Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
26. apr 2009

kupim si PP AT4 a k tomu Navettu, a budem mat naklikavaciu vanicku na jeden aj druhy typ kocika rovnaku 😉 uz len otehotniet by to chcelo...taka malickost 😀 😅

http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/kociky/inz...

zabka132
26. apr 2009

uz som tu....som vykonala vecernu hygienu 😵

pipka
26. apr 2009

babule, ak tu uz nie ste, tak sa lucim aj ja, idem uz haji, ak to nase ubolene dietatko bude mat noc ako malo aj den...tak nech sa aspon trolinku vyspim 🙄 😉

pipka
26. apr 2009

zabiii, akurat odchadzam, nevidim uz od unavy 🙄 😅

zabka132
26. apr 2009

oki pipi...tak zajtra. Hanulka nech sa dobre vyhaja....a aj maminka s tatinkom 🙂

pipka
26. apr 2009

ja som chcela este pockat na horucku nedelnajsej noci, kto vypadne v Lets dance...ale asi nevydrzim 😅 kuknem zajtra na nete 😉 😒

pipka
26. apr 2009

dakujeme zabulik, paa paa zajtra 😵

zabka132
26. apr 2009

do kelu, ja som zasa zabudla, ze je lets dance. Uz treti krat som sa na to chcela divat.....ta moja hlava derava 😖

zabka132
26. apr 2009

teda vlastne, ze bol lets dance 😒

pipka
26. apr 2009

v sobotu to opakuju, mozes si kuk reprizu 😀

ale uz ozaj idem,paa 😉

zabka132
27. apr 2009

pipi ako spala hanulka ?

ajka23
27. apr 2009

cafte, jak sa mne dnes nechce do prace... 🙄 🙄 🙄

zabka132
27. apr 2009

ahoj ajus....a co vlastne ty robis ?

pipka
27. apr 2009

no cafte, konecne som tu 😝 😀

zabi, tuto noc celkom v pohode, akurat o stvrtej sa zobudila s placom, ale po mliecku zase zaspala a spala do pol osmej, potom si supla dalsiu porciu do bruska, cista plienka na ritku a spolu vo velkej posteli sme si bucli do pol desiatej 😵 😵 😵

potom k nam o desiatej dosla kamoska aj s malou, tak som nemala cas ani kuk sem, rychlo som navarila francuzaky, napapali sme sa, poobede spala dama len hodinku a vyrazili sme von, boli sme na cintorine, v meste, potom si este hodku pospala v kociku a teraz uz od pol osmej haja v postielke 😉

pipka
27. apr 2009

ajuska, uuuplne ta chapem...aj ja som takto chodievala posledne roky do roboty... 😅 ale sranda, ze ked som tam uz bola, tak ma to vzdy preslo 😀 😀 😀

zabi, ajka je vychovavatelka na intraku pre stredoskolacky.

pipka
27. apr 2009

ja som zase dnes slamena ☹ ...kde ste? 😕 😉

ninka1234
27. apr 2009

ja tu pipi, tiež ešte slamená

pipka
27. apr 2009

vitaj ninus, deti na poriadku?

pipka
27. apr 2009

kam si odisla? 😕

ajka23
28. apr 2009

prvaaaaa 😀 😀 😀 😀
som dnes ukazkovo treskla z bicykla... 😀 😀 😀

ajka23
28. apr 2009

zajtra idem na pohreb a mame v praci kontrolu, tak som si doniesla nedokoncenu papierovu robotu domov, tak musim bezaaaat 😠 😎 😎 😎

pipka
28. apr 2009

cafteee 😉

my sme dnes skoro zaspali na plavanie 😅 taaak dobre sa nam duduškalo 😀

pipka
28. apr 2009

ajus, a kde sa ti podarilo sa tak strieskat? 😕 😅

pipka
28. apr 2009

No, tak ja mam dnes za sebou naaarocny den, uff 😝 😝 🙄 🙄
hanula od pol jednej hore, dve tretíny vychadzry revala..co revala..vrieskala z plnych pluc 🙄 unavena ako hovado a nie a nie zaspat, tak som musela dojst domov, dala som jej 60ml mlieka a zaspala v sekunde 🙄
a pritom na obed zjedla plny tanier masa so zeleninou a zemiakmi, a potom este vypila 120ml mlieka....no po dvoch hodinach hysteria jak hovado...a trvalo to do stvrtej, to som jej dala to mlieko a do piatej spala v kociku 😅

mixka
28. apr 2009

aj ja som dnes mala narocny den 😅 som poprala 3 pracky, povysavala cely byt, poumyvala podlahy, kupelnu a wecko a navarila... a to vsetko za vydatnej asistencie dvoch krpaliek 😀

pipka
28. apr 2009

dobra si mixi 😉

nasa krpana este furt nespi 🙄 reve o dusu...musim tam ist ☹

hlavne ze vilko isiel na pivo kukat hokej 😠 lebo si potrebuje oddychnut 😠 ..lebo ja nie... 😠 🙄

mixka
28. apr 2009

pipi, tuto chlapsku cast ja radsej nekomentujem, aj nas ocko obcas takto zaperli, ale nastastie nie moc casto 😀

pipka
28. apr 2009

no uz nastastie zaspinkala 😉 ...som ju ušúchala po chrbatiku, to jvzdy zaberie 😅

som zvedava kedy nas tato zlato dorazi, v akom stave a ako dlho mi tu bude vsetko smrdiet od cigariet 😠 😠 😝 🙄

pipka
28. apr 2009

uz som sa nezmohla ani na protest, som mu povedala len, ze ak ju v noci zobudi, ked dojde, tak ju ma na starosti az do rana, kym nepojde do roboty a nezaujima ma, ze sa vobec nevyspi 😠 😠 😀

mixka
28. apr 2009

no protestovta je zbytocne a akurat by to rozburilo rodinnu hladinu 😀 fuj, ale cigaretovy dym aj ja neznasam, bleee 😠