Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. jan 2010

nie julis...to je papierik, take tlacivo, co ti da skolka a to je len ako cestne prehlasenie, ze doma nemate ziadnu infekcnu chorobu...to len na mieste podpisu rodicia 😉

a na evidencnom listku su vsetky potrebne udaje, to tiez dostanes v skolke, tam je meno, adresa, narodnost, telefonne cisla v pripade choroby alebo urazu, kam volat...a tak 😉

lumah
8. jan 2010

dudu ahoj, bábo poslucha? 🙂

dudu
8. jan 2010

inac aj u nas tento rok zrusili dve skolky a samozrejme ze nove sa neotvoria iba ak sukromne tie su na kazdom rohu ako krcma, ale sak kto ma tolko penazi na sukromnu aj sa cudujem ze vobec vedia prezit...

lumah
8. jan 2010

dudu ty si unavená zo žehlenia pre jedno, ja som to mala dvojmo. 😝

wighy
8. jan 2010

dudu sikulka

pipi,takze to uz k prihlaske musim pripojit aj to od lekarky?????jeeezis to sa tam mam teraz trepat?? 😝 snad tam nic nenachytame 😖

dudu
8. jan 2010

lumi poslucha , dnes kope ako diva, sa mi to celkom paci, aj mi to chybat bude 😅

pipka
8. jan 2010

preco lumi 😕 sak do niecoho sa tie deti utierat musia 😅 alebo to budes platit...alebo donesies 4 kotuciky...co je na tom? 😅

pipka
8. jan 2010

ved to je na cely skolsky rok

jul
8. jan 2010

no aj ja som tiez zvedava ci mi maleho zoberu do skolky 😅

wighy
8. jan 2010

hehe aj tu je suklromna skolka, 220 eur plus eura na den strava plus nejake priplatky, hahaha to ako kolko mam zarabat??ved u na juhu tolko ani nezarobim 😠 😠 😠

lumah
8. jan 2010

dudu inak-ja žehlím zásadne po sediačky, ked som bola tehu, rozkročila som nohy, brucho pichla pod dosku a žehlila. 😀

jul
8. jan 2010

na cely skolsky rok?

pipi,ja ze na mesiac 😀 aj tak sa mi to zdalo v pohode,ved uz si vsade musis priniest svoje veci

pipka
8. jan 2010

wigh, my mame v prihlaske na to kolonku, kde ti len lekarka da peciatku, a napise, ze dieta je zdrave...pripadne na co ma alergie..a tak 😉

lumah
8. jan 2010

pipi však to, že mesačne by som radšej dala priamo v školke 2-3€ alebo kolko treba, nech si to školka zabezpečí jednotne, veď každý rodič donesie niečo iné, ja som za platbu, školka nakupi a dá do skladu a používa.

dudu
8. jan 2010

lumi mna ten chrbat boli hlavne ked si sadnem, zaujimave...

ked stojim alebo chodim tak ma neboli, tak som zehlila po stojacky, ale konik vola a musela som si sadnut aaaaa, zacal boliet hnusak

pipka
8. jan 2010

no ked v sukromnej zaplatis 10000 na mesiac a este si nosis jedlo 😨 😠 tak co by si chcela v statnej skolke za 300sk 😖 ved ten hajzlak deti minajuuuuuu...najviac mali, ti potiahnu...a letiiiiii 😀 a potom s radostou splachuju 😝 😀 a myslim, ze 4 kotuce na cely skosky rok este ziadneho rodica nezruinovalo 😉

lumah
8. jan 2010

duduška musíš to už vydržať, ja som posledné týždne bola nešťastná, brucho ma ťahalo, žáha jak sviňa-hruuuza.

