Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. jan 2010

wigh, my mame vlastnu kuchynu a vari sa podla noriem pre jaslickarov a skolkarov...takze u nas pohoda. denne ovocie...
desiata, obed, olovrant 😉 pitie stale aj na triede 😉

wighy
8. jan 2010

pipka no ved to ze aj ja si mylsim ze do jednej staci ale ako citma niektore baby ze oni aj do 4 idu davat 😨

dudu ked som tma bila v oktobri tak povedala ze od februara mi ju nezoberie lebo ze nemaju miesto 😔 😔 ja som ani nehcclea od febr ale aj tak ma hned odpisala, proste no comment

wighy
8. jan 2010

aj v tejto skolke je kuchyna ale ze uz ta mnevaria ale nosia detom jedlo zo skolskej jednalne 😔 😔

pipka
8. jan 2010

no zalezi od pristupu..nasa riaditelka zas kazdemu slubi...ale skolka nie je nafukovacia 😅 a to nam teraz otvorili dalsiu triedu...a stale naval a deti v poradovniku 😖

dudu
8. jan 2010

wigh, sak aj ju odpisala, hned ani skoro pusu neotvorila, ale ona si povedala ze mala musi do skolky tak tam otravovala 😅 😉

wighy
8. jan 2010

dudu hehe
mna zas kamoska postrasila tiez robi v skolstve ze ak budem vedlmi natlakova riaditelka mi ju moze prave kvoli tomu naschval nezobrat 😢 ja uz neviem tak snad to dobre dopadne nie terza ale potom co bude tydzen sa ta mstavim a uvidim

lumah
8. jan 2010

pipi ale však nemusíte nakupovať na rok naraz, stačí na mesiac, ja sa nehádam, že to nie je problém, nevidím do toho tak, ani nepoznám ako to funguje vo vašej skolke, len sa mi to zdá také čudné, aby každý nosil, ale v dnešnej dobe je to asi normálne.
wighy normálne som ostala prekvapená, lebo ked som začala behať, pribrala som pol kila a včul to išlo dole, dufam že pojde už plynule. Aj nejem tolko ako som jedávala, dnes napr. po behu som jedla zeleninkový šalátik-tatinko spravil pred behaním. 🙂
duduška jasné, hlavne aby malá bola zdravá. 😉

dudu
8. jan 2010

kokos tak ten moj je ale lenivec 😠 😠 , som mu dala piect krvavnicky, a hovorim mu chod sa pozriet ze ci to mas upecene tak ako chces, a on ze a to si mam sam dorabat??? ty kokos akoze co si na tom chce dotrabat.. som sa ani nepohla, nech sa postara sam...

lumah
8. jan 2010

dudu sprááááávne! 😀

jul
8. jan 2010

lum dnes ste boli behat? v tom lejaku? 😅

jul
8. jan 2010

😀 😀 😀 😀 wig ze natlakovana

dudu
8. jan 2010

wigh, tak naozaj neviem co je dobre, uvidis sama ked tam pojde a zensky siesty zmysel ti povie ako na riaditelku..., no budem ti drzat palce 🙂

jul
8. jan 2010

ta pestunka tusim nema konca kraja

lumah
8. jan 2010

jul boli veru, s lampášmi na hlave- som testovala moje nové tenisky-vodu som mala všade! Ale super sa mi v nich behalo aj po tej člapkanici. Vobec mi nebolo zima v tom termo oblečení, aj ked sme domov prišli ako zmoknuté myši. 😝 Dokonca MM povedal, že dnes som nejak pridala, vraj som bežala rýchlejšie-to asi preto, aby som to mala skor za sebou. 😀

wighy
8. jan 2010

lumi tak to je super, ze mas takeho perfis muza, ze salatik, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
uvidis teraz to uz pojde dole, potom zas bude tkaa hranica ked ani gram nepojde, nevzdaj to a potom sa to zase rozbehne smerom dolu

