Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
21. jan 2010

nejak sa mi vysypala,nechapem z coho,aj na hlavicke,neviete co to moze byt??doteraz mala krasnu plet a zrazu zlu 😖

lia
autor
21. jan 2010

dnes ma 6tt 😉
jezis pipi,nemam stiahnute a nestiham ani moc fotit,ale cez vikend chcem,aby sme stale fotili,sak s nou poriadne ani na foto nie som,naposledy z vianoc ☹

pipka
21. jan 2010

nelakaj sa, to aj mne hanka...ale dokina mi vravela, ze to sa babatkam bezne stava, ze to sa este im cisti plet po tehotenstve z tych vselijakych hormonov, ale to odide samo po par dnoch 😉

lia
autor
21. jan 2010

a vy ako sa mate??

pipka
21. jan 2010

mne sice kazala kupit taky dermalibour krem...ale kym som ho zohnala, tak mala po vyrazkach ani stopy 😅 😵

lia
autor
21. jan 2010

no nechapem,od narodenia mala plet ako babika.ja som mala sice kusok cokolady,ale odvtedy si uz nedavam radsej

pipka
21. jan 2010

my teraz hrozne lius 🙄

obaja s V mame anginu ☹ , tak sme hanulku preventivne museli dat k babke, aby sme ju nenakazili 😒 a tak nam chyyyba...chodime tu ako matohy, ked je tu tak ticho 😅
ale snad do nedele budeme fit a uz si ju konecne budeme moct vziat domov 😉

pipka
21. jan 2010

este kojis? Aspon trosku? Ci uz ste len na Nutrilone?

wighy
21. jan 2010

liska no super ze je malickej z lespie a pekne haja

pipi rychlo sa vyliecte,veriz ze vam je bez malej smtno ale bd rada ze si j mala kam dat, my ked sme chory tak j nemame kam dat ale anstastie je larska odolna klopklopklop

pipka
21. jan 2010

tak daj aspon z Vianoc...rodinku 😉

a gratulacia k 6 tyzdnikom 😵 😵 😵

lia
autor
21. jan 2010

uz ma to nebavi pipi,uz mi asi aj tym padom odchadza mlieko,mala sa jeduje pri kojeni,uz je zvyknuta,ze z flase to ide rychlejsie a asi zo mna vytiahne len zaciatok.urobila som vsetko,ale ona je strasne hladna a to sa inak ani nedalo a 120ml nutrilonu v striekacke to by ma bavilo asi tak raz 😲 to kto by vydrzal??sak by mi usi odisli kym by som ju nakrmila a ja by som odpadavala od unavy.
a asi prejdeme na bebu,vyskusame.zahlienuje sa mi strasne 😖
boze,to vam nezavidim a ja si uz bez nej sekundu predstavit 😵

pipka
21. jan 2010

ved hanulka tiez odchadzala s usmevom...ale ked vidim ako sa nasi vytesuju, ked ju maju...tak na tie tri dni som im ju dala...aj pre istotu...aj pre ich radost 😉 a aj nam sa bude lepsie lezat, ked sme sami a donutime sa "zdraviet" 😅
lebo inak by som len okolo fifi kmitala...a moje zdravie na konci poradovnika 😝

pipka
21. jan 2010

mas pravdu lius...vol cestu lahsieho odporu 😎 aj ja som to tak spravila...snaha bola...ale ked to nejde, tak to nejde a nebudes sa predsa nervacit 😉

ja uz som telefonovala s nasimi, mala sa bola poobede s dedom sankovat, spapala veceru a zalomila o pol osmej...a dedo ju o pol deviatej vraj nasledoval 😅 😀 tak uz sa k sebe tulia a dedo jej chrape do uska...chudatku 😅 😅 😅 😀

lia
autor
21. jan 2010

dakujeme 😉
pipi,nemam stiahnute fotky a som rada,ze som si na chvilku fety vylozila.dnes som si aj obed uvarila konecne a hlavu umyla bez cudzej pomoci 😅
veru,aspon si aj oddychnes.ani moja mama bez Lei nevie uz zit 😅

lia
autor
21. jan 2010

wighy,ako sa mate??

