Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
3. jan 2010

kde ste - čo šúpete kalerábiky aj vy?

pipka
3. jan 2010

no my sme tango s komarmi zhodnotili ako prehliadka slovenskych hercov za jeden a pol hodiny...a film o nicom 😅 😀

lumah
3. jan 2010

No idem ja dať krpcom atb a spinkať. Dobrúúúúúúúúúúúúúúúú.-dúfam že sa aspoň trochu vyspíme. 😔

wighy
3. jan 2010

na joj plus zacina film

pipka
3. jan 2010

julis budes mat kill bill 2 😎

lumah
3. jan 2010

Zajtra zreferujem, ako bolo u dokiny.

dudu
3. jan 2010

lum sak som nevedela ze chytate druhy dych, v pisani 😀

pipi ja mam otacky vzdy len na 300, a kym to vyschne trva to aj dva dni, a preto som ich zvysila by som dnes mohla pozehlit, ale uz som to vratila na 300 a radsej budem dlhsie susit ako dlhsie zehlit 😅

pipka
3. jan 2010

ale ja prepinam na joj+ na tajomny hrad...v tomto filme Dočolka milujem 😀

jul
3. jan 2010

lum nemala som dnes salat,zemiakovu kyslu polievku a kuracie sote

inac ja som ani nevecerala....lebo som lietala s mopom a zasadla som po 8mej konecne, znicena na sedacku 🙄

pipka
3. jan 2010

no presne dudus...radej dlhsie susit ako to mat dokrkvane 😉

jul
3. jan 2010

vlastne mala som 1 fernet na veceru 😅 😅 😅

boli tu asi hodinu svokrovci,dosli z chalupy po 4 dnoch,tak sme si strngli k novemu roku

dudu
3. jan 2010

baby boze aj vy ste boli v osmom mesiaci take hladne furt? 😕

jul
3. jan 2010

kedy pipi dnes??????

pipka
3. jan 2010

ty alkačka juliska...ze fernet na veceru 😝 😀

pipka
3. jan 2010

ano prave teraz to zacalo julis 😉 na joj+

jul
3. jan 2010

😀 😀 😀 😀 nooooo ty mas co hovorit pipiiiii,koli trochu vina si az triesku zaryješšššš 😅 😀

pipka
3. jan 2010

jaaaj na kill bill si sa pytala? To na jojke o 22.25 😎

pipka
3. jan 2010

no ved toooo, ale uz som si ju vybrala nastastie 😝 😀

dudu
3. jan 2010

no heeeeeeeej, preco mi neodpisujete, sak ste vsetky boli uz tehotne 😕

aj vy ste boli v osmom mesiaci take hladne furt?

jul
3. jan 2010

ja som bola hladna furt a uz som 2 roky po porode a stale ma ten hlad neprechadza 😀

jul
3. jan 2010

supeeeer,ved to uz je zachvilu ten kill bill

dudu
3. jan 2010

jul, lebo ja som do teraz hldnna velmi nebola 😕 , ja neviem ale taky tyzden sa neviem dojest..., neuskodi to mne alebo malej? 😕

jul
3. jan 2010

to ma parochnu Dočko?

pipka
3. jan 2010

ano parochnu 😀

dudus, ja nielen v osmom...ja stale 😅 😀

jul
3. jan 2010

ja som bola hladna furt duduššš.....ku koncu duplom,ved som tu uz 1000x pisala ze v 7 mesiaci som pribrala 7 kil 🙄 a dokopy 25 kil...to hovori za vsetko 😖

wighy
3. jan 2010

mnam fernetik ale len citrus a s tonikom 😀 😀

jul ty mas taky dobry vztah so svokrovcami???

pipka
3. jan 2010

dudus, neuskodi, pokial papas zdrave jedlo a nie je tebe zle, tak je to ok. A nemala by si pribrat viac ako tych 20 kg sa hovori...ale to je individualne, pribrali aj viac a nic...a pribrali aj menej a bol problem...tak si vyber 😒

jul
3. jan 2010

svokor ma na nnavsteve nejakeho kamoššša alebo synovca...neviem to identifikovat.....ale vypravaju jak tie tvoje hluche susedy 😅 🙄

dudu
3. jan 2010

tak je to potom OK, lebo T sa ma pyta ci to je normalne ze tolko jem..., a ja som nevedela 😕 , sak mi aj brucho narastlo

pipka
3. jan 2010

musis telku zosilovat? 😅 aj pocujes o com sa bavia? Lebo ja susedkam aj do reci mozem skakat 🙄 😀