Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
19. jan 2010

pip diky tento robievam ale je dost nizky ja potrebujem vysoke cesto no nieco snad najdem na nete ale vsade ide 10 vajec brrrrrrr

jul
19. jan 2010

pipiiii GRATULUJEEEEM ,zachvilu budes modelka 😎

pipka
19. jan 2010

ved my napodobne...my okolo pol desiatej by sme uz chceli byt na ceste...ale zavisi aj od toho, ake budu cesty 😖

skratka najneskor o desiatej chcem byt v parku 😎

dudu
19. jan 2010

ja idem tiez ta het, idem si citat nejake to zamilovane... 😅 , aby som mala na zajtra silu upratovat 😅 😉
tak zajtra pekne vyzitie na snieziku s tetickami
packo zienky

pipka
19. jan 2010

no julis...k modelke zatial daleko 😅 😀 ale staci...aj male uspechy su uspechy 😎 🙂

dnes mi aj V uz povedal...ze mamina...tusim sa ti ritka straca 😲 😀 😀

pipka
19. jan 2010

pa dudus, padam aj ja 😉

dobruuuuuuuuuuuuuuu 😵

dudu
19. jan 2010

pipi gratulujem 😉

deticky tam malo , akoze , no , sak viete 😅 😉

wighy
19. jan 2010

wooww pipi ty koki to islo rychlo ze 3.5 kg sikulka

jul
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dudušš chapeme

pipka
19. jan 2010

sak vecerne zranie som vynechala, sladkosti obmedzujem....a hlavne ten pohyb... 😉 tak snad sa mi podari aj dalej tak postupit 😉

dudu
19. jan 2010

sak ja tu musim hrubky robit aby ste reagovali, teda reaguje aspon pipka... 😀 😀 😀 😀 😀

ale uz naozaj
dobruuuuuuuuuuuuu

lumah
19. jan 2010

pipi ok, ak chalani nebudu spať, tak prídem aj ja, ak nie, ozvi sa mi a dohodneme sa na tom prevzatí dvd

lumah
19. jan 2010

ja som sa už dávno nevážila, musím sa ráno odvážiť, teraz to behanie obmedzujeme kvoli snehu, ale možno zajtra pojdeme. pipi pekne ideš dolu s váhou a cvičením budeš mať krásnu vyšportovanú postavu. 😉

zabka132
19. jan 2010

cafte....tak ja po sto rokoch so tu 😕 ...ako mate ?....co nove ?

zabka132
19. jan 2010

inak zajtra zaciname malovat....dnes sme boli kuknut v doliecovaku za takou tetou....potom pokupit farby a somariny k tomu suvisiace....a zajtra ideme na to.

zabka132
19. jan 2010

tak uz asi hajusate....ved ja este dojdem kedysi 🙂
....inak v happyfoto maju teraz dobre akcosky na fotky aj na fotoknihy...kuknite.

lumah
20. jan 2010

pipinka prepáč, že som ti tie dvd takto poslala po babke krpcov, ale tak málo sa mi naskytne, že mi ich niekto vezme von a ja mám chvilu čas na iné veci, že som to využila. Dúfam že ste si to s jul a malými užili. 🙂 Tak v tom parku, kde ste boli, my s M. beháme. 😉

pipka
20. jan 2010

nevadi lumi, a dakujem 😉

my sme sa posankovali, pohrali so snehuliakom, zabudli sme fotaky 😅 🙄 tak sme aspon mobilom co to pofotili...vecer pridam 😉

hanka mi samozrejme cestou domov zaspala v aute...mohla som jej spievat, nezabralo 😒 v Jure zalomila 😀 ale neva...nespala dlho, tak doma o stvrt na dve zaspala, tak cakam ze uz kazdu chvilu bude hore 😝 🙂

pipka
20. jan 2010

zabiii, mas niekolkodnovu absenciu 😠 😅 kde sa tulas? 😕

malovat mas povolene..ale vecer vzdy podaj hlasenie 😀 😎

pipka
20. jan 2010

lum, ja uz som inak v tom parku bola tretikrat...tak ja uz viem, kde behavas 😎

pipka
20. jan 2010

julisku pobyt na cerstvom vzduchu tak zmohol...ze tu ani nie je? 😕 😀

zabka132
20. jan 2010

pipi...ja vieeeeem.....ved ked to tu dokoncime, tak vsetky infosky napisem. Teraz len tak v skratke.....svokra sa este stale nebavi so svagrinou.....dokonca jej strelila facku.
Ale uz si nasli bytik....tak cakaju teraz na schvalenie uveru a do mesiaca-max. dvoch sa nastahuju 😵 ...tak im hrozne drzim palce, nech im to vyjde....a svokru asi trafi slak, ked to zisti 😝

jul
20. jan 2010

tu sooooooooom,ja som pred chvilou dokapala.....ja som isla hned z parku k nasim a odtial k sestre do Castej

ninka1234
20. jan 2010

a to tie detičky samy stavali toho snehuliaka? 😕

jul
20. jan 2010

ano ninka....sameeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
20. jan 2010

tak to sú šikovné detičky 😉

dudu
20. jan 2010

ja som bola dnes pre plienkove osusky na poste, a co sa nestalo .., poslali mi plienky nie osusky..., tak som zavolala a ze oni mi zajtra poslu tie osusky a ja mam poslat naspat tie plienky..., ujo vobec nepochopil, ze to akoze budem platit viac krat aj postovne..., som mu to asi tri krat vysvetlovala, tak uvidim co posle a az potom poslem ja .

dudu
20. jan 2010

No a koho som v meste nestretla pipi-nku aj s malou ako si to straduju 😀 😀 , tak sme isli chvilku spolu

dudu
20. jan 2010

julis a to si navzajom davali rabaka aby aj hlavu tomu snehuliakovi nasadili..? 😉 ci tam ste im pomohli, ze? 😅 😀