Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
5. jan 2010

no ale dnes uz nejem....uz len caj si dam....pockam do 8 mej a dam si druhy caj...snad to zvladnem.
MUSIM 😠

lumah
5. jan 2010

jul ja nechápem prečo sa tak trápiš, ja by som tak určite chudnúť nechcela, radšej si daj jednu šišku-nemusíš zožrať všetky, ale aspoň sa nebudeš trápiť, keď máš na to chuť. Skus jesť všetko ale po malých dávkach, ja by som sa nedokázala uplne obmedziť, že toto alebo hento nebudem, lebo viem, že keď si to zakážem, just toho potom zjem dvakrát tolko.

ninka1234
5. jan 2010

lumi, no to špáradlo by si musela vidieť v sprche, akú mám pneumatiku, ve´d ja ani plávacie koleso nepotrebujem, hrozné špeky mám a tých sa musím zbaviť a potom budem spokojná

jul
5. jan 2010

Lum niieee,nemozem,musim sa naucit nedat si a basta,sladke sisiky nemozem ,radsej som si dala trosicku privarku

chcem schudnut a ked budem takto tlacit vselico,tak urcite neschudnem 😒
zaciatky su tazkeeee,ked to zvladnem,potom uz v pohode ma to nebude lakat,to sa poznam 😎

lumah
5. jan 2010

jul to nerobíš dobre, možno rýchlo takto schudneš, ale aj rýchlo naberieš, lebo to by si musela sa takto trápiť už naveky. Telo nesmie cítiť hlad, čiže radšej každé dve hodiny nejaké jedlo po troške, keď si dáš čaj na chudnutie a potom zas len ten čaj, prinutiš telo si robiť zásoby, metabolizmus sa ti zmení uplne.
Prepáč že tak mudrujem, ale bohužiial je to tak.

jul
5. jan 2010

nenaberiem lum,neboj sa,ja sa uz poznam a drzala som takuto dietu minuly rok a ziadny jojo efekt sa nedostavil

jul
5. jan 2010

lum ale do 5-tej proste jem a potom uz nic,len vodu a ked budem hladna,tak jablko

lumah
5. jan 2010

jul ja som tak chudla ako ty a vždy sa mi to vrátilo, akonáhle som prestala a začala jesť normálne.
Ja síce znižujem dávky postupne, nejde to naraz, lebo by som bola hladná, ale viem že to funguje. Takže aj ked to bude trvať dlhšie, chcem ísť touto cestou. Ale ako vravím, zatial sa len učím, no verím, že nabehnem na taký rytmus-každé dve hodiny trochu.

jul
5. jan 2010

ale kazde telo je ine a ja sa uz poznam co mozem a co nie

ninka1234
5. jan 2010

lumi, a 3 krát denne nestačí jesť???? Ja som napríklad uplne vylúčila chlieb. Ráno vypijem mlieko s vlákninou, kávu, potom jablčko, obed a tak niejaký banán alebo mandarinku a večer zas mlieko s vlákninou a samozrejme žiadne sladkosti a snažím sa piť veľa čistej vody z vodovodu

lumah
5. jan 2010

jojo efekt sa nedostavil, lebo si jedla stále triedmo, ale stačí že trochu viac začneš-lebo striedmo sa nedá vydržať stále nejesť a kilečká pojdu hore. No jedine že máš nervy z niečoho a nechutí ti jesť, vtedy sa tiež nedostaví. 😀
A nesuhlasím s tým nejedením po piatej- treba si ešte dať napr., o osmej, lebo ak si do polnoci hore, nie je to dobre, dať si ešte večer nejaký jogurt aspoň alebo niečo menej výdatné. jablká mám rada, ale z nich som ešte hladnejšia. 😀
Čítala som knihy od Sipeky a velmi sa mi páči jej teoria o stravovaní, jem na čo mám chuť a chudnem.

ajka23
5. jan 2010

ja blb som chcela ist zajtra ku doktorke a ono je statny sviatok... 🙄 🙄 🙄

jul
5. jan 2010

tiez ziadne sladkosti nejem....u mna stastie ,ze ich ani moc nemusim 😎

a tiez vodu z vodovodu.....a rano ked vstanem,tak vypiem nalacno pohar vlaznej vody.....neviem ci to pomaha,ale robi to tak aj Alena Heribanova 😀

lumah
5. jan 2010

Ona práveže trvá na tom, jesť každé 4 hodiny-možeš aj medzitým niečo drobné ako jablko alebo iné ovocdie alebo zeleninu-teda ak ranajkuješ o 8, obed o 12, prvá večera o 16, druhá večera o 20. Schudla takto 38 kg za nejaký rok. Proste jedla pravidelne a postupne si po troche znižovala dávky až na asi polovičné ale podstatné bolo, že telo nebolo hladné, prestalo si ukladať do zásoby.

lumah
5. jan 2010

ajka no ale to je dobre, že je volno nieeeeeeeeee? 😉
Tá vlažná voda je dobrá na pravidelnú stolicu. 😀

jul
5. jan 2010

lum nepojdu,urcite nie...ved ja sa neprejedam,sladkosti nejem....tak ema byt preco potom jojo efekt

ajka23
5. jan 2010

ja blb som chcela ist ku doktorke a ono je statny sviatok.. 🙄 🙄 🙄

ajka23
5. jan 2010

preco to tu mam 2x? 😕 😕 😕
lum, jamam prazdniny, tak mi to je jedno, skor by mi bodlo, kedby volno nebolo... 🙄

lumah
5. jan 2010

jul to máš pravdu s tým telom, ja ti nechcem protirečiť, ja si len myslím, že ten jej systém funguje. No a je lepšie, ked je k tomu pravidelný pohyb. Sama písala, že nosila XL a teraz nosí S a že sa može najesť už teraz ako drevorubač, ale až keď schudla a stále pravidelne cvičí.

jul
5. jan 2010

ano,ona si to mohla dovolit jest tolko krat denne,ked sa v kuse hybala 🙄
to ja nehnem ani prstom

lumah
5. jan 2010

ajka ja som zas na materskej, takže je mi to tiež šuma fuk. 😀

ajka23
5. jan 2010

u nas ma prave niekto silvestra, vybuchuju delobuchy.. 🙄

lumah
5. jan 2010

jul jasné, keď to tak u teba funguje, nekomentujem viac. 😀 😝

jul
5. jan 2010

lum,ja viem co a mna plati,proste ja uz vecer zrat nemozem,lebo neschudnem......kebyze sa hybem trochu,ale mne sa nechce
a hlavne ked je zima,v lete sa chudne ovela ovela lepsie

lumah
5. jan 2010

ajka podaktorí šušni budu mať silvestra ešte v juni.

jul
5. jan 2010

ja som tu knihu od sipeky necitala,boh vie co je teraz s nou,uz dlho nebola v telke a v casakoch

ajka23
5. jan 2010

no, tu ma silvestra baba u nas v bytovke, co ma vo februari rodit, tehu demencia.. 😖 😖 😀

jul
5. jan 2010

kamoššš ju raz videl na zlatych ako tlacila mastne langošše do hlavy 😀

ajka23
5. jan 2010

julis, asi chudne do stratena... 😀 😀 😀 😀

lumah
5. jan 2010

jul ja som zas rada, že ma MM ťahá na ten beh, lebo by som tiež len doma si šunky válala. A potom ma všade pichá a bolí-ako starú babku. Dufam že sa rozbeham, zatial sa mi behá dosť ťažko, ael nechcem to vzdať. Keď bude teplejšie, kupime sedátka pre deti a budeme na bike jazdiť po okolí.