Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
28. apr 2009

napodobne 😝 a co je najhorsie, ze to nemozem dat ani na balkon vyvetrat...lebo ziadny nemame 🙄

ninka1234
28. apr 2009

ahoooooojte 😉

mixka
28. apr 2009

tak aspon ze my mame balkon 😀

pipka
28. apr 2009

ajoooj ninus, vsade ta stretavam 😀

mixi, tiiisko zavidim 😅 aj my by sme mohli mat...aj 4 izby k nemu...ale to by som sa musela vydat za ineho vilka 😀 lebo tento to nechape, ze byt zadarmo je byt zadarmo 😅

mixka
28. apr 2009

pipi, moj nechce chapat nieco velmi obdobne, takze myslim ze mas uplne jedno ci si vydata za vilka alebo ferka, chlapi su proste jeden prototyp, len iny rok vyroby 🙄

pipka
28. apr 2009

mixi 😀 😀 😀 😀 😀

ale uz aspon milimeter som pokrocila, lebo uz sme mali dllllhy rozhovor na tuto temu a povedala som, ze ak chce podnikat, tak tam mu zriadim taku kancosku jedna basen...tak sa len usmial a povedal...ze no to som zvedavy 😕 😎

ninka1234
28. apr 2009

Vobec nemám ponatia o tom čo tu riešite 😒

ale Mixka s tými prototypmi boduje 😉 😀

pipka
28. apr 2009

jeho stve len to, ze do tohto bytu sme vrazili dost prachov, kym sme ho dali do kopy...a teraz by nas to cakalo zase 😒 ale nasi mi slubili kompenzaciu, ze nam prispeju na rekonstrukciu toho Dubravskeho, lebo oni pojdu uz do tip top bytu, kde netreba nic prerabat 😉

na tych murarov a spinu sa ani ja netrasiem...no bez toho sa to zial neda 🙄 😝 ale uz by to bolo naposledy...snad 😅

pipka
28. apr 2009

ninus, o tom, ze nasi nam ponukaju vymenit ich byt 4 izbovy za nas 2 izbovy...a vilko nechce 😠 😅

pipka
28. apr 2009

ninus, ked budeme spolu v Spisskej, mala by si mu aj ty prehovorit do duse 😀

ninka1234
28. apr 2009

pipi, tak to mu prehovorím, ja máť takú šancu ani sekundu neváham

pipka
28. apr 2009

no som rada, ze dalsi clovek na mojej strane 😎

pipka
28. apr 2009

a uplne najlepsie, keby mu do duse prehovoril Bruno...vies chlapska ješitnosť... 😅

mixka
28. apr 2009

pipi, tak pracovna sa da v tomto byte spravit ozaj super, len keby sa susedia dali vystrelit na mesiac 😠

aby si bola ninus v obraze, ja byvam tam kde rodicia pipi a mame ten isty byt 😀

pipka
28. apr 2009

my nemame susedov mixi, len pod nami a ti su v pohode, taki starsi manzelia 😉 a nad nami strecha a vedla nikto 😉 oni maju trolinku inak rieseny byt ako vy 😉

pipka
28. apr 2009

praveze tam by sme mali bozsky klud oproti tomu, co mame tu 😅

tu mi vyhovuje lokalita, mame vsade blizko pesi...ale za ten klud v Dubravke mi to stoji 😉 a deti je tam tiez kopec....dve mixiatka v susedstve 😀 a tisice dalsich rovno pod oknami na ihrisku 😉

ninka1234
28. apr 2009

pipi, poviem brunovi aspon maju temu na rozhovor ked sa mi budeme zabávať 😀

pipka
28. apr 2009

super ninus, uz sa tesiiiiiiiiiim 😀 😎

ninka1234
28. apr 2009

a zabudla som vám povedať, včera nám priniesol tatik nový kočiarik na dovolenku a ked ho Zojka ráno zbadala tak povedal jeeeeeeeeeeeeeej a v jednom kuse opakovala hopa, hopa hopa tak som ju musela dať sadnúť a sedela tak jak kráľovna 😀

pipka
28. apr 2009

ninus fotkuuuuuuuuu 😉 aky je kociarik 😕 😵

ninka1234
28. apr 2009

počkaj dám do albumu a zajtra ju sfotím ako v nom kráľovná sedí. je super dá sa zložiť do prenosnej tašky, taký som chcela aby nezabral veľa miesta, naše golfáče su skvele, ale je mi ľúto ničiť ich na dovolenku

mixka
28. apr 2009

aj ja chcem nejaky lahky skladny sportiacik 😢

pipka
28. apr 2009

Tí Kanaďania nam tie goly ale súkajú... 😅 jeden za tretím 😅 😀 😀

ninka1234
28. apr 2009

mate ho tam 😉

mixka
28. apr 2009

prehravame 😕 ???

pipka
28. apr 2009

mixi...1:6 🙄

ninus kraaasny, je stabilny? neprekoti sa? to ste kupili novy? Ci od niekoho? 😕

mixka
28. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no pipi, ako tebe dnes pride muzik domov nechcem vidiet 😀

ninka1234
28. apr 2009

pipi od jednej baby, čo ho tiež mala na dovolenke, neprekotí sa a je ako nový

pipka
28. apr 2009

no neverim, ze by to este v tretej tretine zvratili 😅 leda vo sne 😀