Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
26. máj 2009

no veru..pamatas, ked sme ta boli kuknut v robote...len sedela..a teraz jak take tornado 😀 oci aj na riti musim mat 😅 😀 ale aj tak je zlata...milujem ju piškotu jednu malu 😵 😵

pipka
26. máj 2009

ides aj na 3D? 😕

lia
autor
26. máj 2009

nie,pojdem na morfologicky utz asi
a samospust??az teraz mi to doslo 😅 😀 to ja teda neviem 😝

pipka
26. máj 2009

ku komu ides na morfo?

zulka29
27. máj 2009

Jeeej, Pipi, tak spon mozem do svojho almumu hodit brusko ked si ma tak pekne vyfotila 😀

ninka1234
27. máj 2009

ahojte, pekné dobré ránko 🙂

My pálime vonku, kým slniečko svieti 😉

zabka132
27. máj 2009

caute...tak u nas od rana prsi 😖 .....v sobotu mame oslavu a ak bude taketo pocasie, tak to bude o nicom 😝 😠 ☹

mixka
27. máj 2009

ahojte 🙂 aj u nas je zamracene a zime, totalne o nicom 😖 aspon ze mame kiahne a nemozeme ist von, aspon ma to nebude mrziet 😀

pipka
27. máj 2009

ajojte 😉

ano zulinka...len si to hod do svojho albumu 😵

u nas zima, vyzera to tiez na dazd ☹
ja uz som od rana v terene, uz mam za sebou sono prsnikov 😝 ale nastastie vsetko ok 😉

behala som po lidloch, lebo maju mat baby vysielacky v akcii, ale vsade su uz vypredane 😠 ☹ ☹

pipka
27. máj 2009

chcela som to k nasim na chalupu, nech si mozme v klude na zahradke posediet, kym hanula spinka, lebo takto ma trha kazdy zvuk a nemam klud, furt sa mi zda, ze place..a to pritom v tretej zahrade od nas mnaukala macka 😅 😀

pipka
27. máj 2009

mixi, mala si si dat do pasu mixinka a mixulka 😵 nech su odlisene 😀

mixka
27. máj 2009

pipi, ale vsak ony dve su jak jedna, tak je to fuk 😀

mixka
27. máj 2009

tak ja som dnes bola straaasne usilovna, som povysavala cely byt, umyla kupelku a wecko, podlahy, dala oprat dve pracky a navarila 🙂 a popri tom zabavala deti, krmila a prebalovala 😀

ninka1234
27. máj 2009

Mixi šikulka si 😉

Lia, kohože to kočíkuješ?

lia
autor
27. máj 2009

sesternicinu malu ninka 🙂

ninka1234
27. máj 2009

pekný ma kočiarik 😉

lia
autor
27. máj 2009

hej,je vyborny,ten som mala tiez vybrany pred dvoma rokmi,on ide samucicky sam 😅 😀

ninka1234
27. máj 2009

super tak už len si správne vybrať

lia
autor
27. máj 2009

no parada 🙄 vobec neviem,ale musim vyskusat tie ,co sa mi pacia.
a ja mam lasku na prvy pohlad,tak uvidime,ktory to bude 🙂

lia
autor
27. máj 2009

ona ma tu exkluzivnu radu z mutsy ,vola M Joy,je odlisny od tych lacnejsich,ako aj u druhych druhov kocikov.
tiez je na mmb taky isty

ninka1234
27. máj 2009

aha, ale aj tento sa mi páči 😉

mixka
27. máj 2009

jej lius, krasne brusinko 😵 😵 😵

pipka
27. máj 2009

liuska, no konecne albumik 😉

pekne uz mas brusenko 😵

pipka
27. máj 2009

lius, a ma ten kociarik aj nejaky ulozny priestor dole? 😕

pipka
27. máj 2009

mixi, ty si ina sikula 😵

ja som tiez dnes povysavala a vytrela, ale obed som dnes nevarila, dojedala som zo vcera 😀
ale teraz som napiekla muffiny a vilkovi na zajtra tortu, lebo ma maniny a konci v robote, tak aby mali na rozlucku 😅 🙂

mixka
27. máj 2009

mne sa moc taketo kociky nepacia, ja som za staru dobru klasiku 😀

pipka
27. máj 2009

maniny 😀 meniny to malo byt 😅 😀

pipka
27. máj 2009

mixi...ja čičíkací a velky, aby malo babo pohodlie 😵 nasa fifina by sa do takehoto kocika nezmestila uz v dvoch mesiacoch 😅

pipka
27. máj 2009

a ked si predstavim, kolko raroh vlacime, ked ideme von...igelit, sietka, pitivo, hracky, veci na prezlecenie...a to nechodime na piesok a nevlacime zatial formicky a kybliky 😅 😅 😅 😀