Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
24. dec 2009

my sme mali pangasiusa a poviem vam T si aj prilozil a este teraz chodi a zobe, ked sme mali kapra tak ledva jednu podkovu zjedol.........

pipka
24. dec 2009

dudus a kedy idete svokrovcom? Idete aj s Monikou a L 😕

dudu
24. dec 2009

svatebni 😅 😀

pipka
24. dec 2009

my sme mali kaprika...klasicke podkovicky, ale boli v mlieku nalozene a Hanka zbuchla pol podkovy, V dve a teraz za studena zjedol dalsiu, ale naozaj bol vynikajuci, malo kosti, to sa casto nestava 😉

pipka
24. dec 2009

naše POPELKAAAAA 😀 😀 😀

pipka
24. dec 2009

a taky moje, jestli mne budes chtít 😀 😀

dudu
24. dec 2009

pipi M a L uz isli vcera a budu tam do nedele a my sa vyberieme zajtra rano, pozreme nejake tie kesky a k nim chceme prist na obed potom dame kavu a ideme naspat..., vcera mi volalai ze nemaju pitnu vodu aby sme doniesli aspon 30 litrov ...., ja hovorim ,ze ale maam len dve pat litrove bandazky, a svokor, ze mam sa posnazit...k...t

pipka
24. dec 2009

dudus...no aby si isla nakupit asi...cez sviatky 😅

pipka
24. dec 2009

tak Popelka skoncila...zase cakat dalsi rok 😅 ☹ 😀

dudu
24. dec 2009

cooo, vodu? si sa s konom zrazila, alebo velmi prejedla 😅 😅 😅 😅 to akoze pre svokrovcov??? na to maju L a M

dudu
24. dec 2009

a mame po ssviatkoch, este mrazik bude a to je uz definitivny koniec sviatkov ☹

dudu
24. dec 2009

co kukate? mne sa tam nic nepaci..., Kuba by som si pozrela alle nie dnes....

pipka
24. dec 2009

ja som to pochopila, ale sak vy im to tam mate niest nie? a preco im tam vodu neodniesli LaM 😕

pipka
24. dec 2009

my sme teraz prepli na CT1 taky zlaty filmik 😉

dudu
24. dec 2009

noooo aj ja, to bude nejaka romantika , na to mam naladu 😀

pipka
24. dec 2009

taka Vianocna romantika 😵

dudu
24. dec 2009

sice penelope ako nemusim, ale vydrzim 😀

pipka
24. dec 2009

Penelopa je aka sexi 🙂 ta ritka...skoro jak moja 😅 😀

dudu
24. dec 2009

a tie vooooodu babiky uz maju aj mena? na moje meno si radsej nespomen 😅 😀

pipka
24. dec 2009

mne sa ona praveze paci 😉

pipka
24. dec 2009

nieeee, ani im nebudem mena davat 😀 oni su zabalene a na jednej je popelka a na druhej dobra vila...a tak to aj zostane 😎 to len ako zo srandy sme dostali...ze ja milujem popelku a fifi aby nebolo smutno, dostala dobru vilu 😵 😀

dudu
24. dec 2009

akurat som hovorila T , ze svina ako dobre tancuje 😅 😉 😀 😀 , no ale moja ritka je krajsia, ta celulitida je viac sexi.. 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
24. dec 2009

hanula mala na sebe nove satocky, vianocne 😵 taka bola fešanda 😎 sa tu krutila jak manekyna 😀 aj lakovky este obula narodeninove, tak ladila 🙂

pipka
24. dec 2009

mi hovor o celulitide 😅 😀 😀 😀 😝

dudu
24. dec 2009

nasa Patka ked bola mala sa straasne paradila, navliekla na seba naozaj vsetko mozne a kazdu chvilku sa prezliekala, potom prislo obdobie motoriek a nohavic, fudbalu, ale nastastie sa to vratilo do normalu a teraz by sa najradsej prezliekala pri odbiti kazdej hodiny 😉

dudu
24. dec 2009

pipi ale teraz ako som napla pokozku o tehu kila tak sa ta celulitida jemne vyrovnala 😅 , sranda ale T sa viac paci ked ma plesne po riti a ona sa este nejaky ten cas hybe, ale teraz je taka tvrdsia a hovori , ze nema to potesenie ked mi plesne po riti... 😉 😅 😀

pipka
24. dec 2009

no som zvedava ako skonci hanka...dufam, ze nie ako jej teta 😅 🙄 v teniskach a starej bunde... 🙄

pipka
24. dec 2009

povedz mu, nech si pride plesnut po mojej...tam sa to trase nejaky cas 🙄 😀 😀

dudu
24. dec 2009

neboj, jej teta nemala priklad, ved mama ju k tomu neviedla...., Hanula bude podla mna ina mica paradnica, ze budete chciet radsej zivit ako satit 😉

pipka
24. dec 2009

no veru 😅