Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
14. aug 2009

idem polievocku dovarit..potom pradlo vyvesat a sup do obchodu....a potom nakuknem.

pipka
14. aug 2009

halooo, tak takuto lienku nakoniec budeme mat 😉
http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/3629/images&p...

pipka
14. aug 2009

utekam varit, aby bol obed na 12.00, lebo vilko potom ide prec a ja s malou von, tak zatial...paa

inak lius, existuje jedna uzasna brozurka PRIRUCKA O DOJCENI, ta je skvela, ak sa ti podari ju zohnat, a vela toho budes mat aj v tom darcekovom kufriku, co dostanes, ked budes odchadzat z porodnice 😵

pipka
14. aug 2009

zabi, to kolko receptov si mi poslala 😅 😀 ...to mam piect pre celu skolku? 😕 😀 😀

dudu
14. aug 2009

pridala som fotky z 3D-cka do albumu, skoda ze sa seem neda pridat aj video, aj tym by som sa pochvalila 😀

ajka23
14. aug 2009

dudusi, este bruskatu fotku by to chcelo... 😉

pipka
14. aug 2009

duduuuska, idem kuk 😉

pipka
14. aug 2009

kraaasa 🙂

ale sak video si sem uz dala, tak dve strany dozadu som uz maleho boxerika videla 😵
aj vilko pochvalil 😉

pipka
14. aug 2009

prichadzaju hladosi z vychadzky, idem uvitat a nakladat obed 😅 😎

ajka23
14. aug 2009

ja idem na chvilu von, zajtra mi dojde mama, to zase bude teror... 🙄 🙄 🙄

dudu
14. aug 2009

lius ja so akurat v cera citala o dojceni a nasla som toto, ale neviem ci to je spravne, lebo ked si to precitas cele, mas dojem ze babao bude mat s teba chodiaci cumlik a to asi ja nebudem chciet.

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=79

dudu
14. aug 2009

pipi ale liuska sa postazovala ze nieco nevidela alebo ako som to pochopila..

dudu
14. aug 2009

brusko budeeeeeeeeeeee, ale neviem kedy, ja si to neviem sama...., a vysost nema cas 😒

ajka23
14. aug 2009

jak neviem sama, sak hadam zrkadlo doma mate, tak s jeho pomocou, neeee? 😉 😀 😀 😀

zabka132
14. aug 2009

pip.....napisala som receptik do mailiku.

pipka
14. aug 2009

neviem duduska...liuska chcela nejake info o dojceni...ci? 😕

pipka
14. aug 2009

a samospustou sa nevies odfotit? Ja som sa len sama fotila 😀

dojdi k nam, ja ta cvaknem 😵

pipka
14. aug 2009

zabi diiik, prcham uz von, lebo slecinka uz je nervozna 😅

vivi77
14. aug 2009

ahoj pipi, tak to si ma sklamala s tym vypredajom, tak to uz sa nam asi nic neujde 😖

ano, mailika som dostala, dakujeme za krasne fotecky, slecny su tam naozaj krasne a hrdi tatikovia su tiez uzasni 😵

zabka132
14. aug 2009

pipi, aby som nezabudla....slahacky musia byt co najcerstvejsie. Alebo potom trvanlivu....ale tam nikdy nevies, ci ju maju dobre uskladnenu....mne sa to normalne minule seklo...som to musela vyhodit. A 3 šlahacky v prdeli 😖

jul
14. aug 2009

CAUTE

Zabi,stale cakam na ten recept 😒

pipka
14. aug 2009

vivik, ale asi dokladaju, lebo dnes som bola v tescu zase a mali uplne ine bodyna ako vcera...ale povacsine len male cisla, ale je mozne ze rano maju aj vacsie, dnes mali najvacsie 6-9 mes. 😒

pipka
14. aug 2009

zabi, a presny popis ako robis tu polevu z tych gumenych cukrikov mi nenapises...ale detailne, jak pre zaciatocnika...aby som to nepos...la 😀

pipka
14. aug 2009

zabi, uz som to nasla...ale sak to je nahovado tazke... 😝 to neviem ci zvladnem 😅

lia
autor
14. aug 2009

jej dudu,no krasssnee.minule si pisala,ze si si zacala robit album,ja nakukla a tam nista pista 😀 to som pisala 😉
uz viete aj pohlavie ci este nie??
my uz mame postielku od dnes a komodu s prebalovakom a vanickou 😵 😵 tesiiimmmeeee 😵 😵
juliššš,aky recept cakas??

jul
14. aug 2009

na uhorkovy salat 😠 😀

pipka
14. aug 2009

uz to mas aj doma zlozene lius? 😕
pofot 😉

pipka
14. aug 2009

julis 😀 😀 😀 napisem ti 😕 😀

dudu
14. aug 2009

pohlavie nevieme ☹ , ale viac menej je mi to jedno. Po tolkej namahe nech je babo zdrave.

inac mne sa paci tato postielka ci vy na to??

http://www.prebabo.sk/Postieľky-drevene/Postiel...