Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
9. jan 2010

aku si robila strudlu pipi?

jul
9. jan 2010

babule...toto ste citali? to je ale jeblina 🙄

http://www.topky.sk/cl/15/646770/Kollarova-mile...

lumah
9. jan 2010

baby ste ma donutili isť vyložiť z okna krabicu, vybrať z nej zvyšné koláčiky a zjedla som z nich asi 5. 😝

lumah
9. jan 2010

Jááj videla som ten film na jojke,spoznala som to podla tej ošetrovatelky, tá policajtka s abude chodiť radiť s tým černochom na posteli.

jul
9. jan 2010

luuum...osvietilo ta? asi aj ty si bola hladna a mala halucinacie ako pipi od hladu 😀

wighy
9. jan 2010

ja mma tento film rada, aj ked to bude obcas brutus

pipka
9. jan 2010

jablkovo-tvarohovu 😉

lumah
9. jan 2010

jul no vidíš, dala som si pár koláčikov a hned sa mi pamäť vrátila. Do rici dado vyrevuje-tato tíši. 😝

jul
9. jan 2010

mnaaaaaam pipi.....ale ja mam rada vsetky druhy 😅

lumah
9. jan 2010

s tými vianočnými reklamami mi idú na nervy.

pipka
9. jan 2010

to je krava ta heringova...nemam slov 😠 😠 🙄

lumah
9. jan 2010

Ja sa čudujem tým babám, ja by som toho Kollára nechcela ani za nič- nie donchuan ale chuj je to.

jul
9. jan 2010

on je tiez dobre vypatlany...hodia sa k sebe

pipka
9. jan 2010

ja som si dala jeden muffin s mliekom este o osmej...aby som uz teraz nemusela nurat...ale asi bolo malo 😅 😀 lebo furt sa mi zda, ze mraučí...ale to aj zvuk z telky ma metie 😅 🙄

jul
9. jan 2010

to co teraz davaju pocasie na jojke,v strede filmu....co zabudli? 😀

jul
9. jan 2010

😀 😀 😀 😀 pipi,ty sa vyhovaras.....lebo chces este jeden muffin 😀

pipka
9. jan 2010

on si tusim stale take rovnake trtulky hlada 😅 🙄 a ony jeho 😒 😀

pipka
9. jan 2010

aj ja kukam...ze asi o osmej kvoli plesu zabudli 😅 😀

jul
9. jan 2010

ja som dnes robila grilovanu zeleninu a rozdelila som si ju na obed aj na veceru,ale vecerala som o 7-mej,lebo som nebola hladna skor

pipka
9. jan 2010

no serem na to...idem si naliat mlieko a muffin vziat 😠 😀 julis...mas ma na svedomi 😠 😀

pipka
9. jan 2010

aj ja som na veceru dojedla cestovinky so salatom...len ten muffin potom 😅

jul
9. jan 2010

inac ja ani neviem ,ze mam mrchu...nic mi nie je 😎

jul
9. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipiiiiiiiiiiiiii nieeeeeeeeee nerob toooooo

pipka
9. jan 2010

bud rada...aj ja to po porode mam ooovela lepsie 😎

jul
9. jan 2010

zajtra spravim aj ja cestoviny,mam aj sampiony aj brokolicu...tak nejaku omacku stvorim

lumah
9. jan 2010

Baby viete čo mi odpísala tá s tou košelou? Že poštovné je 1,60€, či mám záujem.. Odpísala som jej toto a to som sa krotila:
Nie chcela som vedieť, kolko si vypýtate za poštovné a vidím, že ste fakt nenažraná. Nová košela stojí 400 sk, vy za nosenu-aj ked je v dobrom stave-ale je nosená! chcete skoro plnú sumu a keď si k tomu prrirátam to poštovné, tak by ma tá košela vyšla viac ako stála nová! To je fakt sila, zvlášť preto, že tá košela určite neváži viac ako pol kila, odhadom tak 30dkg.

pipka
9. jan 2010

nerobiiiim, len som srandovala...uz zacal film, tak sa mi nechce vstavat 😅 😀 chvalabohu 😝 😵

jul
9. jan 2010

ja som mala pred porodom riadne bolesti pri mrche 😝 a teraz nic

pipka
9. jan 2010

dobre si jej napisala lum 😅 😠 este ti odpisala naspat? Ci uz sa radsej neozvala 🤐 😅

jul
9. jan 2010

lum 😲 😲 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😅 😅 😅 dobrééééé 😎