Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
14. dec 2009

vies co asi ta minova lucka to dobre vymyslela..., ona cez den neupratuje , v byte ma ako po vybychu , jasne len hracky , a ked pride domov mino, este jej navari a kavy spravy, vecer ulozi malu a pouprace hracky 😅 , neviem ako to dokazala , ale ma ho omotaneho a dobre zasunuteho pod topankou

jul
14. dec 2009

noooo duduššš,dufam,ze aj ja si najdem takeho 😅

dudu
14. dec 2009

a pritom si aj mino vie dupnut...,

jul
14. dec 2009

ja som sa dost naskakala okolo R riti ,on ani raz riady neumyl co sme spolu tusim,len par krat poumyval dlazku a neznasa zvuk vysavaca..... a co z toho,mal navarene,upratane,oprate,ozehlene a ked sa chcel ist flakat s kamaratmi,tak som nikdy neprotestovala.......za dobrotu na zebrotu 🙄

pipka
14. dec 2009

lenze ja tu nedokazem zit v bordeli 🙄 ja za to nemozem...ja to neupratujem kvoli nemu...ale kvoli sebe a kvoli hanke...ved ona sa tu chuda vala a plazi a nebude tu kvoli pakovi po blate chodit v pancuskach ☹ 🙄
ja som vecer vytrela a on dosiel v bagandzach az do kuchyne...a po celej chodbe kusky blata 😠 🙄 a co mam robit...ja to uz ani neriesim...proste vezmem metlicku, lopatku a zametam denne 5x jak sibnuta 🙄

dudu
14. dec 2009

mozno ked chlap straca tu istotu ful servisu tak sa spamata, lucke nerobi problem priznat ze nestiha a to este aj telenovely cez den pozera, ..., teraz sice nie lebo sa uci do skoly ale ked nema skusky...,

jul
14. dec 2009

chcela by som takeho muzicka,co by mi aj uvaril,aj kavicku by sme si spolu dali a dobre by nam spolu bolo....ale ved snivat mozem nie?? 😀

jul
14. dec 2009

a keby este aj maleho luuubil a bol pekny a bohaty 😀 😀 😀 😀

dudu
14. dec 2009

pipi sak ona ma len hracky porozhadzovane , vsaade

jul
14. dec 2009

pipi kde si? dufam,ze sa nehadate 😖

dudu
14. dec 2009

mozno by si mu mala dat malu na jeden cely den...,

pipka
14. dec 2009

neee, zehlim 😅 😀 sak on uz chrni 😅

no to som si aj ja myslela julis...ze takeho najdem...a vidis co mam? 😕 😅

dudu
14. dec 2009

jeeej aj ja budem mat taketo hadky doma? 😕 , lebo mne uz teraz T hovori ze aby som si uvedomila ze nas ta jeho praca zivy....,

pipka
14. dec 2009

dudus...to on zvladne...co je to jeden den...a to bude mat navarene, oprate pre nu, ozehlene... 😅 to by som mu ju mala nechat na mesiac a bordel v byte...ale to by som zase ja nevydrzala 😅 😀 hanulka by mi strasne chybala 😔

dudu
14. dec 2009

pipi ja viem mne sa to lahko..., sak potom mi to mozes vratit 😀

dudu
14. dec 2009

julis co zase hulis?

pipka
14. dec 2009

dudus...podla mna to maju vsade...v kazdej rodine to casom riesia...jak zena nic nerobi a muz sa ide zodrat 😅 🙄 a ako to dopadne? zena nadalej drzi hubu a chlap je geroj 😠 🙄 este sa mu zena nakoniec ospravedlni, uvari mu nieco oblubene...a on si mysli, jaky je frajer, ze narobil krik 😔

jul
14. dec 2009

duduššš...bola som na wecku a maleho zakryt 😅

pipka
14. dec 2009

nee, co by som ti vracala 😀 uzijes si sama 😀 😀

ale nie...kiez by toto nikdy nikto nemusel riesit 😖 ja viem, ze sa neda aj dobre zarabat aj byt nacas doma...ale on si vymyslel podnikanie, ja som bola spokojna, ked bol zamestnany, ved mal dobry plat...len jeho to tam uz nebavilo, tak som ho len podporila v jeho sne...a tu to mam 😅 🙄

dudu
14. dec 2009

my sme mali naposledy velku hadku ked som sa vratila z nemocnice....., to som si myslela ze sa asi T nezdrzi a vrhne sa na mna..., ale cele to vobec nebolo o tom co sme si mysleli, ale o uplne inom o com sme nechceli anni hovorit..., ,
torchu zamotane ale , capeme sa?

pipka
14. dec 2009

uz nech je ta faza, ze bude mat stabilne zakazky a urci si nejaku konkretnu pracovnu dobu...ale ci to niekedy bude...to mozem len snivat 😅 😀

jul
14. dec 2009

capeme duduššš 😀

pipka
14. dec 2009

nechapeme dudus...ale nevadi 😅 😀

jul
14. dec 2009

pipi,teraz to len predychaj a zajtra uz to bude o inom...to si vzdy hovorim ja a pomaha to,rano je to uz dobre

dudu
14. dec 2009

no sak, uz bolo jasne ze budemem mat miminko , a T si viac a viac uvedomoval, ze nie je gen...cky, tak sa trochu pripil a vykrical mi vsetko co sa len dalo a este ktomu musel pokorne odlozit nakup, a umyt riad...., llebo sak ja som nemohla...,
chapeme sa?

dudu
14. dec 2009

jul ono je to rano lepsie ale nevysvetlene hadky , podla mna , nie su dobre, lebo zacina pracovat fantazia a jejeeeej ta je pestra a potom je dalsia hadka

pipka
14. dec 2009

ved presne julis...to si aj ja hovorim 😉 rano uz bude hanulka...nas tlmic 😀

jul
14. dec 2009

duduššš,ved zajtra uz nebudu mat take horuce hlavy a porozpravaju sa o tom bez kriku

pipka
14. dec 2009

jaaj dudus...no jasne...ale snad sa potom aspon ospravedlnil 😉
to u nas nehrozi..proste to upadne do zabudnutia a druhy den je o 360° otoceny, tvari sa, ze sa nic nestalo

dudu
14. dec 2009

zajtra idem na prietoky, a diabetologycke tak mi drzte palce