Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
11. dec 2009

jeej a ja som ich dnes videla v draciku, a este som si hovorila, ze aky nepodareny Vilko 😅 😀 😀 😀

jul
11. dec 2009

puzzle tie drevene?

jul
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ake vlasky mu spravili

pipka
11. dec 2009

nie penove klasika 30x30, aby sme mali viac 😉 ale vidis, este aj drevenu hracku, take rybky, co sa udicou chytaju s magnetom 😉 a LAPTOP som zabudla 😎

jul
11. dec 2009
jul
11. dec 2009

aby si mala viacej upratovania s puzzlami

pipka
11. dec 2009

a V jej kupil cd-cko vianocne detske pesnicky 😵
tak dalsia odrhovacka mi tu bude hrat 😀

jeej zabi, a kde kupujes elmex sadu 😕 to je aj V oblubena znacka, by som mu mohla nejaku skombinovat...ustna voda, pasta...a pripadne medzizubne kefky...to stale pouziva 😉

jul
11. dec 2009

u nas ma uspech aj ta magneticka tabula,na tu furt carbe a maze 😅

pipka
11. dec 2009

waaaau aka nadhernaaaa 😵 asi im dosla cela rodzinka z vychodu...tak aby bolo dost 😎

dudu
11. dec 2009

kuk 😕 😀
tak ja kupim T model lietadla, a asi bexerky, teple podkolienky a asi este nieco po holeni....

pipka
11. dec 2009

tabula moze u nas dojst na rad o rok...snad bude vacsi byt 😅

pipka
11. dec 2009

a fifi je chlapec? 😕 ja ze dievcatko 😅

ajoooj duduuus 😎

jul
11. dec 2009

akurat som si tu magneticku tabulu vsimla vcera v priateloch...oni ju mali amontovanu na dverach,na odkazy 😀

jul
11. dec 2009

fifi je dievcatko,to je kvetinka z kvetinkova

dudu
11. dec 2009

zabi mne ide ayet, teda pokec...,
inac akurat som T hovorila, ya ked bude nasa mala uz akoze slecna tak rodinny IT zakaze pristup na pokec..., ja som sa tam dala kvoly tej nasej slecne a poviem vam uz sa mi znazili dostat do nohaviciek traja uchyli, a teraz nevie ci sa mam tesit alebo hnevat 😉 😕 😒

pipka
11. dec 2009

jaaaj, no musim to kuk na minimaxe 😀 kedy to chodieva 😕

sa tesim na stedry den na happy feet, budeme s fifi kukat 😎

jul
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 dudušššš

jul
11. dec 2009

ja sa tesim na saaaaaam domaaaaa 😵

pipka
11. dec 2009

dudus...radej tam nechodit 🙄 mne aj V vravel, ze tam je to len o sexe prevazne 😒 a o uchyloch 🙄 🤐

dudu
11. dec 2009

ja sa tesim na cele vianoce 😅 😉 a vsetky rozpravky co budu, lebo budu aj na STV aj na CT aj na JOJ a Markiye, no proste od televiyora ma nik nedostane 😉

jul
11. dec 2009

pipi,zajtra vecer o 7-mej ide fifi

pipka
11. dec 2009

dudus, ty mas nastavenu anglicku klavesnicu? 😅

jul
11. dec 2009

ja som este nekukala co budu davat

dudu
11. dec 2009

pipi, sak ja som tam len kvoly patke aby som bola s nou v kontakte, lebo ona raz ten telefon ma zapnuty ale vacsinou ho ani nema...

jul
11. dec 2009

mnaaaam,hranolkyyyy zeruuuu v tom filme 😠 😠 😠

pipka
11. dec 2009

o 7mej? 😅 to uz kukame spravy a hanula sa ide kupat 😒 to mozem kuk len ked budem sama doma a posuniem jej kupacku o 10 minut 😉

dudu
11. dec 2009

pipi hej lebo milacik ma presviedca ze kazdy normalny clovek ma nastavenu tuto klavesnicu , a mne sa to nechce stale prehadzovat

dudu
11. dec 2009

ja pozeram markizu je tam jackie chana 😅 , mam ho rada, a hlavne tie jeho prfikane bitky

pipka
11. dec 2009

ved ja viem kvoli komu tam si dudus, ja len pisem, ze ja tam radsej ani nakuknut nejdem a fifine to zamkneme tiez...ale co my vieme, co bude dovtedy, kym ony budu slecny v puberte 😒 😅

jul
11. dec 2009

http://www.minimaxtv.sk/program.php

pipi zajtra o 12-tej,som to prehliadla 😅