Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
23. sep 2009

s grankom pipi 😵 my sme to doma so skoricou nikdy nerobili a marian tiez ma rad s grankom 😀

pipka
23. sep 2009

my sme robievali aj tak aj tak, lebo nas tatino to kedysi doma so skoricou jedaval, ale my s braskom a mama s grankom, tak sme si proste kazdy posypali, cim sme chceli...a vilko s grankom tiez, tak teraz to mame jednoduche 🙂

pipka
23. sep 2009

a zase sme pri jedeni 😀 ako vzdy 😀

mixka
23. sep 2009

no veru 😀 ale ako sa zda, je to bezpecna poda aspon 😀

pipka
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 vsetko dolezite sa vzdy zacinalo a koncilo dobrym jedlom 😀

mixka
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
23. sep 2009

boooze, hanula zase buntosi 😒 musim ist 😅

lia
autor
24. sep 2009

no caute,dusi ma kasel,tak nemozem spat. a za chvilku idem na krv,to bude zase krasny den 😖

mixka
24. sep 2009

ahojte 🙂 bre ranko 🙂

jejda lius, ty toho moc nenaspis ☹ a ked sa babatko narodi tiez nie ☹ ide ti spat aspon cez den trosku ???

lia
autor
24. sep 2009

praveze cez den nechcem spavat kvoli tomu,aby som prespala v noci.kebyze nie je choroba,tak by som spala 😖 .ale vcera som si cez hodinku schrupla aj cez den,lebo niekolko dni uz nespavam dobre kvoli chorobe 😖
a krasa,odisla som z hemosky a asi za 20 min.mi volaju,ze na 9tu mam prist zas,lebo sa im zrazila krv 🙄
este ze som si dala aspon rohlik o 3:30.tak by som si dala jogurt a teraz musim cakat 😖
teraz kym tam zaparkujem 😒

mixka
24. sep 2009

no to potesi lius ☹

lia
autor
24. sep 2009

no to jo,mam to za sebou a uz sa ladujem,mnam 🙂

ajka23
24. sep 2009

lius, vidim, ze nie len ja mam stastie na krv... 🙄 🙄 🙄

ajka23
24. sep 2009

inac na temu toho cvicenia, je to od 17 do 18tej, kedy ja "cvicim" v robote, takze tak... 😒

ajka23
24. sep 2009

dudusa, nejake nove fotky by to chcelo... 😉

mixka
24. sep 2009

ja idem k mudrovi, ked sa mi krpky zobudia po atb ☹ vobec mi to neprechadza 😠

zabka132
24. sep 2009

mixi...sorry...necitala som prispevky dozadu...si chora ty, ci baby ?

mixka
24. sep 2009

baby boli a uz su zdrave, mna nakazili a mne to vobec neprechadza ☹ krpky to zvladli za 4 dni bez atb 😀

mixka
24. sep 2009

kde ste bosorky 😕 ???

pipka
24. sep 2009

ja tuuuu 😉

fifina sa mi dnes v nestrazenej chvili vykakala do vane a zacala to jest 😝 😅 tak som jej pucovala pusu kefkou a potom sprchou vyplachovala...dufam, ze nechyti ziadnu infekciu 😒 🙄 hovnožrútka 😀

lia
autor
24. sep 2009

pipi 😅 tak to ked jej budes rozpravat niekedy,urcite neuveri 😀 chcela zmazat stopy 😀

pipka
24. sep 2009

lius, skoro ma svihlo, ked som to zbadala...chytila som jej ruky a nevedela som co skor 😅 😝 😅 ci sa mam smiat alebo plakat 😅 a ona tymi nevinnymi ockami kukala, ze preco jej tu papanicu beriem 😀

jul
24. sep 2009

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
24. sep 2009

do vody? ci do prazdnej vane?

pipka
24. sep 2009

baby raz ma z nej svihne...ona vsetko dava do ust, co s nou mam robit 😅

ale toto bol vrchol 😝 😀

pipka
24. sep 2009

do vody...skoro by sa dalo povedat nastastie 😅 aspon sa to hovno najprv umylo 😅

lia
autor
24. sep 2009

sak jej pridaj na veceru,chuda 😀 😀 😀

pipka
24. sep 2009

lius 😀 😀 😀 zajtra jej navalam dva plne taniere hovnozrutke krpatej 😀

lia
autor
24. sep 2009

nieco podobne sprav ked jej to tak smakuje 😀 😀

pipka
24. sep 2009

no ja som ako mala zjedla zemlu z hajzla...sak to som vam uz rozpravala tu prihodu...ale na nasu hanku teda nemam 😅 😀 😀