Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
4. jan 2010

no ja uz fakt idem kocky

papa zajtra 😅

jul
4. jan 2010

ano wiiig pamatam 😖 😔

pipka
4. jan 2010

julis, no ako kabel, co mam od internetu, lebo my mame bezdrotovy, ale nie vzdy funguje...tak niekedy musim aj pevne pripojenie na kabel pouzivat

paaaaa wighy, dobruuuuu 😉

dudu
4. jan 2010

packo wigh, dobru nocku

pipka
4. jan 2010

dnes som poobede na trhu takeee dobreee mandarinky kupila, ze kilo bolo fuc asi za pol hodku 😅

fifina hadam styri zjedla na posedenie 😵

jul
4. jan 2010

pipi to je o ruskych chudobnych dievcatach ktore tiez oklamali ze pojdu robit modelky do ameriky,posadiliich do autobusu a zobrali im pasy a peniaze.....a tancovali v jednom erot.podniku a este robili aj spolocnicky ,no a jednej sa podarilo dostat naspat domov do ruska

jul
4. jan 2010

papapapapap wiiig 😉

pipka
4. jan 2010

jaaaj a to je americky serial, ci aky? to som vobec este nepocula 😒 to kde chodievalo?

jul
4. jan 2010

ja som dnes nakupila mrkvu,kalerab,baklaza,papriku,rajcinu ,stonkovy zeler,cinsku kapustu,pomarance aj fitnes cerealie a ten caj na chudnutie...inac je vybornyyyyyyy,dobru chut ma,ale sa ma pit len 2x denne 🙄

jul
4. jan 2010

ja som to uz videla pipi 2x,neviem uz kde to islo,ale tusim raz na STv1 a 2x na markize

pipka
4. jan 2010

aka je to znacka, ten caj? musim si aj ja kupit 😉

pipka
4. jan 2010

boze my ideme zajtra vecer do divadla s duduskou, cela stvorka 😉 ale ja absolutne neviem, co si mam obliect 🙄 ved ja sa do nicoho slavnostneho nevtrepem ☹

jul
4. jan 2010

pipi,ja som v zivote nebola v divadle 🙄

jul
4. jan 2010

a na co idete?

dudu
4. jan 2010

videli ste ten film 96 hodin?
to bolo o tom ze dve mlade sa vybrali z ameriky do pariza na dovvolenku k rodine jednej z nich, na letisku sa k nim prihovoril mledenec fesak a slovo dalo slovo a oni mu povedali aj to co nevedeli a za hodku ich prepadli v byte a uniesli. Otec jednej ale bol nejaky tajny ci co , ale bol uz vo vysluzbe . Mal stastie lebo akurat volal zo svojou dcerou ked ich prepadli a on len vedel ze ked ich do 96 hodin nenajde, tak uz ich nikdy nikdo neuvidi..., koniec neprezradim , ale bol to napinak az do konca, nebolo to az take brutalne ako toto

dudu
4. jan 2010

pipi ty mas ale dilemu, a jaaaa? mam len menzestraky a taky cierny top...., takze tam budem za chudobnu pribuznu

pipka
4. jan 2010

na Nabucca od Verdiho...opera, do stareho SND 😉
to som kupila V listky k 40-tke a duduska s T sa k nam pridali 😎

pipka
4. jan 2010

dudus, ja mam cierne tehu gate, nechces? 😕

dudu
4. jan 2010

julis ideme na Nabucco

jul
4. jan 2010

neviem dudušš....mozno ano

jul
4. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 dudušššš,ze chudobna pribuznaaa 😀 😀

pipka
4. jan 2010

dudus, ja som to tusim videla...nepamatam sa uz ako sa to volalo, ale ten obsah mi je povedomy 😉

ja si asi tiez musim dat gate...ale co si dam navrch? tak to netusim.... 🙄

jul
4. jan 2010

na operu???
to ja by som nevydrzala,mne opera trha zily 😅 ja by som asi z balkona musela skocit,mne to hrozne lezie na mozog

dudu
4. jan 2010

pipi ale to mas asi tenke to mi bude zima kym tam prideme , alebo asi nepojdeme autom ale pesko.. 😒

jul
4. jan 2010

a mate to blizko z domu?

pipka
4. jan 2010

nie su tenke dudus, su take akurat, nie su oteplovaky, ale tenke nie su 😉

julis, mne sa opera praveze paci, ale to je ine v divadle a ine ked ju pocujes z radia alebo kukas v telke...to ta chyti, a dojme...ako pretty woman 😎

jul
4. jan 2010

pipi,ved cierne gate a nejaku bluzku

dudu
4. jan 2010

julis sak si na opere este nebola..., v telke je to oooovela horsie ako nazivo, v telke to aj ja prepinam lebo ma v riti z toho stipe

jul
4. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 no s takym Richardom Geerom by som zvladla aj operu 😀 😀

jul
4. jan 2010

no ved v telke ked to ide,tiez musim prepnut hned ,lebo si myslim,ze este este chvilocku a rozbijem cely byt 😅 😀