Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
16. jan 2010

zrzuska heeej pamatam si 😵 veru veru to bola davno??fakt planujete druhe??no super 😵
som minule kukala fotky ameli je uz tiez velikanska slecaa 😵 😵 😵

jul co sa zase hras????diamanty????????

jul
16. jan 2010

ano zrzuššik,akurat saodnaucame od plienok 😉

lumah
16. jan 2010

pipi to nebolo proti chrápaniu, len jemu sa lepšie dýchalo s nimi- Otrivin.

dudu
16. jan 2010

julis a co? kamene, ja som raz skoncila 24 level a potom ma to prestaolo bavit

jul
16. jan 2010

ano diamantyyyy 😀

jul
16. jan 2010

ten otrivin som si akurat predvcerom kupila

jul
16. jan 2010

pipi a predstav si ze nechrapem 😀 😀 😀

wighy
16. jan 2010

ja som na diamaty raz nahrala 320 tis a to mi stacilo zuz ma to nebavi lebo ma nikto nenabil 😀 😀 😀

jul
16. jan 2010

musim na weckooo 😝

jul
16. jan 2010

mne sa v tom uz vobec nedari 🙄

lumah
16. jan 2010

teda vy tu máte tému o chrápaní! 😀
Mňa minule muž drgal, vraj chrápem-ležala som na chrbáte, to len vtedy chrápem, ale vobec som o tom nevedela, len som v krku cítila sucho, ked ma drgol. To sa stalo prvýkrát, čo som ho ja zobudila chrápaním!!!! 😀 😀 😀

zrzuska
16. jan 2010

jul aj my sme zacali. po tyzdni som jej dala naspät plienky 😝 cikala kade tade. ale zas ked ju posadim na nocnik tak tam sice sedi dlho ale vycika sa. najprv ju prehovaram aby si sadla a potom nechce ist dolu 😝 ale vzdy sa vycika. ale zatial nechape ze sa ma pytat alebo tak. tak ju posadzam cez den casto a hadam to pride ze sa vypyta. ak hej tak jej znovu dam gatky 🙂

wig joooooooj na fore mam riadne stare fotky. davam ich na FB 😉 tam su vsetky.
no a zatial sa nesnazime. iba uvazujeme. ja som totiz nemala matersku cize mat 2deti z 5000 by bolo odusu. ale som zistila ze ked si zacnem platit DNP tak by mi dali matersku a mala by som aj zvyseny RP. takze sa este musime riadne dohodnut a ak teda, tak okolo maja by sme sa zacali snazit. 😵
no len teraz sa nam 2x smyklo tak neviem ci z toho daco nebude. zajtra by som mala dostat a najneskor v stredu. tak som zvedava.
ale som normal nervoz ako volakedy. ty kokso, x priznakov...... no hruuuuza. som myslela ze pri druhom to tak uz nebude 😅 divne je ze ma boli brucho od ovulacie. normalne ako na mrchu uz dva tyzdne. tak ma poraza uz z toho 😝

dudu
16. jan 2010

lum ved aj ja asi zacinam chrapat, lebo kazde rano mam vysusene v nose a trochu ma boli hrdlo, a ja som si myslela , ze na mna ide virooza roza 😅 , a ono to ja asi chrapem celu noc 😒 ☹ 😠

jul
16. jan 2010

lum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
16. jan 2010

dudu je to možné, lebo som bola prekvapená, že som o tom vobec nevedela, že chrápem-tak tvrdo som asi spala. Ale niekedy sa zobudím, že zachrapnem len. 😝

wighy
16. jan 2010

zrzuska noooo to veru znie podozrivooooooooooooooooo 😵 😵 😵

a DNP je to tak ale musis si to zacat platit vcas bysa to do porodu stihlo 😉 myslim 270dni

jul
16. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 dudušš

dudu
16. jan 2010

zrzuska, niekde som citala alebo to bolo povedane v telke uz neviem ale ze zene staci aj sa pripoisti a je najneskor v 8tt, ale to nesme porodit skor 😅 , talz eak budes tehu, tak sup hned pripoistit

wighy
16. jan 2010

no baby ja sa lucim idem do hajiiiii

dobruuuu

zrzuska
16. jan 2010

ja som tak minulu noc nemohla zaspat. mala sa vkuse mrvila a mrncala, drahy mal nadchu a chrapal. no des 😝
to je uzas s tym chrapanim. aj moja mama hrozne chrape a ani o tom nevie 😀 😅

wighy no uvidime. 😝 praveze som sa uz tak namotala ze az. tak radsej sa o tom ani s nikym nerozpravam. necham sa prekvapit. ale to by bol teda iny gol 😅
no a to poistenie ze je uz predlzene na rok. preto sme planovali ze od febr si to platit to by mi vyslo kebyze o tri mesiace zacneme snazilkovat a este musim splnat ze 26tt pred odchodom na matersku co by som splnila.
ale inak je to blbe. vsak tie peniaze tam dam tak ci tak, tak preco by si to zeny nemohli zaplatit napr. tie tri mesiace naraz a potom uz kazdy mesiac. dobre blbo je to vymyslene 😝

zrzuska
16. jan 2010

dudu no musim si to zistit este v socialnej poistovni. len neviem ci to sa aj mna tyka. ja som nikdy nepracovala. nestihla som si najst robotu ked som s malou otehotnela rovno z VS 😝
musime si to vsetko este overit tento mesiac.

dudu
16. jan 2010

to poistenie predlzili na rok? a od kedy som to nepocula?

zrzuska
16. jan 2010

wig dobruuuuuuuuuuuuu 😔

ja idem rychlo do sprchy. mala uz spi 🙂

inak dudu krasne mena mas vybrate 😉

dudu
16. jan 2010

dakujeme, ja som vzdy chcela ameliu, ale muzovi sa to vobec nepacilo..., mne sa nepaci Tamara ale uz mi to je jedno, len nech je zdrava...

wighy, dobru nocku a bez chrapania 😉

lumah
16. jan 2010

pipi tak pardon tie kvapky boli Olynth
jul a vy ako? malý je zdravý?

jul
16. jan 2010

lum....ano je zdravy,len obcas este kychne a sopel vytecie 😅

zrzuska
16. jan 2010

dudu mne sa viac paci timea. to je pekne. 🙂 ale aj tamarka je pekne meno 🙂

my sme boli zdravi a teraz bol drahy prechladnuty a teraz ja fufnim. dufam, ze ameli to nechyti. inak mi okrem nadchy zatial nic nemala. som zvedava ked nastupi do skolky 😖 zevraj vtedy deti byvaju casto chore 😨

zrzuska
16. jan 2010

no kocky idem spat. tak som rada ze som vas znovu "videla" 😅 😵 😵
papaaaaa. pridem sem dakedy este kuk 🙂

ninka1234
17. jan 2010

dobré ránko 😉

Lia Všetko najlepšie k narodeninám 😉

lumah
17. jan 2010

pipi vidíš, ja som ti vravela, že či ju ušká nebolia podla toho srdcervuceho plaču. Daj jej ušné kvapky-kvapni do uška a strč vatu. Potom ešte pri výmene daj na vatu priamo a do uška. Nemusí mať teplotu, keď ju uško bolí, mohlo jej tam trochu nafukať, alebo aj tá voda ked zostala.