Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
2. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tele tele telepatky

jul
2. jan 2010

dobru wiiig

jul
2. jan 2010

u naaaas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

jul
2. jan 2010

akeho hajzla tam hra Baldwin

jul
2. jan 2010

preboha kde je ten art 😠

jul
2. jan 2010

o uz slzíííím

pipka
2. jan 2010

no tak sme vyronili slzu a mozeme ist spat 😅 😵

jul
2. jan 2010

na jojke ide kill bill

pipka
2. jan 2010

to nema rada ten film...prilis akcny na mna 😅
ja som este prepla na Liek pre Lorenza, kym sa V osprchuje, ja som sa okupkala, kym boli vonku, tak uz ho len pockam a ideme na kute obidvaja 😉

pipka
2. jan 2010

ece sa idem vycikat a padam do postielky, dobruuuuuu 🙂

wighy
3. jan 2010

halo halooooooooooo

ajka23
3. jan 2010

cafte, ale mame zimu, brrrr... 😖 😖 😖

lumah
3. jan 2010

ahojte, tak chlapcom sadla tá angína na priedušky, majú ich zahlienené a strašne kašlú-nasadila som calciový sirup a kúpili sme v lekárni eukalyptový krémik, natierame im s tým hruď a chrbátik, na to plienka a bodynko. Celú noc sme nespali, David bol v kuse hore, nemohol dýchať. 😔 Filipa zas budil david a tiež chrchlal, normálne som z nich nešťastná, zajtra máme íésť na kontrolu tej angíny a im sa to takto skomplikovalo.

pipka
3. jan 2010

cafet 😎

my po spanku vyrazame na sane 😵

pipka
3. jan 2010

lumi, zelam nech sa uz z tych chorob konecne vymotate 😒 😉

u nas zacina nejak pokasliavat tatino, ale zatial len tak vlazne...tak dufam, ze sa z toho dostane. Nasadil si hned cibulu s medom, tak uz mi tu smrdi kade chodi 😅 😝 ale jeho to zvykne po cibuli hned prejst, doobeda uz ani nezakaslal, tak snad to nic nebude 😉

lumah
3. jan 2010

pipi nech si dá cesnak s medom-nožíkom nastruhaný, to je lepšie.
Inak - svokra nám dnes oznámila, že má chrípku a my sme u nich včera a predvčerom boli s malými-bývajú vo vedľajšom vchode a chceli sme malým trochu zmeny spraviť, aby sa z toho sedenia doma nezblázmili. Bohvie či od nej niečo neschytali. Porazí ma! 😠 😒

lumah
3. jan 2010

A okrem toho, keďže sú chorí a ona bola z toho nešťastná, bola u nás každú chvíľu.

dudu
3. jan 2010

kosko mi volala svokra, a hned na nasrala......, ani som nemala slov aby som ju uzemnila...., potom prevladli hormony a ked sme zlozili som sa rozplakala

dudu
3. jan 2010

lumi, tak to mas tazke , ked aj svokru mas choru, este chyba aby ste to chytili vy dvaja 😕 😒 , papajte vela celaskonu aspon 1000 za den, ako prevenciu...

lumah
3. jan 2010

duduska nerozčuluj sa, škodí to bábatku, ale chápem ťa, aj mne bolo všetko luto v tehu a to počkaj aká budeš lutostivá ked porodíš, vtedy tie hormony riadne blbnu. 😝 Ale ty máš na to nárok! 😀
No veru, už len ja som zdravá-teda zatiaľ, muž má tiež nos zapchatý a dcera zas má problémy s močákom. 😒
Ideme o chvilu behať s MM! 😉

mixka
3. jan 2010

ahojte 🙂

lumah, drzte sa a nech su chlapci cim skor fit 🙂

lumah
3. jan 2010

mixka zajtra ideme na kontrolu s tou angínou, som zvedavá, čo nám dá na ten kašel. Filip už vykašliava pekne, david ešte tak chraplavo sucho. Začali sme so Sinupretom teraz večer, vraj kalciový sirup sa má dávať max. 2 dni.
Dnes sme zabehli 2 kolečká, ale priznávam že to bolo striedavo-beh-chodza, kolená ma už neboleli ako minule, ale veľmi studený vzduch bol a to mi vadilo pri dýchaní. MM mi hneď doma spravil zázvorový čaj so škoricou- je to hnusné, ale veľmi zdravé, tak som to vypila-blee. 😒

wighy
3. jan 2010

ahojte

chorusikom zelam rychle vyzdravenie 😵

co kukate dnes???

pipka
3. jan 2010

ajojteee,

my sme zapli na CT1 cesky film Vidiecky ucitel s P. Liškom
ale mam este nejake povinnosti, tak sa vam venujem tak o 20 min 😉

pipka
3. jan 2010

dudus, co zase? 😕 😒

wighy
3. jan 2010

ja som dnes za lenivu, sa mi nic nechcelo brrrrrr

jul
3. jan 2010

cafet 😉

ja kukam jojku o tej atomovej bombe

jul
3. jan 2010

wiiig 😅

ja som zas des naopak kmitalA cely den jak spinave pradlo 🙄

vyvyrala som,asi 100x som riady umyvala,vysavala,umyvala podlahy,upratovala ,3x prala a vesala,utierala prach a cistila nabytok....este by som mala zehlit,ale uz sa mi teda nesce 🙄

pipka
3. jan 2010

my sme sa boli saaankovaaat 😎 a potom sme boli az do pol siedmej na navsteve u kamosky 😉

jul
3. jan 2010

a co ste boli na tej kolibe ci ?