Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. jan 2010

jaaaj joe black na STV 😉 to je krasny film...asi prepinam 😎

wighy
8. jan 2010

ale zas ja poznam chlapa ktory je posadnuty upratovanim a jeho zena je z toho na nervy, to by so mbola aj ja
vsetko po nej preraba ,by ma svihlo hehehe ale zas moj je dost v pohode co sa poriadku tyka, riad na linke a ponozky vedla postee za bordel nepovazujem inak je cistotny 😅 😅

jul
8. jan 2010

idem fajcit kym doohovarate 😅

dudu
8. jan 2010

ja som celkom rada ze mam v okolo chlapov co sa starju o svoje deti, ako napr pipkin V alebo Mino ten ma malu vzdy celu sobotu lebo Lucka je v skole a moj to vidi a celkom sa mu to paci, tak aspon v tom mi pomoze, si mylim 😅

pipka
8. jan 2010

presne ninus 😉 ved to asi vsetky...a potom dojdu a za 5 minut je to tu ako pred upratovanim 😠 🙄 to ma ide drbnut 😠
toto aj dnes mi spravil...tak som povytierala a ked som mala vsetko tip top...tak obul vibramy, ze ide na to pivo...a z toho mu same kamienky vypadavaju a cely byt pochodil obuty 😠 😠 😠 skoro som ho zabila 😠 🙄

wighy
8. jan 2010

dudus to je super 😵

wighy
8. jan 2010

pipkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa by ma slahlo 😠 😠

pipka
8. jan 2010

ja som milo prekvapena ako sa V vie postarat o malu...aspon tie vikendy...lebo ked som bola tehu, tak som si ho nevedela predstavit...vobec sa k tomu nemal...ale o okamihu ako som ju doma polozila na postel...robi vsetko 😉 to sa mu zase musi nechat 😉 od prebalenia, krmenia, kupania...vsetko 😵

dudu
8. jan 2010

wigh, aj moj je posadnuty upratovanim, ale aby som to urobila ja 😅 , na zaciatku manzelstva mi pisal do prachu , ze utri ma 😠 😠 , a ked sa vratil z vojny chodil mi prstom po vypinacoch 😠 😠 , a ked tam bol prach tak mi len povedal ze to je vizitka gazdinej, noc ma viac nenasralo...,alebo sa postavil na stolicku a kukal ci je digesto cisty aj v zadu

pipka
8. jan 2010

ved ma skoro aj slahlo wigh 🙄 som nanovo pozametala, co mu povypadavalo...a normalne kopka sajrajtu 🙄

ninka1234
8. jan 2010

jul idem aj ja, aby si nebola sama 😉

wighy
8. jan 2010

moj malu prebalim max 5 x jeho z toho napina heheheh
ale s kupanim nidky nebol problem aj dnes as vycvachtali
len potom kupelka boila zas v mojej rezii kym som ju vyutierala heheheheh

pipka
8. jan 2010

dudus...tak by som mu tu handru pleskla o ksicht...ani cudovat by sa nestacil 😠 😅

wighy
8. jan 2010

dudu presne ako pipka pisala, by som mu vrazila do ruky handru ze nekecaj a makaj 😝

dudu
8. jan 2010

pipi si pamatam ako si dostala ten zlcnikovy zachvat a ja som tam bola s svagrinou cakatelkou a ty si uz bola v sanitke a mala sa posrala 😀 😀 😀 , nepovedal ze to este nerobil, postavil sa a isiel prebalovat...., akurat som mu ju len poumyvala v umyvadle lebo to som sa ja bala aby mu nepadla , sak bola asi mesacna

pipka
8. jan 2010

ninus 😠 aj ty 😅 😕

dudu
8. jan 2010

sak on to vyskusal asi tak z kazdeho raz alebo dva, nebojte hned som mu povedala, ze ten cas co ma kontroluje moze mat aj handru v ruke a rovno to utriet, tak potom to uz neurobil, ale akoze pokusy boli...

ninka1234
8. jan 2010

pipi, no ešte stále 😒

ak ste na FB kuk na foto http://www.facebook.com/album.php?aid=55361&id=...

pipka
8. jan 2010

no presne dudus 😉 ale to ju uz prebaloval pred tym...len asi nebol taky naklad v plienke 😀
ale on co sa malej tyka, este nikdy nepovedalm, ze nieco neurobi, urobi vzy...len niekedy, ked som aj ja doma, tak potvorka sa mu neda utisit, az kym ja nedojdem 😅 ale to nehovorim, ze je jeho chyba...je proste so mnou viac, tak v noci reaguje iba na toho, kto ju uklada 😉

ked ju uspaval on, tak ked sa prebudila v noci, tak v pohode jej daval dudinu on a zaspala hned 😉

wighy
8. jan 2010

ninka paradne fotky, deckam sa pacilo to visiet 😵 😵 zojka je uz aka velka slecna 😵

pipka
8. jan 2010

ninus kraasne 😵 hned by som na taku sankovacku isla 😎

dudu
8. jan 2010

pipi mne sa to tak pacilo vtedy, ze sa postavil a hned riesil ani ho nenapadlo ze poziada nas....,

ninka1234
8. jan 2010

no bolo super, dobre sme sa vyšantili a nadýchali tantranského vzduchu 😀

jul
8. jan 2010

to je hrozny film na tej jojke 😒

ake vychudnute deti male su tam 😔

jul
8. jan 2010

ninušššš aj ty hulišššš?????

super,aspon nie som sama v klube 😅 😅

pipka
8. jan 2010

ja som tiez vcera davala na FB fotky z Vianoc...ale tie iste mam aj tu, tak nemusim link davat

dudu
8. jan 2010

ninka , zojka je aka pekna slecna uz 😉, ten svetrik si strikovala ty? Mas nejake vzory na papiery? alebo si uz taka dobra ze to mas v hlave? Ja sa chcem dat na strikovanie, som kedysi strikovala, ale daaaaaaaaaaaaaaaavno

wighy
8. jan 2010

jul hruza ja to uz aj prepinam

pipka
8. jan 2010

ja uz STV kukam 😎 to je moj oblubeny filmik 😵

wighy
8. jan 2010

hej vy ste na FB??? tak si ma najditeeee 😅