pipka
21. jan 2010

oddychuj 😉

a zajtra ked bude krpka hajkat, tak nam nieco popridavaj...nech mam prehlad, co vam jezisko priniesol...aky ste mali stromcek...a tak...vies ze musim byt informovana 😀 😀 😀 😀 😀 sranda samozrejme 😀 😉

wighy
21. jan 2010

liska ako pipi pise nestresuj sa,co sa dalo si vyskusala a hlavne je aby bola mala napapana 😵

pipi jeeeej musia byt milucky 😵 😵

lia
autor
21. jan 2010

jeejjj,to je mileeeee 😵 😵 😵
uz aj my sa tesime na vikend,teda hlavne R,uz povedal,ze s nou bude spinkat v posteli a uzivat si ju,cez tt nehrozi,len ju vidi z daleka alebo podava dudel ked zaspava

lia
autor
21. jan 2010

viem,ty musies vidiet vsetko 😀 nic tam neuvidis,obalky sme si podavali tento rok 😀
wighy,liska?? 😕 😀

lia
autor
21. jan 2010

ja som tento rok len nasim kupila darceky

pipka
21. jan 2010

no to poznam...ti tatinovia si deticky cez tyzden moc neuziju...to aj V vacsinou chodi domov a hanka uz spi...a rano odchadza a ona este spi 😅 🙄
ale tiez aspon cez vikendy si brava sluzbu 😉

teraz vyyynimocne, ze s nou bol viac, lebo boli sviatky a potom ochorel, tak je doma, ale za normalnych okolnosti...bieda 🙄

wighy
21. jan 2010

liuska dakujem zatial ok 😉

a kde je dnes jul????????????

pipka
21. jan 2010

aj leuska dostala obalku? 😕 gumenu piskaciu? 😀

inak my sme tiez nastastie dost peniaze podostavali...prakticke...a uz sme si zaplatili dovolenku 😉

pipka
21. jan 2010

uz aj ja som sa pytala 😕

bud fajci...alebo telefonuje...alebo jej pada net...alebo dosiel R...alebo neviem 😅 😀

lia
autor
21. jan 2010

aj u nas tak,rano spinkame,v noci sa stahuje do druhej izby 😀

Lea dostala toho myslim pozehnane 😉 kam idete na dovcu??

wigh,co riesite teraz ??ja neviem co sa takemu babatku na vyvin kupuje??mame cd,kolotoc,dnes som kupila knizky s riekankami a leporelo..
a vy co riesite pipi teraz??aktualne??
ja dojdem a juliššška tu nie je ☹

lia
autor
21. jan 2010

inak,ja si tu vysedavam a za dve hodky bude Lea vstavat,no parada,to bude noc ked tolko prespala cez den.a ja som si vobec neoddychla 🤐

wighy
21. jan 2010

liuska heheh obcas mi nepise pismeno u hehehe

my riesime momentalne skolku uuf ako to len leti moje male dievcatko uz pojde do skolky

pipka
21. jan 2010

musis oddychovat vzdy ked spi...ale ja som to tiez tak nerobila...vsetko som chcela mat hotove...sak šišina 😅
ale nastastie ona mi prespala aj v noci, tak ja som sa ten prvy rok celkom vyspala 😉
az ked zacali ist stolicky to prislo 🙄 🙄 😅 😝

pipka
21. jan 2010

lius, u nas teraz stavebnice ficia...a take drevene rybky, co sa udicou s magnetom chytaju...a kocik s babikou...a potom riesi najradsej vsetko co ma zakazane 😀 cize riady, cd-cka, trhat hajzlak na marne kusky...a tak...sranda 😅 😝 😀 😀

a este ja riesim vacsi byt...stabilne...a V sa na mne zabava 😅 😠 😀

lia
autor
21. jan 2010

od sept.wigh??a s cim sa najradsej hra Laurik??
ale to sa neda,ona sice prespi,ale stale sa budi na dudel 🙄 malokedy sa stane ako dnes vecer,ze ho nepotrebuje 😒 ja som nerobila vobec nic doteraz,len okolo nej,sak co sa dalo ked bola stale hore? 😅
ale dobre mi bolo,vsetko robil R al. mama 😀
celu noc ti prespala??ja to nechapem,ze sa mi po 2 hod.zobudi hladna a vypije 120ml nutr.a zo mna neviem kolko