jul
8. jan 2010

po sediacky som este nezehlila 😀

ale ja som taka sikovna ,ze by som si prezehlila aj nohy

lumah
8. jan 2010

baby musím sa vám pochváliť, schudla som 70 dkg. 😝

wighy
8. jan 2010

aha oki tak to budem musiat vybavit.som mysllela ze to az potom ked budem mat od nich ze mi ju prijali

a do kolko skolok sa moze podat prihlaska??je to nejako urcene??ako mne vyhovuje len do jednej lebo ostatne su pre mna strasne daleko a tu ani MHD poriadne nefunguje 😝 😝 😝 proste zacarobany kruh ale hn ed tu pri dome mam jednu skolku tka dufam ze to vyjde, inak budem musiet hladat nejaku protekciu 😝 😝 😝

lumah
8. jan 2010

jul ja som vždy žehlila postojačky, ale som si zvykla po sediačky, dosku dám nižšie, rozčapím sa a idem. 😀

lumah
8. jan 2010

Inak my máme školku asi 100m od nás, dúfam že nám tam deti vezmu, slubili nám na MU že áno, tak dufam, že to tak bude.

dudu
8. jan 2010

lumi sak ja sa nestazujem, mne keby niekto povedal ze do porodu musis chodit na jednej nohe , tak budem 😅 😀 , pofrflem ale budem, sak ja sa na nu taaak strasne tesim, len nech je zdrava 😕 😉 😀

pipka
8. jan 2010

lumi ide o to, ze to su rozmerne veci, ked sa to kupuje v takych kvantach a mne nikto benzin nepreplati ani sluzobne auto neda 😠 🙄 vies lahko je povedat, nech si skolka zabezpeci...ale realita je trosku ina...uz si kupovala 1500 kotucikov toaletneho papiera 😕 😝 my nemame ani nijakeho dodavatela, co nam to donesie...vsetko si nakupujeme sami...okrem jedla, ale to je mimo nas, to ma na starosti skolska jedalen

ved keby mi ten papier mal nosit díler, ten si to aj pekne nauctuje 🙄 a neviem ako by sa tvarili rodicia, keby sme od nich za jeden toaletak pytali 70 centov 😅 😒

jul
8. jan 2010

no ja sa bojim len toho,ci bude maly bez plienok do septembra 😖

wighy
8. jan 2010

dudu, uz to teraz bude takto, ale neboj o chvilu ti to konci a budes drzat babulienku v naruci 😵

pipka presne u nas hajzlak ide na tony 😝 laura sa rada zabava 😖

lumi woooow no vidis, paraaada a o chvilu nam tu oznamis ze 60 😵

jul
8. jan 2010

fiiiihalum,super.....aj napriek tomu kolenu co si vecer jedla 😎 😀

dudu
8. jan 2010

wigh ja mam kamosku a ona teraz k 15 dava malu do skolky a zacala tam chodit jak naklavir ze co potrebuje a nenapadko ootravovala a ze musi do roboty , lebo bla bla bla neviem co si vymyslela a riaditelka, ze OK kedy nastupujete ona ze 15 januara, a malu jej nakoniec vzala....,

wighy
8. jan 2010

dudu 😀 😀 😀

pipka to vazne??ja som myslela ze sa o to stara skolka sprava 😢

a ako je to so skolkosu jedalnou??ja moc nadsena nie som ze deckam do skolky nosia obed zo skolkej jedalne, cize 3 rocne decko je to iste ako 15 rocne,podla mna je to na hlavu 😖
ja sa tu tri roky budem snazit o zdravu stravu a potom oni .........😖 😖 😖

pipka
8. jan 2010

wigh neviem ako u vas, u nas to bolo tak, ze len do jednej...a ak do viacerych, ide o to, ze ak ta vo viacerych vezmu, je slusnostou vybrat si hned jednu a do ostatnych to dat vediet, aby si zbytocne neblokovala miesto inym...ale vacsina rodicov to tak nerobila...a boli problemy 🙄 😒 lebo riaditelky mavaju spolocnu poradu, kde si kontroluju ci nie su nejake deti prijate dvojmo ci trojmo...ale az koncom maja...a od februara je dost dlho, co su takto blokovane miesta...teda u nas...neviem ako u vas 😒 😉