Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
6. jan 2010

😅 😅 😅 😅 😅 😅 lum

dudu
6. jan 2010

tak zacina to , hra tam dolph lundgren, ako osobny strazca, takze same stirelacky a on samozrejme ani skrabancek,

jul
6. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 duduššš
no uz viem co to je

dudu
6. jan 2010

lum to je v pohode, ja mam susedu a ona mal tiez dvojky, bola tak leniva ze deti mali uzz tri roky a ona sa furt vyhovarla ze nemoze cvicit lebo mala cisarak a brucho mala este dalsie dva roky ako keby bola v piatom, teraz su v prvej triede a zacala cvicit a celkom dobre jej to ide asi po dvoch mesiacoch je o dost stihlejsia ale na brucho robila zvlast cviky...

wighy
6. jan 2010

jeeej dolph lungren bol kedysi moj idol.ako pubertacka na gympli som mala jeho obrazky na prednej strane zositov 😀 😀 😀 😀

pipka
6. jan 2010

furt to tu tak pomaly ide..... 🙄

jul
6. jan 2010

wiiiig 😀 😀 😀 😀 😀

jul
6. jan 2010

ano ano furt sa to sere 😒

dudu
6. jan 2010

zajtra zase odoberam krv a v pondelok mam vysledky..., asi budem pichat inzulin 😒

dudu
6. jan 2010

idem si dat nieco papat, ja mozem hehehehe 😀 😀

pipka
6. jan 2010

ja som sa doteraz s fotkami hrala...ale ak to tu ide stale na prd, asi idem spat... 😅

teda dokukam este na markize ten film 😉 inak som presne takyto film uz videla, len bol americky...a toto je nemecky 😖 tak kto po kom opakuje 😅

jul
6. jan 2010

duduššššš....ty svička 😅

pipka
6. jan 2010

lum, inak v divadlo bolo krasne, pacilo sa nam. je super obcas si takto vyrazit bez malej na kulturu 😉

to aby si nepovedala, ze ti neodpisujem 😝 😀 😀 inak som to tu aj vcera pisala 😉

jul
6. jan 2010

to ani reklama nebude?....ked na nu cakam tak ju nedaju hajzli 😠 🙄

pipka
6. jan 2010

tehula provokaterka 😠 😀

lumah
6. jan 2010

dudu nedráždi! 😝

pipka
6. jan 2010

julis, co si potrebujes zapalit? 😅

jul
6. jan 2010

a co hovoril na divadlo V?

jul
6. jan 2010

pipi aaaaano a este aj na wecko musííííím 😔

pipka
6. jan 2010

V sa velmi pacilo, on bol uneseny 😎 on bol teraz prvykrat v zivote v narodnom divadle na opere

jul
6. jan 2010

pipi aj slzil? 😅

lumah
6. jan 2010

pipi ty si zlatá, že na mňa myslíš, 😀 Veru občas aj my takto vypadneme, hlavne ked máme ´výročie, MM ma pozve na večeru alebo ked mám sviatok.
dudu to nie je lenivosť, ale keď beháš okolo dvoch detí, tak sa ti už ani nechce cvičiť, ja som rada, že ma MM aspoň na ten beh vytiahne, prevetrať si pluca. Veru na brucho cviky treba, len sa donutiť. 🙂

dudu
6. jan 2010

jul sa na cigu sa vykasli a vicikat sa mozes do plienky 😀

pipka
6. jan 2010

julis, ja si zajtra chcem ten caj kupit...ako sa to vola? som si to nenapisala 😒 😝

jul
6. jan 2010

ja som robila vcera brusaky a maly robil so mnou 🙂 taky bol podareny

jul
6. jan 2010

re.fresh slim

dudu
6. jan 2010

booooze to masko na spagety mam teda poriadne stoplave az my sviecka vyskocila 😅

jul
6. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
duduššš

pipka
6. jan 2010

zlatyyy julis 😅 😀

oki, dik, hned si pisem 😉 to je sackovy ci sypany? 😕

pipka
6. jan 2010

stoplave 😅 😀 my ci mi??? 😕 😀 😀