Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
8. jan 2010

no moj pomoze ale len ak mu to prikazem, ale sam od seba e e e eeeeeeeee

jul
8. jan 2010

dobre to skocilo 😎

pipka
8. jan 2010

dudus...ja to tam prepnem hned ako toto skonci 😉

jul
8. jan 2010

wiiiiig 😀 😀 😀 😀 a ty co na to? ze prepol 😀

wighy
8. jan 2010

nic 🙄

jul
8. jan 2010

ja uz kukam stv1 tam je brad pitt

pipka
8. jan 2010

no ukazte mi chlapa, ktory doma uprace sam od seba... 😅 😀 😀 😀 😀 ten ak existuje, tak uz by bol vypreparovany v muzeu 😀

jul
8. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀
pipi

dudu
8. jan 2010

no mne nepomoze, mne povie ze, ano teraz chces toto len teraz a zajtra uz to bude aj ine a pozajtra budem robit vsetko, 😠 , mne musi stacit ze zaraba a v domacnosti robi tie tazke prace..., chlapske

wighy
8. jan 2010

pipka 😀 😀 😀
😀 😀 jul ece tu furt saskuje a pobehuje jak splaseny motyl 😝 chce si to nahrat ci co, ja neviem o co mu ide 😀 😀 😀 😀

pipka
8. jan 2010

jaaaj ja som cesku spojku uz videla....ostavam na jojke...tam ide romantika 🙂 potrebujem pohladit dušu 😅 😀

jul
8. jan 2010

ja poznam takeho,co doma robi jak blazon,pomaha zo vsetkym,s detmi je furt,aj do roboty chodi a este aj popri tom si privyraba a este k tomu aj dobre vypada....ako hovori duduššš....je pouzitelny

a to mi hovoril,ze zena je stale nespokojna 🙄

pipka
8. jan 2010

jul...tak mu rezervujem miesto v muzeu 😅 😀 😀 😀

jul
8. jan 2010

na jojke ide angelina jolie

wighy
8. jan 2010

jul 🙄

dudu
8. jan 2010

pipi ja poznam je to moj svagor, minule sme sa s luckou s nim stretli vonku a ani neviem ako k tej debate doslo a on nam hovori, ze nevie odnaucit frajerku aby po umyti riadu ho hned neutrie...., ze potom tam je vidno ten vodny kamen a jemu to vadi, tak sme ho obe uzemnili, sak ked sa mu to nepaci tak neh ho poutiera on , alebo nech sa na to vykasle...,

pipka
8. jan 2010

ale pravdupovediac, ja si doma radsej upracem sama...mne staci, ked vezme fifinku von a mam na to upratovanie klud 😉

pipka
8. jan 2010

dudus... 😅 😅 😀 klasika... 😠

wighy
8. jan 2010

ja nai nei to chcem aby mi doma pomahal,to si porobim sama, ale aby som nakupy nie sama furt vlacila ked on ma auto ale uz sa v tom polepsil a kazde cca 2 tydzen ideme na velky nakup

ja len chcem nieco co on nedokaze

pipka
8. jan 2010

ale aka mladunka tu vyzera, ze? 😕

pipka
8. jan 2010

no tak nakupy u nas nevlacim...aspon to ideme vzdy spolu a vynasa to hore V to mu musim uznat 😉

jul
8. jan 2010

ja to nekukam pipi,ja kukam jej muza 😅

ninka1234
8. jan 2010

takého chlapa asi ťažko nájdete, aby si sám od seba upratal, ja som rada že ten môj aspoň varí a v sobotu sa dosť výrazne podieľa na upratovaní

dudu
8. jan 2010

wigh, tak to my ideme kazdy tyzden na velky nakup a to berie ako samozrejmist..., kazdy chlap ma nieco co nanom milujeme ale aj nenavidime 😉

pipka
8. jan 2010

este mu musim vytlc z hlavy to odpuvanie na ulici 😠 to sme sa aj dnes u nas o tom bavili 🙄
to ked som videla, ako spravil...skoro som ho zabila...sedlak 😠 😠 😝 mna az naplo 🙄

wighy
8. jan 2010

pipka presne, ja si v domacnosti porobim sama ale muz s malou bol vonku doteraz len raz 😔 on prost etoto nemusi 😝 doma sa s nou zahra, pojasi ale ze zobrat ju von e eeeee

ale svokra si pre malu pride v nedelu na cely dne,tak vlsane ani neviem co budem od radosti robit hehehee

dudu
8. jan 2010

ked je koze dobre ide na lad 😀 , ta tvoja kamoska nie je spokojna s takym muzom mozno by chcela smradlaveho homlesaka 😀

pipka
8. jan 2010

no nastastie moje...V chodi von s hankou rad...aspon to... 😵 on zas radsej ide von, ako by mal upratovat 😅 😀 a ja som s nou stale...tak ja sa tu pri pratani aspon odreagujem 😀

pipka
8. jan 2010

kde davaju Brada Pitta? 😕 😕

ninka1234
8. jan 2010

pipi, ináč aj ja si najradšej upratujem sama, nikto mi nezavadzia a aspoň chvíľku si vychutnávam poriadok a kľud