Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
19. jan 2010

lebo nevladal ist do sprchy dudus 🙄 tak som ho mokrou osuskou prikryvala, na to deku...no chory chlap, hotova...vies co 😅

a ze mne je na prd, to teraz nie je podstatne 😅 ale uvar mi cajik, podaj mi hento...donesies mi toto?...no klasika... 😝 😅

dudu
19. jan 2010

sak to viem ze tam maju mali behunik, alae ved ti slubila, ze tam kupi velky koberec..., a pytala si sa aj susedov? Nech sa na tu staznost aj oni podpisu..., ci? 😕

pipka
19. jan 2010

dudus, inak som dnes na vychadzke stretla Danku...este ze sme ju spominali predvcerom 😎 skoro ma nespoznala, ona si myslela, ze hanka uz je velka aspon ako skolkarka...a ten kocik ju zmiatol 😅 😀

pipka
19. jan 2010

ano kupili novy...ale zase len obdlznik, co nejde od steny po stenu ...a tadial sa hluk najviac nesie 🙄

hej podisu to aj vsetci okoliti susedia

dudu
19. jan 2010

chudacik V ☹ , ja to az take zle doma nemam ked ma T nejaku chorobu, on radsej odomna nic nechce, ja sa ho musim pytat lieky sisi dal? caj mas? meral si si teplotu? prezliekol si sa.....?

dudu
19. jan 2010

aspon ze susedia to tiez pidpisu, lebo niekedy , vies nadavat budu ale nepodpisu...,

aj ti danka hovorila ze u nas bola?

dudu
19. jan 2010

tusim pojdem do lekarne a kupin si celaskon..., preventivne, sak teraz je toho vela a nechcem byt chora ku koncu.., co ty na to? nemoze mi to urobit zlobu.., nie? 😕

wighy
19. jan 2010

juuuj pipi tak nech sa vam rychlo polepsi 😵

pipka
19. jan 2010

hej hej..sak sme ta hned spomenuli 😀

pipka
19. jan 2010

dik wigh, ja verim, ze je to len unavou a ze ked sa vyspim, bude vsetko v poriadku 😉

dudu
19. jan 2010

ohovarali ste? co? 😉 😀 😀

ahoj wighy 😀

pipka
19. jan 2010

kludne si kup, vitaminy ti nemozu uskodit...samozrejme v primeranej miere 😉

dudu
19. jan 2010

dnes sa dobre pismenkuje, vobec to nie je pomale 😅

juliske dosiel R, 😕 kde je?

pipka
19. jan 2010

boli na nakupe, tak sa asi vytesuje, co nakupili 😀 nove tukospalovace 😀

jul
19. jan 2010

cafet 🙄
ja mam byt hore nohami 😖

dudu
19. jan 2010

lebo sak beriem taky ruzovy calibrum a tam by mali byt vsetky potrebne vitaminy aj ostatne, ale cecko naviac asi neuskodia..

kokos dobre ju zbil, co?

pipka
19. jan 2010

aaaaaa spomen certa 😀

jul
19. jan 2010

akurat som ulozila maleho a docitala vas

dudu
19. jan 2010

juliska aj ja mam byt hore aj nohami 😅 , kasli na to zajtra co to spraces aj ja budem, budeme spolu pracovat 😅 😀

jul
19. jan 2010

ja kukam tiez markizu.....je to asi take nieco ako s Juliou Roberts...noci s nepriatelom......

pipka
19. jan 2010

sak ten film je obsahovo ako noci z nepriatelom...to nemci od americanov adkukali...alebo naopak 😅

wighy
19. jan 2010

ten chlap je dobre hovado 🙄 🙄

dud kludne si cvitamin daj 😉

jul ako bolo???

pipka
19. jan 2010

teleprdka 😀 😀 😀

dudu
19. jan 2010

jul bol tato zlato?

jul
19. jan 2010

to ja mam rada take filmy 🙂

dudu
19. jan 2010

jeej teleprdky 😀 😀

dudu
19. jan 2010

dnes som vypila asi 4 l vody... 😝 , sak mi odydu ladviny takto, nie?

pipka
19. jan 2010

neodidu neboj...aspon pecistis 😉

jul
19. jan 2010

kdo koho zbil?

pipka
19. jan 2010

manzel tu babu v okuliaroch a ona nafingovala samovrazdu a zdrhla z lode