Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
14. jan 2010

a buduci tyzden uz musim V ten smotanovy osuch a kyslu zemiakovu spravit, chudak uz sa na to tesi skoro dva tyzdne 😅

jul
14. jan 2010

to aj moja mama robieva taku kombinaciu 🙂

jul
14. jan 2010

len ja neviem osuch piect

pipka
14. jan 2010

my sme mali pecienku vcera a dnes som dojedala, ale ten mrkvovy privarok obcas robievam a je to vynikajuce, aj s dusenym hraskom a len na masle zemiaciky, niekedy volske oko, niekedy ani to...mnaaam 😉

jul
14. jan 2010

ako to robis pipi?

pipka
14. jan 2010

klasicke kysnute cesto, to kupis aj v prasku Dr Oetker , das nakysnut, vyvalkas a natiahnes na plech, potries kyslou smotanou osolis, ja davam aj trosku cesnaku do smotany a das piect na cca 15-20 min 😉

pipka
14. jan 2010

co ako robim? Ten mrkvovy?

jul
14. jan 2010

hmmmm to musi byt dobreeeee,asi spravim to,nech miniem mrkvu 😅

jul
14. jan 2010

ano mrkvovy

pipka
14. jan 2010

na masle spravim klasicku zasmazku z muky a na to dam na malinke kocky pokrajanu mrkvu a trosku zalejem, osolim, okorenim a necham dusit do makka, aj s harsom spolu a potom uz len vypnem a pripadne trolinku mukou rozhabarkovanou so slahackou este premiesam 😉

jul
14. jan 2010

vazne aj v prasku kupim? no skusim a spravim osuch 😎

pipka
14. jan 2010

hraskom...nie harsom 😅

jul
14. jan 2010

no zajtra to spravim a pyre k tomu a jja si dam na to uvarene vajicko,to lubim

pipka
14. jan 2010

ano kysnute cesto...alebo ceske buchty v prasku...to je jedno 😉

pipka
14. jan 2010

aj vitana ma tusim kysnute cesto v prasku 😉

jul
14. jan 2010

no uz sa na to tesiiiiiiim 😝 😝 😝 😝 😝 😝

pipka
14. jan 2010

a zase sme pri zradle skoncili 😝 😀

idem uz ja na kute...vela hodin 😒 zajtra rano zase vstavam, ideme do toho rakuska 😉

pipka
14. jan 2010

paaaaa a dobruuuu 😵

jul
14. jan 2010

uz vidim maleho ako bude s osuchom behat po byte 😀

jul
14. jan 2010

dobruuuuuuu 😉

pipka
14. jan 2010

nafot ho 😎 osuchožrúta 😀

wighy
15. jan 2010

prva?? 😕

ako sa mate??

dnes je zase taky den ze by som najradsej zaliezla pod perinu a nevyliezla uz odtial 😀 😀 😝

lumah
15. jan 2010

ahojte!
Ja dávam na to cesto do smotany vegetu, ale jul-tej smotany daj viac, na jeden plech aspoň jednu veľkú. 😉
Ja ani z tých kupovaných neviem robiť kysnuté cesto, v živote som to nekupovala. 😝
pipi tá omáčka mrkvová može byť mňamky🙂 Nerobila som to ešte.
wighy ja som mala včera taký zlý deň s deťmi, že som sa až rozrevala, akí bolí zlí a bola som z nich zachrípnutá už, čo som furt po nich hučala. 😝 Ale to som bola z nevyspatosti asi aj nerovzna, David buntoší celu noc až tak, že zobudza aj Flipa. Táto noc bola lepšia.

ajka23
15. jan 2010

cafet.... 😉

jul
15. jan 2010

Wiiiiiiig noooo,ale ja mam asi 5x do tyzdna taky den 😔

jul
15. jan 2010

luuum to vazne? 😖 no dufam,ze dnes bude lepsie 😉

jul
15. jan 2010

ahoooj ajuššškaaa no ako sa mas? ako pokracujete ???

jul
15. jan 2010

ja som sa dnes vazila a uz zas na 59,9....konecne,ale dufam,ze do konca januara bude aspon 59,0 😠
a ty lum? ako pokracujes v diete a behani?

ajka23
15. jan 2010

som bola na poste, koénecne mi dosli ovu testy, ale uz po funuse, co sa tyka tohto mesacneho cyklu... 😒 okrem toho som tento tyzden nejaka nakapata, nieco na mna lezie, ale uspesne sa branim, som bola aj v lekarni pre celaskon, tak hadam mi tieto 3 dni doma pomozu... 😒
julis, uz je ti lepsie? 😕

jul
15. jan 2010

ja som chora furt,ale nastastie je mi tak ako vcera a nie horsie 😝
idem varit ten mrkvovy privarok 😉