Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
28. apr 2009

musim sa drzat ajuskinho motta "co mozes urobit dnes, odloz na zajtra a mas dva dni volna" 😀 😀 😀

ninka1234
28. apr 2009

ja to mám skryté v skrini, takže nato nevidím 😀

mixka
28. apr 2009

jejda, to ja nemam v povahe... ja sa riadim co mozes spravit dnes, neodkladaj na zajtra 🙂

mixka
28. apr 2009

tak to potom hej ninus 😀 to by slo 😀 😀 😀

pipka
28. apr 2009

ja nemozem varit, ked je hanula hore, lebo furt pisti ze sa jej nevenujem a potom to dopadne tak jak v nedelu, ze som si spalila linku ☹ 😠 🙄

mixka
28. apr 2009

pipi, ja pri vareni stiham babam aj rozpravky citat, prebalit a pohrat sa 😀 chce to len system 🙂

ninka1234
28. apr 2009

čooooo spálila linku?

pipka
28. apr 2009

ja som tomu tiez nasla miestecko v rolldoore, ale stve ma to aj v skrini 😅 mam rada poriadok 😅 😀

mixi a ked to nemozem spravit dnes? 😕 😀 musim to predsa odlozit na zajtra 😀

mixka
28. apr 2009

no ale v podstate mozes, len sa ti nece a to je rozdiel 😀

pipka
28. apr 2009

mixi si dalsia superzena 😀

ale ked ja si vymyslam same piplave jedla 😅 potom pri tom musim stat 🙄 lebo vilko chodi denne obedovat domov, tak vzdy musim mat hotovo v presnu hodinu, lebo on dojde a uz musi mat na tanieri, aby sa nezdrziaval...a to ma najviac zdrzuje...keby islo len o mna a o hanulu, to by bolo v poho...polhodka hore dole, ale takto... 😅 🙄

pipka
28. apr 2009

ano ninus, polozila som horuci hrniec na linku a nebola az taka teplovzdorna ako som si myslela 😅

pipka
28. apr 2009

goooooooooooooooooooooool!!!

ale na vysledku 2:7 to uz nic nezmeni 🙄

ninka1234
28. apr 2009

tak ja mám tu výhodu, že chalani jedia v škole, tak v pondelok a niekdy aj utorok mám ešte z nedele, niečo spichnem v stredu pre mna a pre Zojču a štv,pi, so a ne varí bruno 😉

mixka
28. apr 2009

jaaaj pipi, tak to hej, ked mas takeho stravnika a zlozite recepty

pipka
28. apr 2009

musim to uz nejako vydrzat a ked vilko zostane doma, bude varit on 😀 😅 😀

a budeme jedavat prazenice a parky 😀

mixka
28. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 u mna by ste jedli furt cestoviny 😝

pipka
28. apr 2009

ked ja aj navarim na tri dni...a u nas sa to aj tak zje za jeden 😠 😅 lebo si da aj duplu na obed, a potom si nalozi aj na veceru...a potom musim furt len pri sporaku stat 😠 😝 😀

ninka1234
28. apr 2009

pipi, niekedy sa dovalím na obed aj ja, že ochutnám tie tvoje zložité recepty, ale to až vtedy keď budeš mať ten 4-izbák že ma prenocuješ. Bruno ma vyhodí po ceste do rakúska a keď pojde späť tak ma naloží 😀

pipka
28. apr 2009

boli casy, ked mi varil...aj kolac upiekol...ale tie casy rozmaznavania uz pominuli...bohuzial 😅 ale ranajky cez vikendy stale este dostavam do postielky 😉 akurat ze tu babovku si v piatok vecer upeciem ja 😅 😀

mixka
28. apr 2009

jej, tak to potom spravime hromadnu zurku, lebo ja to budem mat k pipi cez ulicu 🙂 ockov s detmi naskladame do jedneho bytu a my budeme v druhom 😀

pipka
28. apr 2009

ninus, sedi vec 😵 aj na tyzden..aj so zojkou...nech ma hanula partacku a my pokoj 😀

pipka
28. apr 2009

to ani tak nie su zlozite recepty...ako skor piplave 😅 ja napriklad milujem vyprazany karfiol, ale ked si predstavim to piplave obalovanie...aj ma chut prechadza 😅 😀

goool, uz sme zvysili na 3:7 😅

ninka1234
28. apr 2009

ja by som šla, aspon by som vypadla, len to by musela byť sakra náhoda, aby mal po a od bratislavy dve voľné miesta. Jedine že tie babizne čo vozí vyhodím z auta a v Ba nasáčkujem do vlaku 😀

pipka
28. apr 2009

a ked si predstavim, ze sa s tym hodinu serinkam a zozereme to s prepacenim za 5 minut 😅 😀

pipka
28. apr 2009

no ninus, sak staci ked ich do prívesu nalozime 😀

ninka1234
28. apr 2009

preto ja sa s tým pipi neserkám, ale s radosťou to prenehám brunovi, on varenie zbožňuje, je to vraj jeho relax, tak nech sa mladý realizuje 😉

pipka
28. apr 2009

no ninus...ja si musim tiez nejakeho mladeho najst 😀 😀 😀 ale teraz to beriem..je od rana do vecera v robote, to som ani ja nevarila denne, ale sak pockaj, ked zostane doma 😅 😀 😀 donutim ho varit aspon dvakrat v tyzdni 😎

ninka1234
28. apr 2009

pipi, teraz chodí stále plne naložený a to má už pritom väčšie auto

mixka
28. apr 2009

ja cez vikendy nevarim vobec, vari marian. jeho to bavi a ja sa konecne po tyzdni poriadne napapam 😀

pipka
28. apr 2009

mixi a co ti dobre varieva? 😕 🙂