Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
12. jan 2010

jak noc 🙄

jul
12. jan 2010

uz to tu fičíííííííí tušššššíííím

dudu
12. jan 2010

jul, ze ludra to som teda daavno nepocula 😀 😀 😀 😀

dudu
12. jan 2010

ja by som si aj ppospalal, ale oni buchaju ☹ ☹ ,a klopkaju kade tade po byte, asi pojdem zelhit 😒

wighy
12. jan 2010

teraz citam co som popisala hehe jak hotentot

malo to byt radit mi je tazko 😀 😀 😀

dudu
12. jan 2010

wighy , pohoda 😉 😉 😉 , rozumieme si 😉 😉

ninka1234
12. jan 2010

jul, ja som Zojke stále dookola mlela, že už je veľká že také dievčatá už nenosia plienočky. A chodí sa k nám hrať Anetka čo je od nej o 6 týždňov staršia a tá už nenosí plienky od leta a Zojka vždy za nou chodila na WC a pozorovala ju a včera som jej ráno povedala že nedáme plienku a bude chodiť cikať ako Anetka, tak vravela že ano a odvtedy ju nemala, ju na tom najviac baví že má gaťky a každemu rozpráva že Zojka nemá plienku, ale gaťťky 😀

dudu
12. jan 2010

co je na programe pozerat? komediu alebo triler?

pipka
12. jan 2010

cafet 😎

tak hanula mala zase vecer teplotu, dnes az 38,3 🙄 tak zase panadol na noc
rano bola uplne v pohode, ani naznak choroby...tak snad je ta teplota len z tych zubov 😒

rano ideme k tej ocnej, tak sa asi skusim spytat hned aj detskej, z coho to moze byt... 😖
ako napr. zistim, ze ju boli hrdielko? nechyta si nic...akurat ten prst v puse stale... ☹ a strasne malo papala dnes, ani tu oblubenu palacinku nezjedla celu 🙄 ani ovociu moc nedala...a co je najhorsie...nechce ani pit 🙄
som to dnes do nej liala nasilu 😖 😢

pipka
12. jan 2010

dudus, my kukame toho psychopata na markize

pipka
12. jan 2010

inak ja sa uz na to oducanie od plienok tesim 😅 ...v lete to caka aj nas 😝
ale ja to hodlam asi tak ako wighy spravit...plienku jej proste nedam...a ked sa pocika, tak prezleciem...a snad sa po par dnoch nauci 😅 nastastie, ze je letna, tak hadam okolo dvoch rokov to zvladneme 😉

dudu
12. jan 2010

pipi sak to som este nevidela, ale neviem ci mam chut pozerat krimi..., asi sa chcem skor zasmiat... 😕 😅

wighy
12. jan 2010

ahojte

zojka musi byt podarena 😵

ja tiez kukam toho psychopata

pipka ked deticky boli hrdielko zevraj menej piju lebo ich to boli,samo ze menej papaju a su mrzute ale v praxi ak oto funfuje neviem zatial sme to ece nemali ale terz aby mi to uz povedala, skus jej nahmatat uzlinky na hrdielku

wighy
12. jan 2010

ja cakam na kamosku,mala by dost na chvlilu na pokec 😅

dudu
12. jan 2010

babska jazda ? wighy? 😉

wighy
12. jan 2010

nooooo ale len u nas doma hehehe trocha poohovarame chlapov a bude nam dobre heheheh

pipka
12. jan 2010

skusala som wigh, ale v pohode sa mi zada, nema nic opuchnute 😒 aj si to nechala chytit...tak uvidim rano
asi zase len tie zuby nestastne, uz ma aj dolne trojky skoro prerezane, take biele bodky uz vidno aj hore aj dole...

wighy
12. jan 2010

pipka ta kto asi budu zubky

aj my sa s nimi terza trapime ale zatial to krpana dobre zansa len obcas mi povie maminka boli ma zubok, tak snat ta svina stolicka rychlo vylezie 😝

jul
12. jan 2010

a nekasle pipi ani soplik nema?

jul
12. jan 2010

malymal tiez pipi teplotu iba a nic mu nebolo ine....to budu tie zuby

wighy
12. jan 2010

aky ste mali dnes den baby????

jul
12. jan 2010

na p... 😀

jul
12. jan 2010

ja som dnes bola za maximalne lenivuuuuuuuuuuuuu 🙄

mixka
12. jan 2010

ahojte 🙂

ja za maximalne ko 😢

wighy
12. jan 2010

jul 😀 😀 😝

mixka 😔

mixka
12. jan 2010

vcera mi trhali osmicku chirurgicky a dnes som nevedela cia som 😢

wighy
12. jan 2010

juuuj mixka auuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔

pipka
12. jan 2010

jeeeej mixka stratena 😉 chudatko 😔 neboj, vyplachuj repikom a bude ok 😉

julis, nema absolutne, ani soplik ani nezakasle 😒
a risko este tiez teplotuje? Ci uz nie?

pipka
12. jan 2010

ja som dnes napriek vrodenej lenivosti bola doobeda v skolke pre ten papier na rodicovsky a poobede som to tam tej furii bola zaniest, tak uz mam nastastie svaty 😝 😎

ale inak som sa moc nepretrhla, iba sme sa hrali a dookola stavali stavby z kociek a fifi statocne burala 😅 😀 demolatorka 😠 😀

pipka
12. jan 2010

...aaa teda palacinky som dnes este urobila 😵 ...a aj zjedla 😀