Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
29. máj 2009

si sa dobre vydala...ci este si sa nevydala? 😕 🙂

to mne nehrozi, ze na šupu nove auto...sme radi, ze mame toto jedno 😅 ale vlastne ho mam teraz ja, tak je to ok 😀

pipka
29. máj 2009

ajus a co je kupis? Kosticku? 😀

ajka23
29. máj 2009

kosticku a bude mat torticku, tak ako kazdy rok... 😉 😀 😀 😀 a pofotime ju, jak blazni... 😀 😀 😀

ajka23
29. máj 2009

julis, uz si odsoferovala? 😕 ☹ ☹ ☹

pipka
29. máj 2009

a aka torticka sa robi psovi? 😕 😀

pipka
29. máj 2009

raz bolo v spravach, ze niekde v Cechach si jedna pani otvorila cukraren a pekaren pre psov 😨 😀 😀 😀 mozes tam isn na torticku a zakusky psačie 😀 😀 😝

ajka23
29. máj 2009

dam jej tam vsetko, co ma rada, kazdy rok nieco ine, tvaroh, piskoty, nejake mäso, trebars tocenu, slahacku a napisem cislo kolko rokov ma a niekedy tam mala aj prskavku, ale bala sa jej... 😒 😀 😀 😀

pipka
29. máj 2009

😀 😀 😀 😀 no uuuuplne normalna rodinka 😀

pipka
29. máj 2009

jak psicek a macicka ked tortu piekli 😅 😝 😀

ajka23
29. máj 2009

u nas lejeeeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ajka23
29. máj 2009

u nas nie je nic normalne... 😀 😀 😀

ajka23
29. máj 2009

vyvolava mi riaditelka z tunajsej skoly, ci nastupim do prace a ja neviem, ci mi predlzia zmluvu v mojej praci, no na porazenie, tato riaditelka chce uz odpoved, asi ju odmietnem... 😒

pipka
29. máj 2009

u nas zatial nie...a dufam, ze ani nebudeeeee 😅 😒 😒 😒

a preco odmietnes? Nebolo by ti lepsie robit v mieste bydliska? 😕 sak tam mozes dat vypoved, aj keby ti predlzili zmluvu, nie?

ajka23
29. máj 2009

tu by som zarabala podstatne menej... ☹

ajka23
29. máj 2009

a okrem toho sa ku mne minuly rok nezachovala pekne pani riaditelka, mala uz dopredu jasne, ze tam prijme po znamosti jednu pani a mne sa vyhovarala, ze este nevie kolko bude mat deti buduci rok, miesto toho, aby povedala pravdu... 😒 a teraz som jej zrazu dobra, teraz si na mna spomenula... 😠

pipka
29. máj 2009

jaaaaj 😒 a kedy ti maju v robote predlzit zmluvu? Alebo kedy ti daju vediet, ci zostavas alebo ides prec...az v auguste? 😕

ajka23
29. máj 2009

zmluvu mam do augusta, vediet by mi mohli dat cim skor, uz som sa pytala, tak vraj sa nemam coho obavat, ale na reci ja uz nedam... 😒

pipka
29. máj 2009

uz aj u nas prsi 😠 🙄

ajka23
29. máj 2009

hahahahahaha 😀 😀 😀 😀

pipka
29. máj 2009

veru...poznam takych co slubuju a na poslednu chvilu povedia, ze nie 😠 😠 😒

ajka23
29. máj 2009

sak si to aj ty uzi, nie len ja... 😉

pipka
29. máj 2009

skodoradost najvacsia radost, ze? 😕 😠 😠 😀

pipka
29. máj 2009

hanula ma teraz najviac roboty...hra sa s odsavackou..mohla by si tie sople sama odsavat 😀 😀 😀 mna rano skoro naplo, jak som jej to tahala 😝 😅 sa mi to nechcelo montovat na vysavac, tak som ustami tahala...a mam dost 😒 😝 😀

ajka23
29. máj 2009

fuuuuuj, to co ta napadlo???? 😕 😕 😕 😝 😝 😝

pipka
29. máj 2009

normalne, sak to nejde priamo...to len vzduch tahas, ide to cez hadicku a nadobky...ale jak som tu hrubu nadobku dala do ust...mi to pripadalo jak keby som mala v ustach nieco ine... 😅 😀 a ma napinalo 😝 😀 😀
Vilkovi ani nesmiem povedat.. 😅 😀

ajka23
29. máj 2009

julis, ty uz akeho akrobata mas doma? 😕 😕 🙂 🙂 🙂 teraz musis davat dobry pozor na urazy, co? 😕

ajka23
29. máj 2009

staci, ked si pride precitat... 😀 😀 😀

pipka
29. máj 2009

nema cas, teraz studuje nove knizky co dostal na meniny 😀

sa mi lubi, jak jul k fotke napise, ze skoro skolabovala, ked ho zbadala...ale fotila o106 miesto zachranovania 😀 😀 😀

pipka
29. máj 2009

mne hanka vcera vyliezla z toho sedatka vo vani 😅 😕 😅 ja tiez musim mat oci aj na riti uz 😀 som si v klude sklbala obocie..ze sak si sedi a hra sa...a zrazu ma tahala za gate 😨 😀 normalne sa postavila este aj navrch, aby dalej dociahla... 🙄 😅

jul
29. máj 2009

nie,to bola uz len rekonstrukcia,opakovanie,uz som ho istila,len mi ukazal znova co spravil predtym