Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
3. jan 2010

pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
3. jan 2010

super , oni nechrapu ale si spievaju, na tej jojke +

pipka
3. jan 2010

mne tu V chrape...ze nepocujem telku 🙄 😅

dudu
3. jan 2010

perfekne rozpravaju, ceskym narecim ani neviem ci take je ale podoba sa na ostravske

pipka
3. jan 2010

to je take staroceske narecie

dudu
3. jan 2010

tak zacukaj 😀 , alebo kopni, mne to pomaha zobudit T

jul
3. jan 2010

wiiiiiig aaano mam ....a pritom to vlastne nie su moji svokrovci,ved nie sme zobraty...ale svokor furt kazdemu ked ma predstavuje,tak hovori,ze to je moja nevesta 😀

my si tykame a mame super kamaratsky vztah,svokor mi strasne pomaha,je ako moj otec 😵 a hocikedy spolu popijame fernetik a mam s nim ovela lepsi vztah ako teraz R....otec so synom 🙄

pipka
3. jan 2010

Viljadéži je najlepší 😀

dudu
3. jan 2010

jul aj ja som mala superny vztah so svokrovcami, ale ludia sa menia a po 11 rokoch sa to posralo.. 😒

pipka
3. jan 2010

dudus...mne Ckat nepomaha 😅 musela som zatriast 😀

jul
3. jan 2010

nepocujem pipi co hovioria......minule som aj hrncekom nacuvala na podlahe,ked bol unho R a nic,len take huhnanie 🙄 😠

dudu
3. jan 2010

😀 😀 😀
pipi trases mne ani triast nepomaha, ja musim kopnut, sak ake tak nenapadko 😅

jul
3. jan 2010

duduššššš,u nas praveze naopak,u nas sa to uplne zlepsilo po 9 rokoch..

pipka
3. jan 2010

co povedali? Co hovoria? 😀 😀 😀 😀 julis...ic im zaklopat...ze sorry, nerozumiet...mohli by ste hlasnejsie 😀 😀 😀 😀 😅

wighy
3. jan 2010

jul ale to je supeeeer, tak aspon nieco je ok 😵 a co hovoria na svojho synacika???

dudu uff to je skoda ze sa to pokazilo 😔

dudu
3. jan 2010

jul u vas asi pomohlo to ze mate maleho ale u nas to asi nepomoze 😒

jul
3. jan 2010

a uz kukam killa billa

pipka
3. jan 2010

uz som zatriasla dudus...obratil sa a je ticho 😝 😀

pipka
3. jan 2010

len aby ho ta hulakajuca primadona nezobudila 😀

dudu
3. jan 2010

wigh, mna to tiez mrzi lebo niekedy som si so svokrou rozumele viac ako s mamou..., ale co uz 😒 kto chce kam pomozme mu tam..

pipka
3. jan 2010

dudus...ved to...budu mat hned dve vnucata...tak aby nerobili rozdiely a nezhorsilo sa to este viac 🙄 ☹

pipka
3. jan 2010

julis a R chodi teraz denne? 😕

dudu
3. jan 2010

pipi oni aj tak budu robit rozdiely, L je proste L a mozno aj preto ma dnes tak vytocila abu si mohla dopredu obhajovat L dieta a nie aj nase... 😒

jul
3. jan 2010

wiiiiiiig...no svokor mi povedal,ze to nechape co spravil R,ze je nanho strasne nasraty a ze je uplne na mojej strane...ale je to jeho jediny syn,kto ho dochova ked bude uz starucky? ..takze tak....
my si tak porozpravame hocikedy,postazujeme sa....ale maleho lubi asi najviac na svete

pipka
3. jan 2010

no ved to... 🙄 asi najlepsie udrziavat len zdvorilostne vztahy a mat klud 😒 ci?

jul
3. jan 2010

pipi ano teraz denne 😕

jul
3. jan 2010

ale nie ze len na take 3 hodky...ale od rana do vecera je tu

jul
3. jan 2010

teraz ja nestiham citat...lebo mi furt pada net...alebo kooon...ja uz neviem

dudu
3. jan 2010

docko jaky spevak.. 😀 😀

pipka
3. jan 2010

jul...mozno si vstupil do seba a chce sa polepsit... 😉 len ho nechaj...nech sa realizuje, nech dohana, co zameskal 😎