Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
11. jan 2010

no ja mam spratane, tak sa lucim, dobruuuuuuu 🙂

jul
11. jan 2010

dobruuuu

ninka1234
12. jan 2010

čauko, dobré ránko 😉

Dnes sa mi snívalo, že ste boli u mna na návšteve, pipka, jul , mixka dudu na proste všetky a pipka nám varila a my s jul sme hulili 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

lia
autor
12. jan 2010

ahojte,

ako sa mate??dudu este nerodi??
ja sem nestiham chodit,nemam ani kedy spavat,Lea tazko zaspava a malo uz spi.vcera ma potrapila 6 hodin,strasne ju bolelo brusko z nutrilonu ☹ .a do rana este vzlykala v postielke ☹ .

ninka1234
12. jan 2010

ahojky liuška

a už ste len na umelom?

lumah
12. jan 2010

ninka 😀 😀 ja som tam nestrašila v tom sne? 😝
lia náš David mal problémy s bruškom, reval niekedy tak hrozne, až sme plakali s ním, detský primár na Antolskej nám odporučil... ups, som zabudla názov- je to na úpravu črevnej flory a musí to byť v chladničke-baby neviete ako sa to volá? Vrrr, tá moja skleroza.

lumah
12. jan 2010

Už viem! Dophilus, je to perfektná vec, je proti kolikám , dieťatku sa vlastne robia vzduchové bublinky v brušku z mliečka, určite jej to pomože, je to probiotikum, v lekárni dostať, aj ked je dosť drahé-sa mi zdá že to stálo okolo 300sk.

ninka1234
12. jan 2010

lumi, bola si tam aj ty, boli ste tam všetky 😉

ninka1234
12. jan 2010

baby, len tak potichúčky, aby som to nezakríkla, Zojka je druhý deň bez plienky a pýta sa cikať 😉

pipka
12. jan 2010

jeeej ninus...tak potichucky gratulujeme 😵

pipka
12. jan 2010

ninus...no uuuzasne sny mas 😠 😀 😀 😀 😀 😀 a takto, ze pipka sedela s vylozenymi nohami a my se jej varili...to sa ti nesnivalo? 😀

lius ajoooj 😉 ja uz som myslela, ze si na nas zabudla 😕 😒
ale verim, ze nestihas? Ako chodievate von? Kazdy den aj doobeda aj poobede? Ci...?
Neboj prvych sest tyzdnov si babo hlada rezim, ale to sa uz kazdu chvilku ustali a bude dobre 😵

pipka
12. jan 2010

boze nam tu zase akurat teraz zacinaju vrtat 😠 🙄 mna tu uz z tych ludi slahne 🙄

wighy
12. jan 2010

ahojteee

som prisla nakuk

ninka, super tak uz aj zojka je velka slecna 😵 😵

jul
12. jan 2010

Ninkaaaaa ZAVIDIIIIIIIIIIIIIMEEEEEEE 😖

jul
12. jan 2010

NINKAAAA super seeen si mala 😀 😀 😀 😎

jul
12. jan 2010

ako to tu dnes fici? ja som sa doobeda nemohla 2x prihlasit 🙄

dudu
12. jan 2010

ahojte, no tak ja som si doobeda pospinkala, pojdem sa za chvilocku napapat a idem si pospinkat aj poobede, boooze ako babatko 😀

lius ahoj, este som v celku 😅 , ale uz by som bola rada keby som uz bola po porode... 😅 , dufam ze malicka sa umudri a brusko ju prestane boliet, chudatko male

ninka super , len vydrzat bez plienocky...., moja kamoska takto bola s dcerou bez plienky, ale aj cez spanok, asi tva tyzdne a dala ju k babke na vikend a ona sup na spanie jej dala plienku, ze aspon ich minu a co ked sa nahodou pocika a mala si za to jedno poobedie zvykla a dalsi mesiac spavali s plienkou...

pipka
12. jan 2010

no mne sa zda, ze to ide na milu jarmilu stale 🙄 😒

dudu
12. jan 2010

u nas v dome buchaju ako sialny dnes...., a to chvilu tu potom tam, no presuvaju sa po celom byte 😠 , dufam ze ked si pojdem poobede zdriemnut tak buchat nebudu 😠 😠

ninka1234
12. jan 2010

jul však perfektný 😉

pipi, keď ty tu stále vyváraš, tak ešte aj do sna si sa priplietla, že si nám varila 😀 😀 😀 😀 😀

jul
12. jan 2010

ninka ako sa ti to podarilo naucit zojku na nocnik?

jul
12. jan 2010

ja neviem ako na to ....ako zacat 😒 ☹

jul
12. jan 2010

vcera si zase celu ritku doskrabal do krvi vo vani 😔 jemu ta plieka velmi vadi

wighy
12. jan 2010

dudu sa maaas aj ja by som spala, take je pocasie ze az uff, len si to vychutnavaj lebo pomaly ti to leharo skonci 😢 😵

jul to fakt??juuuuj

ja so mje teraz kupila sedatko na zachod, v lidli bola akcia celkom pekne mali tka tam terza furt vysedava hehe ale zas ona ani problem dotera znemala

jul inak ja som tak zacala ze som ejj cez den prestala davat plienku, ked sa pocikala tak sa pocikala, umyla som ,prezliekla a vysvetlovala dokola, chvilenku som ju taku pocuranu aj nechala nech citi ze je rto mokre ale zat aj to je pravda ze to bolo teplo a po par dnoch zacala sama na serblik chodit,vlastne sa pytat

jul
12. jan 2010

wig,ja mam aj vyhravajuci nocnik aj sedatko na zachod a ked ho dam na ten zachod,tak sa v momente rozreve a jaci jak sirena...on si mysli,ze je to na hranie,on si to sedatko a nocnik skoro kazde rano vybere zo skrine a hra sa s nimi ze to je nejaky tunel a pusta si tam vlaciky 🙄

ale na nocniku pekne sedi a cita knizky,ale drzi o zivot,ani kvapka nevypadne z neho 😅 😖 a ked ho oblecem,v momente sa pocura 😖

jul
12. jan 2010

wiiiiiiig skapala ti uroda na Farmwille 😅

jul
12. jan 2010

ukazovalli Kollara a Heringovu videli ste? tak nakoniec si ta ludra dala biele saty 😅

wighy
12. jan 2010

jul ja farmvilee nehram iba som tam zahlasena hehehe ja sm len na fairyland a cafe world

hmmm takz mi j radir, lebo sma neviem co by som robila, nektoe baby som citala ze deticky podplacali ze ked cikli do nocnika tak dali napr lentilku ale neviem ci to zabera 😉

videla so mto na jojke, ach hruuuza a ece k tomu aka je skareda ta zenska 😝 😝