Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
18. jan 2010

kde steeee???

lumah
18. jan 2010

wighy no vidíš, ani sme o tom nevedeli, že máme protekciu takuto.🙂))

pipka
18. jan 2010

no idem ja,

lum, ak zajtra neza padnem snehom tak dojdem, ved ti rano zavolam 😉 a mozeme sa teda stretnut v parku? Nas to daleko? Jul, ty s Riskom nedojdes?

pipka
18. jan 2010

uz nemozem ani normalne pisat, lebo mi vyliezla na kolena a cape mi tu na klavesnicu 😅 🙄

jul
18. jan 2010

pipiiiiii,ja rada,ale dojde nam rano tato zlato po 100 rokoch,mal zapal pluc,tak nechodil 😒 a uz sa nevie dockat a ideme na naaaaaaakup,nemozes dojst v stredu? 😒

lumah
18. jan 2010

pipi doobeda sa asi nedostanem von, naši zvyknu spať, ale ozvi sa, bývam blízko parku, navigujem ťa a zbehnem aspoň pred vchod ti to podať. PPráve sťahujem ešte raz to cardio, čo mi minule trhalo. Uvidím či to stihnem tiež, ak nie, dám inokedy.

jul
18. jan 2010

wiiig,ja tomu neverim,ze by mi ho zobrali,ale ano od septembra by som chcela...ja robit nebudem,ale sak aj svokra moze vyberat zo skolky obcas a ked este cez cestu byva a dovezie mi ho aj domov 😎

wighy
18. jan 2010

jul ty sa maaaaaaaaaaaaaas 😉 😅 😵 😵

jul
18. jan 2010

pipi a vstredu nebudes mat auto? mohli sme s malymi ist do parku

jul
18. jan 2010

wiiiiiig....aspon v niecom sa mam 😅

wighy
18. jan 2010

jul😀 😀 😀 😀

pipka
18. jan 2010

no mozem aj v stredu, len este neviem, ako bude so snehom...

lum ty mozes aj v stredu? tebe je to jedno? Tak to teda nechame na stredu? Vyhovuje vsetkym stranam 😕 😎

nas tato zlato ma vstredu doobeda skolu, tak auto nebude potrebovat, tak to teda obeham v stredu doobeda a zajtra si vybavim KIKU a konecne si idem kupit ten novy vankus, lebo sa mi moj oblubeny storocny rozsypal a nemam na com spavat 😅

jul
18. jan 2010

ozaj som sa zabudla pochvalitz,ze maly sa mi dnes vypytal z vane ked sa kupal raz pišat a raz aj kakat na šerblik

pipka
18. jan 2010

tak ja ani kocik nebudem brat...vezmem rovno sanky 🙂

jul
18. jan 2010

ja neberem nic,maly sanky neznasa,zoberem len lopatku

jul
18. jan 2010

som zvedava ci to vydrzi do stredy ten sneh

wighy
18. jan 2010

jul no vidis ake pohroky robi risko, pred tyzdnom sa ti o takom ani nesnivalo 😵

no ja padam do postele papapapa

jul
18. jan 2010

pipi,potom ta pozvem na ten nechutny caj z kravskeho lajna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
18. jan 2010

fifina sa tu udomacnila...jak keby bolo prave poludnie 🙄 😀 idem ju dat spat, lebo ma z nej trafi slak 🙄

pipka
18. jan 2010

no dik julis...si mila 😅 😝 😀 😀 😀

pipka
18. jan 2010

vyzera , ze vydrzi...a vo stvrtok ma vraj zase snezit...

jul
18. jan 2010

on aj ked ma plienku si donese nocnik...teraz ako isiel spat,tak este krical mama a uz utekal s nocnikom a mal suchu plienku,tak asi chudak drzal o 106 😅

pipka
18. jan 2010

no ja padam...dobruuuu 😉

lebo ma z tej mojej dcery nadobro porazi 😝 😅

jul
18. jan 2010

pipi,ved ti ho schvalne dam ovonat 😝 to aby som pila zo zapchatym nosom

dudu
18. jan 2010

julis, ved pre krasu s trpi 😅 😉 😀

lumah
19. jan 2010

pipi jasné, mne je to jedno, či v utorok alebo v stredu-tak pozerám že streda je to zatial. 😝 😀 Ja by som možno aj mohla prísť do parku, lenže potrebujem to vedieť skoro,kedy asi sa tam stretneme-nejakú konkrétnu hodinu, lebo nám trvá strašne dlho kým sa oblečieme a vychystáme-mám to predsa len dvojmo a teraz v zime je to hruuuza. Dnes sa chlapci zobudili o 6,15m vypili mliečko a zaspali ešte do 8,00, ale včera napr. o 6,00 a už nespali, ale o 8,30 už zívali, tak som ich ešte dala spať. Vtedy spia aj poobede vonku v kočíku. Ak si ráno pospinkaju do tej osmej, tak už len cez obed spia. Čiže mi je ťažko povedať, či prídem alebo nie, záleží to od nich. Každopádne dvd je nachystané.

wighy
19. jan 2010

ahojte

malu som ulozila haji a ja mam chvilu volno,som unavenaaaa

doobeda sme boli vonku stavat snehulaaaaaka potom som varila a klasika upratovala ale aj tak je tu ako po boji 😝 😝

baby som sa vas chcela spytat,vcera ked som umyvala kuchynu, linku tak nevieteo nejakom super cistitdle ktory osdtrani aj tie olejove kvapky na skrinkach linke a tak??ja os muz zufala kolko to treba drhnut tka ak by ste vedeli o nieco dajte tip diiiky 😉

pipka
19. jan 2010

halooo, konecne som tu

pipka
19. jan 2010

lumi, medzi pol desiatou a desiatou zajtra v parku 😉 dufam, ze ked to vies uz teraz, tak sa stihnete obliect 😎

pipka
19. jan 2010

my sme dnes zase mali noc 🙄 sme si isli o pol jedenastej lahnut spolu, ale ti dementi nad nami...ja uz ani neviem ako ich nazvat, zase hucali, tak mala ani zaspat nemohla, stale si sadala a ukazovala hore, ze hí, hí, chudatko, ale nejako som ju po chrbatiku uhladkala a zaspala...mne trvalo skoro hodinu, kym som zaspala, ale o tretej som sa na ten huronsky rehot zhora zobudila a uz som to nezvladala, tak som zatrepala na stenu, ze snad som aj cely dom zobudila...no ja som sa potom do pol piatej prehadzovala a nevedela zaspat 🙄 🙄 😠 ja som uz normalne na pokraji zrutenia 🙄 kazdu noc sa takto nevyspat 🙄

tak sme sa s V dohodli, ze uz to musime riesit a ze napiseme staznost tej majitelke, snad uz konecne pochopi a tych pubertakov posle do... 😠 😠 😠