Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
23. máj 2009

ahoooj pipi 🙂 a aky by si si kupila fcul ???

pipka
23. máj 2009

mixi...kazdy tyzden iny 😀

pipka
23. máj 2009

inak nasa hanula sa dostala aj na titulku stranky o plavani 😀

tak santila v tej vode, ze ju tam museli dat 😀
www.alvacentrum.sk 😉

mixka
23. máj 2009

pipi a ninus, ake ste kocky na tych fotkach aj s krpkami 😵

pipi, mala je uzasna na tej stranke 😵 😵 😵

pipka
23. máj 2009
pipka
23. máj 2009

julis...bohovský je risino...sa vzdaval asi 😀 a tie nozky 🙂

jul
23. máj 2009

hanka je uz modelka? 😎 😎 😎 😎 😎

jul
23. máj 2009

no mali ste sa tam suprovo
len tišššško zavidííííím 😔 😔 😔

pipka
23. máj 2009

julis, buduci rok mozme ist spolu 😉

kedy koncis vodicak? myslim, kedy mas testy? 😕 dostanes potom afticko nejake? Pod stromcek? 😵

pipka
23. máj 2009

idem haji, lebo fifinka ked rano vstane...budem jak mechom udreta 🙄 😅 a ona jak rybka 😀

inak sa jej tam kraasne upravil rezim, doobeda dve hodky spanku, poobede hodku v kociku, a od pol osmej do siedmej rano celu noc v kuse prespinkala bez jedineho zamrncania...kiezby to tak aj doma zostalo 😒 😉 ...to asi ten zdravy tatransky vzduch 😝 😀

pipka
24. máj 2009

haloooooo 😲 😲 😲

pipka
24. máj 2009

nikto tu nie je? 😕 ☹

ninka1234
25. máj 2009

halloooooooooo kde sa flakate 😕 😕 😕

pipka
25. máj 2009

halooooo, my od rana behame po lekaroch 🙄
ochorela nam hanulka 😔 😢 😢

rano sa zobudila s teplotou, ale cipkom som to zrazila nastastie, lenze ma nadchu a nechce si nechat odsavat sopliky, tak bojujeme 😅 a jak jej to steka, tak ju nuti kaslat a uz sa mi dvakrat povracala 😝 🙄 z toho druhykrat mi ovracala moju uplne cisto povlecenu postel 😅 😅

no jak som ju sprchovala potom, tak ju chuda unava premohla a zaspala mi normalne pocas sprchovania prevesena cez ruku a uz dve hodiny spi 😕 🙄
dokina mi povedala, ze to moze byt aj zo zubkov, tak uvidime...alebo nejaka viroza 😒
dala mi kvapky do nosteka a sirup na teplotu, tak som zvedava, do kedy ju to bude trapit... ☹ ☹ ☹

mixka
25. máj 2009

ahojte 🙂

ja by som pisala, ale proste nestiham..

pipi, drzte sa, my bojujeme s kiahnami s laurou, ma to ovela horsie ako lenka, tak mame doma peklo na zemi 😔

pipka
25. máj 2009

mixi...no tak drzim palce..co je lepsie... 😅 😒 uz nech su tie drobce zdrave...laj ked s vrtulkami v ritke ale zdrave 🙂 , lebo toto utrpenie sledovat ma uz boli ☹

ajka23
26. máj 2009

cafte, ja len odbieham, tak to mate vesele pipi aj mixi... 🙄 🙄 🙄 uz nech su vsetky choroby fuc... 😉
pipi, ina herecka je Hanulka... 😵

ajka23
26. máj 2009

liusik, gratulacia k 12tt... 😉 😵 😵 😵 co takto nejake bruskofoto? 😕 😀 😀 😀

pipka
26. máj 2009

halo halo, tak my sme konecne bez teplotky 😵 ale spliky stale...a ked si kychne 😝 😅 😀 😀 ...ale aspon uz ma naladu lepsiu 😉 ...uz je vo svojom zivle...trha letaky o dusu 😀 😀

pipka
26. máj 2009

liusik gratulejšn k 12tt 😎 brusko uz mas? 😕 😉

mixka
26. máj 2009

ahojte 🙂 u nas zatial bezo zmeny a zlepsenia, ale lenka sa zacala mat lepsie po tyzdni a to by malo byt v nedelu... tak sa este par dni potrapime a mame do konca zivota vystarane 😀

pipi, som rada, ze je hanulke lepsie 😉

lia
autor
26. máj 2009

no baby ,nezavidim vam a mixi ,tebe uz vobec 😒
ja si idem lahnut,lebbo neprezijem 🙄 taka som bola hladna jak vlk a nic doma,teda je,ale ja teraz sosovicu nemozem 😒
dakujem,ide to pomalicky 🙂 brusko uz mam,hned od zaciatku mi vyliezalo kedze nie som ani prvy krat tehotna a vzdy som mala ploske brucho,ale uz sa tvaruje na tehotenske,lebo doteraz bolo fakt divne 😀

jul
26. máj 2009

😵 😵 😵 😵

mixka
26. máj 2009

jej jul, ty si snz 🙂 drzim palce, nech sa zadari cim skor 😉 ozaj a svadba uz bola, ze planujete druhe mimi 😕 ???

pipka
26. máj 2009

jeej lius...ja scem fotku bruskaaaaaaa 😅 😵

no my sme dnes boli vonku so zulkou29, tak sme aspon jej brusko nafotili 😀 😀 😀 aj s hanulkou...jak sa tesi na kamosku v brusku 😎

pipka
26. máj 2009

musela som zmenit fotku...na vilkovu prosbu 😀

lia
autor
26. máj 2009

no ked ma manzel odfoti,tak bude aj fotka 😅 len aby to bolo do decembra 😀
juliššška ma uz davno snž v pase,ale chce este pockat 😵

pipka
26. máj 2009

liusik...samospust 😀 ja som sa len sama fotila 😀 ..sak vilko by ma ani neodfotil, jak by sa mu ruka triasla...ze na konika doleziite fotky by pokazil 😅 😀 😀 😀

dnesne nove fotky 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lia
autor
26. máj 2009

no mne sa samej neste,ale ked dostanem chut do zivota konecne,tak pridam 😉
hanula je uz jak stara vecera 😀 😀