Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
15. jan 2010

no tak kedze z nasho vyletu do hor zislo, tak sme boli aspon na velkom nakupe 😉

ale fifinka je dnes poobede hroznaaaaa 🙄 hadam este neprestala revat odkedy sa zobudila 🙄 ...ale keby revala...ona vrestiiiii 🙄 asi ju tie zuby musia pekne boliet, alebo ma proste svoj den a jeduje sa...aaale na vsetko 😠 🙄

pipka
15. jan 2010

inak sa mi zda, ze jej z tej malej pusinky dokonca zapach ide 🤐 😒 to je normalne? Mne to smrdi, ako hnis...dufam, ze jej tam nieco nehnisa ☹
ale vytrela som jej celu pusinu zvnutra namocenou gazou a cista, tak neviem... 😒
este ma napadlo, ci by som jej neulavila, keby som jej to vytrela gazou v repiku... 😕

wighy
15. jan 2010

pipka s repikom nic nepokazis,takze podla mna kludne 😵

lumah
15. jan 2010

pipi u nás zas žaba pokračuje-myslela som že to nie ej žaba, dva týžden bol klud a teraz to má pre zmenu David, kupila som sprej, večer mu to vytrieme-dva dni vytierať, potomim obom nasadím nutrolin B. A do toho si Filip dnes rozrazil tak pusu-spadol z postele, že krv mutiekla cícerkom, všetko krvavé-aj ja od neho, pusu má opuchnutú ako kapor. Tato povedal, že mám doma zver- žabu a kapra.

lumah
15. jan 2010

No fasa, svokor si rozbil auto- nabral srnku. 😖

lumah
15. jan 2010

pipi a skus jej ušká, či ju nebolia, keď tak vreští

wighy
15. jan 2010

uff lumi tak tomu sa hovori den 😔 😔 😔

ajka23
15. jan 2010

na de ste, ci je este skoro na vas, vy sovy? 😕 😀 😀 😀 😀

ajka23
15. jan 2010

lumi, no paradny den, na teba nemam este... ☹ 😒 🙄

wighy
15. jan 2010

ja som uz tuuuuuuuuu, mala uz lezka v posteli a ja mam konecne fajrooooooooooooont 😵

pipka
15. jan 2010

lumi...ze zver 😀 😀 😀 chudatka... 😅

no no potesi, nabrat srnku 😖 auto na maderu, co? 😒

uska si chyta vzdy, ked jej liezli zuby, aj teraz...ale ako som jej to vytrela tym repikom, tak bolo lepsie, aj ten zapach dost ustupil, este som jej orajbala zubky aj kefkou vecer, vypila mliecko s kasou a zaspala...tak uvidime, co bude rano...

pipka
15. jan 2010

ajus...my o pol osmej kupeme...sak pockaj takto o rok 😅 😀 😀 😀 ako nebudes vecer stihat 😉

pipka
15. jan 2010

dnes som zresila 😔 V ma ukecal po obede miesto zakuska na zmrzlinu s tiramisu likerom a slahackou 😝 , tak som neodolala 😅 😔 😀 aj mi to naporcoval a nazdobil...no nedajte si 😅

ajka23
15. jan 2010

manzel je v pivnici, neviem co tam robi, akoze robi na veceru fazulovy gulas, som zvedava, kedy to uz bude, kto vie, ci tam ma este nejaku vodu, nejdem tam ani bohovi... 😠 😠 😠 😀 😀 😀

pipka
15. jan 2010

ajus, to v dome v pivnici? 😕 ci kde vari?

ajka23
15. jan 2010

pipi, kies by... 😉

uz dorazil... 😒

ajka23
15. jan 2010

v bytovke, je z neho straaaaaasny kutil... 😒 😀 😀 😀

pipka
15. jan 2010

a doniesol veceru? 😕 😀

ajka23
15. jan 2010

v byte vari, v pivnici nieco poraba a vecera sa vari sama... 🙄

ajka23
15. jan 2010

som to blbo vysvetlila...plepac... ☹ 😉 😀 😀 😀

pipka
15. jan 2010

no ...sak manzelka sa postara ne...to aj moj tak vari 😀 ze toto by som si dal...ako to mam spravit...a ked mu to 14ty krat diktujem a este aj ukazujem...tak uz rovno spravim sama... 😅 😠 😀

ajka23
15. jan 2010

fazulu ma namocenu uz z predvcera, vari sa uz od neviem kedy a je tvrda jak broky... 🙄 dnes asi nejeme... 😒

pipka
15. jan 2010

kukam Rainmana, mladeho Toma 😎 to je taky zlaty film...a aj tak tam nic normalne nedavaju 🙄

uz nech zacnu tie nase serialy...lebo toto je des 😠 🙄 😀

ajka23
15. jan 2010

liuska tu nebola teraz niekedy? 😕 😕 😕

ajka23
15. jan 2010

des je kazdy den, uz si zvykam... 🙄

pipka
15. jan 2010

nakukla niekedy predvcerom tusim, ale ze nestiha... 😒

ajka23
15. jan 2010

co malinka nespinka? 😕 😕 😕

pipka
15. jan 2010

spinka klop klop klop 😉

ajka23
15. jan 2010

ja pozeram spektrum, sleduju tam deticky od narodenia, je to zaujimave... 😉

pipka
15. jan 2010

uz to s nou bolo na nevydrzanie..ale o siestej si nasla zabavku...figurky z betlehemu 😅 tak sa s nimi vyhrala asi pol hodinu...aj som sa najedla v klude...som nechapala, aka zrazu bola kludna 😅 😎