Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
30. okt 2009

to verim, ze citis...smrdi mi cely byt 😝 😝 😝 😀

pipka
30. okt 2009

http://www.studiomiracle.sk/
na tento tehu wellness pobyt by sme mali nase tehulky poslat 😵

jul
30. okt 2009

a potom este niekoho najst co by mi to na tu klavesnicu namontoval 😅 😖

pipka
30. okt 2009

ved si vezmi notebook so sebou, tam ti to ujo spravi 😉

jul
30. okt 2009

kde v tom avione?

pipka
30. okt 2009

Wellness pobyt pre tehotné žienky s Miracle štúdiom a s partnerom,al. kamarátkou…
a pôrodnou asistentkou...

Všetky tehotné žienky pozývame na úžastne relaxačný pobyt na Oravu, do luxusného hotela ALTIS, aby ste na chvíľku odišli od stresu a zhonu a nechali sa príjemne rozmaznávať. Výborné je, že môžete so sebou zobrať vášho partnera, či kamarátku. Počas celého pobytu sa vám bude venovať aj veľmi skúsená diplomovaná pôrodná asistentka Janka Bočová, ktorá vás zasvätí do dýchania počas prvej a druhej doby pôrodnej, do alternatívnych metód, masáži ktoré môžete využiť, olejčekov, aromaterapie, ktorými si môžete pôrod spríjemniť a uľahčiť. Taktiež vám spraví prednášku "Partner pri pôrode" a zodpovie vám všetky vaše otázky. Keďže odrodila 100vky bábätiek, určite je ako stvorená poradiť vám 🙂. Bude mať so sebou aj svoju malú dcérku Adelku. Keď už máte jedno dieťatko, je vítané, do 2r.má pobyt grátis.

Ubytovanie: luxusný hotel ALTIS**** www.hotelaltis.sk
Termín: 13.11. – 15.11.2009
Doprava: individuálna
Cena pobytu na osobu: 145 €
Cena pre dieťatko do 2 rokov: 0 €

jul
30. okt 2009

boze,mne sa decko zobudilo ☹
teda zobudila somsi ho sama 😒 ked som tam niesla paplon co sem dotrepal a uz spal a ako som tam vtrhla,tak sa zobudil 😖

jul
30. okt 2009

no to aby som si svihla,kym maly nema 2 roky 😀

pipka
30. okt 2009

julis, na americkom namesti v meste, oproti blumentalskemu kostolu 😉

jul
30. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pipi,to akoked ti ja napisem,za kulturakom,smerom k fontane,tam kde kebab predavaju 😀

pipka
30. okt 2009

aj moja uz docupitala..sak ritka v suchu...co by spala 🙄 😀

jul
30. okt 2009

ja neviemkde je ani ten kostol a ani am.namestie...len fakultna kde je viem,tam som lezala

pipka
30. okt 2009

ma nestvi! nevies kde je v meste blumentalsky kostol? kde je statna...fakultna nemocnica? 😠 tak ako
TI TO MAM napisat, ked ty nikde nic nepoznas 😠 🙄 a pytas sa kde? 😅

pipka
30. okt 2009

tak vedla fakultnej, ten kostol snad zbadas....sak ma asi 100 m vysku 😀

pipka
30. okt 2009

isli sme popred ten obchodik, vedla je lekaren a z druhej strany taka mala drogeria...a cez cestu taka mala posta, co sa mi tam nechcelo stat, pamatas?

pipka
30. okt 2009

musim ist dat hanke papat...zatim paa 😎

jul
30. okt 2009

oproti vchodu de medickej?

pipka
30. okt 2009

z opacnej strany 😉 ked si pred vchodom do fakultnej, tak vpravo taka seda budova vedla toho miniparčíku 😉

ajka23
30. okt 2009

idem od vas, rychlo si susit hlavu a papapa na bus, tak cafet a pekny den... 😎 😎 😎

lia
autor
30. okt 2009

dobre ranko 🙂

jul
30. okt 2009

ahaaaa uz viem

jul
30. okt 2009

dobry vecer liuššš 😀

lia
autor
30. okt 2009

dobryyyyy 😀

jul
30. okt 2009

cafet
uz mam klud KONECNE 😝

pipka
30. okt 2009

cafeeet, hlasim prichod 😎

pipka
30. okt 2009

ale ste sa tu dnes dobre striedali 😀

lius...konecne si sa aj vyhajala? 😉

jul
30. okt 2009

JA som dnes stretla mojho kamoššššša co sme sa 10 rokov nevideliiii,niekedy to bol moj partak na žurovanie 😅

pipka
30. okt 2009

ja som poobede v bille kupila takeee fantastickeee zemličky 😝 😵 este teple a chrumkaveeeee, hned sme s V na veceru 5 zjedli...on 3 a ja 2 😅 a fifinka polovicu s maslom a asi pol kila hrozna a pol hrusky...to bude kakania zase zajtra 😅 😀 😀 😀

dnes kakala 3x 😨 😅 😀 😀

jul
30. okt 2009

inac byva teraz v Moste 😅 ...Aji

pipka
30. okt 2009

ja som dnes v Bille videla Petra Kociša aj so zenou 😎