Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
2. jan 2010

co je s tym konom 😠 🙄 mne to ide strasne pomaly 😠

jul
2. jan 2010

wiiig,mne sa zda,ze je pokazde pokazena 😝
tak uz vobec si nedavam so sunkou a to mam rada hawai...ale to si radsej kupujem mrazenu ristorante,tu lubim a tam je len trosku na pasiky

pipka
2. jan 2010

dost uz o tom zradle 😠 😀

jul
2. jan 2010

pipi,ty si ten merkur nevidela este?

pipka
2. jan 2010

Nie, nevidela...ty uz ano? 😕

wighy
2. jan 2010

fakt&???mne ani ta nechuti lebo tam stale drbnu papriku 😝 😝 😝

inak ja som dnes zbalila komplet vianocnu vyzdobu, ja uz cakam na jar, zacala som o 6 a o 7 som uz kupala decko somsikulka co????????ale to som kmitala po byte ako fretka 😀 😀 😀

wighy
2. jan 2010

no super uz som zase vyhladla ,kurnik tak som zlupla aspon pomaranc ale asi pri nom neostanem bo mi skvrrrkaaa 😠

pipka
2. jan 2010

wigh, ty uz nemas ani stomcek? 😲

my az po troch kraloch davame dole...ale asi este neskor, ja mam rada ked mi tu stromcek svieti 😵 keby mi tu nezavadzal, tak ho tu mam aj stale 😅

wighy
2. jan 2010

aj ja som po kraloch zvykla ale terza mi tu zavadzal, a skapala nam aj predlzovacka, tak mi uz ani nesvietil tak som ho obrala, kedysi ako decko sme mavali storm aj do februara hehe ale to sme mali v rodinnom dome obrovsku obyvacku takze sadalo

dudu
2. jan 2010

haloooooooo, halsim prichod 😅

pipka
2. jan 2010

jaaaj a teraz mate kolko izbovy? 😕

pipka
2. jan 2010

haloo dudus 😉 kde si sa zase flakala?

jul
2. jan 2010

ja som dnes tiez zbalila stromcek,len plno bordelu z neho pobyte a maly stale na cokoladu chodil 🙄

wighy
2. jan 2010

3

dudu
2. jan 2010

som vysavala a potom kukala Bolka polivku, som sa narehotala jak hovado 😀

ja som minuly rok dala dole stromcek tusim az koncom februara, a asi tak aj tento rok urobim, aby ho aj mala videla 😅

wighy
2. jan 2010

jul fakt??hehe aspon nebudem sama za vadnu 😀 😀 😀 ale fakt mi tento rok nejako prekazal a mala ho mala na haku,vobec ju stromcek netankoval aj mi pomahala ho odzdobit 😀 😀 😀

pipka
2. jan 2010

tak to ste na tom furt lepsie jak my 😅 my len 2 🙄

jul
2. jan 2010

boze,to je ale napinavy film

pipka
2. jan 2010

dudus...len aby si potom stihala 😅

dudu
2. jan 2010

myslis ze nebudem,? tak ho zoblecie T 😅

jul
2. jan 2010

presene wig...ale to aj preto,ze som sa na vianoce vobec netesila a chcela som to mat cim skor za sebou 🙄

pipka
2. jan 2010

kukas toho poseidona julis 😕 ja som to uz tusim videla 😕 ako sa potapala lod, nie? Tusim na Silvestra...ze?

dudu
2. jan 2010

tento krat stromcek obliekol T a ked nebudem stihat tak ho aj vyzlecie 😅

wighy
2. jan 2010

dudu z vlastne skusenosti ti hovorim ze nebudes 😀 😀 😀 ved sa spytaj liusky 😀 😀 😀 😀 😀

jul
2. jan 2010

no hrozne to bolo ako sa chlapcek maly topil...dost drsne to je,boh vie ci bude daky happy end

dudu
2. jan 2010

aj ja som to uz videla , tak som si prepla na VH1 a tam davaju top 10 Duran Duran, a pockam na toho Bruuuusa

wighy
2. jan 2010

jul neboj urcite budeeeeeeeeeeee

jul
2. jan 2010

pipi,ja som ten merkur videla asi 5x uz...ved jja koli Bruceovi...ten patri do mojho TOP 10 rebricka 😅 😀

dudu
2. jan 2010

tak uvidim ci ho teda necham....

jul
2. jan 2010

no super prezili toooooo 🙂 😎