Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
7. jan 2010

duduššš,som zvedava ci si budes kupovat kvetinky a paradit sa ked pojdes von s malou

wighy
7. jan 2010

jul 😀 😀 😀 😀

lumah
7. jan 2010

wighy čoooo? 🙂 Jáááj behanie-dnes sme neboli, chodíme každý druhý deň, ale dala som fotku -malý testoval u babky jedno so svetiel, čo si dáme na hlavu, budeme ako svetojánske mušky v parku zajtra, ale inak sa nedá, je tam strašná tma.

wighy
7. jan 2010

naaahodou ja som kocka aj ked chodim von 😀 😀 len ten moj si to uz akosi nevsima 😀 😀 😀

dudu
7. jan 2010

sak hovorim ze som mudra, 😀 😀 😀 😀 😀 , ale neviem ake to je mat dieta a .....

dudu
7. jan 2010

lum a ako DVD-cko prepalila si?

jul
7. jan 2010

no ved potom nam povies duduššška 😀

inac liušššška tu dlho nebola...asi nema casu,ci?

lumah
7. jan 2010

pipi ja si to uvedomujem-hlavne to, že mám dobrého manžela. 😝

mixka
7. jan 2010

pipi, ja nakukam obcas, ale ja mam nejake nedobre obdobie teraz a neviem sa z toho vymotat 😔 nebavi ma zavislacit na nete, nechuti mi cokolada ani spagety a nic ma nebavi 😔 ako bez prehanania sa citim nejaka prazdna 😔

jul
7. jan 2010

aj ja som kocka,hlavne raaano,kks,ked sa pozrem do zrkadla ked sa zobudim,tak mi je zle 😅

jul
7. jan 2010

mixiii co mas depku? 😒 ☹

pipka
7. jan 2010

ved jasne lumi, uvedomime si to, ak sme pred tym mali debila...potom mas s cim porovnat 😉

mixi a kde je problem? si este chora...ci nejaka depka? ci ani nevies... 😅 😕

wighy
7. jan 2010

lumi no to by som si vas pozrela ako poskakujete po parku s tymi lampami hehehehe

mixka 😔 😔 neboj to prejde, poznam ten pocit 😝

mixka
7. jan 2010

ja neviem julis, ale to asi nie... necitim sa nestastna, vsetko ide tak ako ma...

jul
7. jan 2010

lum a nepadne ti to z hlavy? 😀

mixka
7. jan 2010

pipi, chora nie som uz dost dlho na moje pomery 🙂 ze by to bolo tym ??? 😀

pipka
7. jan 2010

ja sa rano kludne kuknem do zrkadla...a s chuti sa na sebe zarehocem 😀 😀 😀

a potom zo seba v kupelni spravim cloveka... 😀 😎 ale niekedy sa to ani neda 😅 😀 vlasy mi stoja jak vrabciakovi čimovi 😝 😀

jul
7. jan 2010

mixi a M bol na tej operacii?

mixka
7. jan 2010

M mi vravi, ze by som mala mat nejaky konicek... len neviem kedy a ako ho realizovat... ked vecer padam na hubu... baby maju hrozne obdobie, tak mozno sa aj ja preto takto na prd citim 😔

wighy
7. jan 2010

jul 😀 😀 😀 😀

pipka 😀 😀 😀

pipka
7. jan 2010

vidis mixi...mala by si nejaky virus chytit...a hned budes vo svojej kozi 😀

jul
7. jan 2010

mne stoja vlasy dupkom rano,pokrcena som uz jak starena 😝 a bleda jak stena...jak smrt 🙄

dudu
7. jan 2010

mixi a ako bolo na lyzovacke? ci si nebola? 😕

mixka
7. jan 2010

julis, M ide na operaciu 2.2 a ja na lyzovacku od soboty o 2 tyzdne, co je momentalne moj jediny svetly bod a moja zachrana 😔

wighy
7. jan 2010

jaaaaj baby hned mi je lepsie, som sadavno tolko nenasmiala jak kobyla, muz urcite nechape co sa to tolko sulam 😀 😀 😀 😀

pipka
7. jan 2010

babulky ja sa pre dnesok s vami lucim...nevidim uz na pismenka 🙄

dobru nocku 😉

mixka
7. jan 2010

dudus, este len idem 😉

jul
7. jan 2010

jaaaaaaj,ja ze 2.1....som to mala popletene

jul
7. jan 2010

pipi a co uz idešš?

pipka
7. jan 2010

mixi hned by som s tebou tu lyzovacku menila 😅 😎 alebo isla s tebou...ja uz mam lyzovaci abstak 😝 😝 😝 😀