dudu ach jooooo, opytaj sa h oci to nemas za neho aj pozut 😀 😀 😀 😀

dudu
8. jan 2010

lum , keby som jedavala a mala rada zabijacku, nepoviem robim sebe tak to je jedno ale ja toto jedlo nemusim nevoni mi, nechuti mi, tak ako mam vediet co mu bude chutit..., sak keby mal nejaku surnu robotu alebo co ale pri PC ku riesi modely lietadiel a kuka na film...... 😠

jul
8. jan 2010

lum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎

super,len tak dalej,zachvilu budes zas modelka 😉

dudu
8. jan 2010

sak som mu povedala ze co? 😕 😅 , ja som doteraz zehlila...

lumah
8. jan 2010

jul my -teda vlastne MM pozerá jojku-už som to videla.
wighy ja milujem šaláty od MM, on tam dáva samé dobré veci a vždy ho spraví inak- zohnal aj rukolu - tu milujem a dal tam tofu syr, osmažil cukinku a čo ja viem čo všetko, bol výborný. Akurát bola u nás moja ex-švagriná a dala si aj ona. 😀
Dufam že kým sa tá váha zastaví, klesne riadne dole-aspoň 10kg. 😝 Ale neobmedzujem sa nijako, aj sladké si dám, proste jem všetko, len menej.

wighy
8. jan 2010

dudu dakujem 😵

lumi 😀 😀 😀 ale mas fakt super muza ked ta takto chvali 😵 😵 paraaaaaada, to si si ho dobre vychovala 😀

dudu
8. jan 2010

lum gratulujem , za chvilku ti budeme zavidiet tych 60 😅 😀

jul
8. jan 2010

ja som dnes toho moc nezjedla,ale nebol cas 😅

dudu
8. jan 2010

ja si idem tusim nieco dat do hubenky, nejako mi vyhlaaadlo 😅 , z tych reci 😀 😀

wighy
8. jan 2010

lumi wooooooooow ten salam musel byt famozna,mnam dala by so msi

jul a co si robila??atavala tych snehliakov???

ja so mtiez toho vela nejdla a ter azsom hladna

ale robila som zemiakove placky mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam, sme sa s muzom nazrali 😝

lumah
8. jan 2010

jul a ty si ako na tom, už sa ti váha pohla dole? Ty asi toho moc nepoješ čo? Ja by som umrela, keby som jedla ako ty-od hladu. 😀 😝 Obdivujem že to vydržíš.
dudu veď to, nevďačník jeden, nech sa stará o svoj žalúdok aj on, nemusíš všetko robiť ty. Ja som poučená od mojej šefky v robote- ona je aj ako človek velmi mudra a dobrá, nielen ako šefka- tak ona raz hovorila, že doma pekne všetko s mužom robia, žiadne, že on si bude sedieť pred telkou a ona bude variť- ona ked varí, on jej čistí napr. zeleninu alebo zemiak, proste sa zúčastnuje na všetkom v domácnosti, len to treba robiť od začiatku ako spolu žijú. U nás je to tak isto. Moja mama skáče okolo otca celý život a teraz sa sťažuje, že on nerobí nič a ona musíí.

pipka
8. jan 2010

no ja som pre dnesok asi skoncila s konikovanim 🙄 hanka uz je asi 6x hore a furt s revom 😒 uz som ju presupla do mojej postele...tak uvidim, do kedy vydrzi... 😖 🙄

lumah
8. jan 2010

wighy 😀 😀 že snehuliakov stavala. 😀 😀
jul ty už máš stiahnutý žalúdok, takže toho nepoješ vela tiež. 😉

jul
8. jan 2010

aaano wiig....stavala snehuliakov 😀 😀 😀

jul
8. jan 2010

lum,ano dnes som sa vazila aj ked som nechcela a mam 60,9 😅

lumah
8. jan 2010

pipi naši už asi týždeň dobre spávajú, akurát dnes spali dlho poobede, takže išli spať až pred chvilou, inak chodia okolo 20tej. narobili tu taký prevrat, že mám čo upratovať, kým pojdem spať. 😝