Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
13. jan 2010

ahojte

lumi ja som dnes tiez tak isto

citim akesi prazdno 😝 😝

dudus ako si hajala???

dudu
13. jan 2010

spala som celkom dobre , akurat som rodila 😅 😉 , sice ma nic nebolelo, ale hladali sme nemocnicu kde by som mohla roosit cisarakom 😉 😉 , lebo vsade kde sme prisli ma prehovarali ze mozem rodit ak KP 😉 😉 , to akoze taketo sny budem mavat az do porodu? 😉 😅 😉

No a samozrejme ze som si doobeda pospinkala, ale to bolo uz bez sna.. 😉

co mate dnes na plane?

wighy
13. jan 2010

dudus aj ja som furt o tom snivala a to ze som mala super lehky a rychly porod 😀 😀 a som hovorila lekvarovi ze uz?,to je vsetko??? 😀 😀 😀

ja som navarila, vyprala, mycka umyla riady, uz sme sa najedli a mala sa mi vypytala hajat ale ece kuka rozpravky,ked sa zobudi ideme von, musim ist kupit darcek pre krstnu dceru, skocime asi do takka ale mooc sa mi von neche brrrrrrrrrrrrrrr

dudu
13. jan 2010

no fuuuu, dnes budes za sikovnu??? 😉 😉

dudu
13. jan 2010

ja som taka ospala, musela som si dat kavu, ale ze by mi pomohla.... 😒

wighy
13. jan 2010

hmmmmmmmmm ale neche sa mi nic ale co uz kvoli krpani sa premozem 😀 😀 😀

pipka
13. jan 2010

no my sme dnes povybavovali vsetkych lekarov...chvalabohu mame zase pokoj 😝 😎
u ocneho sme to zvladli, akurat to kvapkanie do ociek bol krik 😅 ...ale aj to sme prezili 😉

a u pediatricky sme boli, kukla malu a povedala, ze je uplne ok, ze su to urcite zubky, lebo hrdielko ciste, popocuvala ju a vsetko ok, tak nam dala brufen sirup, ze jej ho mam davat az kym nevyjdu tie trojky, ze vyborne ulavi od bolesti, ze je vraj ovela lepsi ako panadol, tak uvidime... 😕 😉

pipka
13. jan 2010

inak mne na prvykrat tiez biela obrazovka...ale este raz, idem mysou na ten riadok, kde je napisane www.modry...a kliknem tam, nech sa to zamodri a potom silno klepnem do enteru a naskoci okamzite 😀

pipka
13. jan 2010

a ja by som spalaaaaaaa 🙄 ale mozem? 😕 😅 fifi uz spi od dvanastej...takze je kazdu chvilu hore... 😝

wighy
13. jan 2010

pipi to je super z eje vsetko ok 😵 😵 😵

kon to robi aj mne a robim to tak isto ak oty a hned naskoci 😉

aj moja je o chvilu hore potom idme von juuuj asi sa dobre naobliekam bo mi je dens nejako ziimaaaaaaaaa

pipka
13. jan 2010

no my sme uz hore, tak ideme papat a sups von 😉

pipka
13. jan 2010

julis, tak caj na chudnutie uz mam 😎 ...a V hned, ze ci moze pit so mnou 😅 😀 😀

pipka
13. jan 2010

som zvedava, ci mi ho tajne nevypije cely 😝 😀

dudu
13. jan 2010

baby, je normalne mat okolo pupka krce ked sa najem, ? ono to je asi pol hodku a potom to prejde...,
co to moze byt, maternica? 😕

wighy
13. jan 2010

fuuu dudus to som nemala 😕 takze neviem

dudu
13. jan 2010

asi som specificka tehulka 😕 😅

wighy
13. jan 2010

😅 😅 😅

jul
13. jan 2010

super pipi a kupila si ten isty? dobry je ze?

jul
13. jan 2010

tak su to zubadla? no my sme chory uz s malym 🙄
ale len sopel a kasel

jul
13. jan 2010

my sa ideme len teraz kupkat

pipka
13. jan 2010

no vidim, ze dnes sa to tu zase neda 😠 🙄 pol hodinu mi to otvaralo stranku 🙄

pipka
13. jan 2010

dudus...ani ja neviem...tiez som to nikdy nemala 😒

julis, ano ten isty, re-fresh, super je...uz popijam 😝 😎

nastastie zuby...dala som jej uz vecer ten novy sirup, a vobec nevedela zaspat 😅 a pritom mi uz zívala o siestej, a ked som ju nakrmila a dala ten sirup, tak v postielke spat ani za svet ☹ som sa uz bala, ze mi dala miesto brufenu nejaky energy drink 😝 😅 ale nastastie po 15 min zaspala 😉

dudu
13. jan 2010

super pipi ze su to len zubky, mozno hanulke ten sirup nevyhovuje 😕

dudu
13. jan 2010

ide to pomaly ako svina, admin asi chce aby sem prestali ludia chodit alebo co 😕

pipka
13. jan 2010

no skor si myslim, ze som presvihla jej hodinku, ked bola max unavena...a ona mi "ozila" 😅 lebo dnes bola rano uz o pol siedmej hore, co sme k tej lekarke isli a naobed spala hodku a pol ako inokedy...tak jej asi chybalo to rano 😖
som ju mala dat hajat uz o siedmej 🙄 ale ja som pockala do pol osmej a ona prekonala krizu...a bolo 😅 😀
ale uz je ok, uz hajka 😵

aj mna to tu uz prestava bavit, ked to takto viazne 😠 🙄

jul
13. jan 2010

no konecne mam klud

jul
13. jan 2010

mne to zatial ide dobre

pipka
13. jan 2010

no mne na prd 🙄 aj 5 minut mi to nacitava, kym otvori stranku alebo prida prispevok 😒 🙄

pipka
13. jan 2010

ze by sa to kapanek zrychlilo 😕 😅

co kukas? Vydas sa a basta! 😕 😀 si predstav mat taku mamicku 😅 😝 🙄 😀

dudu
13. jan 2010

asi by som sa picla, aspon obhajuje ze ich ma rada 😉
mne to ide teda uzasne pomaly