Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
18. nov 2009

a V este neprisiel? a uz ti volal kde je?

pipka
18. nov 2009

vyrazal odtial o pol jedenastej....takze predpokladam, ze dojde okolo tretej pol stvrtej 😉 pockam ho v postielke...vyhrejem mu perinku 😵 naprdime mu tam s hanulkou 😀

jul
18. nov 2009

len aby sa hanka nepokadila 😅

pipka
18. nov 2009

naaa nech...bude mat aj arooomu 😝 😀 😀

jul
18. nov 2009

😝 😀 😀 😀 😀

dobre,tak zajtra...cago belo 🙂

pipka
18. nov 2009

jeeeezis julis...ja som omylom vymazala ten mail co si mi poslala fotky hanky a risinka 😅 🙄 🙄 ja som to chcela stiahnut a ulozit a omylom som klikla na vymazat 😠 ☹

posli mi to prosiiim este raz, dakujeeem 😉

pipka
18. nov 2009

oki, tak dobruuuu 🙂

to staci zajtra 😉
papapapapapapapapapapapapapapapapa

jul
18. nov 2009

idem este kuknut na tu strechu...co sa ti tam nezdaaaaa aky dizajn 😀

ok poslem

jul
18. nov 2009

no celkom fajn to je,len trochu malo farebne

paci sa mi ten velky bazar a aj fotoalbumy ako poriesili

lia
autor
19. nov 2009

ahojte,

co mate nove??

pipi chce novy vysavac,to uz viem 🙂 .ja som velmi spokojna s mojim rucnym,presne ten mame co dala link juliššš 🙂 ,len cerveny.z neho si mozem urobit aj ten maly vysavac,ale to moc nepouzivam,na co sa budem zohybat ked nemusim.inak,neuveritelne kolko prachu stale z neho vyberam

ajka23
19. nov 2009

cafet, no mame je lepsie, upratovali sme pivnicu a nieco aj v byte, ale vela sme nestihli, ta pivnica bola jak bezodna nadoba, stale nemala konca... 🙄 🙄 🙄

ajka23
19. nov 2009

julis, je mi luto, ale masinka torta sa uz neda u nas objednat, maju toho strasne vela a teraz je u nas chripka, tak je malo deti, nema to kto robit, tak stopli objednavky... 😒

tinkapn
19. nov 2009

Mrnous dakujem za podporu, dnes zopakujem, tak snad to tuz bude lepsie 😉

ajka23
19. nov 2009

kde ste? co sa opalujete? 😕 😎 😎 😎 😎
zajtra mam volno, tak sa tu hadam stretneme a konecne pokecame... 😉

jul
19. nov 2009

nevadiii aji,
poviem svokrovi teda,on vzdy nosi torty ,sice masinka to nebude,ale nevadi. 😉

jul
19. nov 2009

ja som sa o pol druhej poobede vyhrabala z postele,maly nejak prezil cele doobedie sam,pohral sa,ja som lezala a obcas aj spala,toto mavam kazdy mesiac pocas mrchy ,ale vzdy len druhy den,neviem sa postavit z postele 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lia
autor
19. nov 2009

boze juliššš,nezavidim 😖 za chvilu to aj mna caka 🙄
juliššš,krasnaaa fotka 😉

lia
autor
19. nov 2009

my ideme do poradne,drzte palce 🤐

dudu
19. nov 2009

lius drzime palceky na poradni 😉

dudu
19. nov 2009

babenky preco ako tehu nemozem bylinkove caje? mam nadchu a neviem sa jej zbavt... 😠

jul
19. nov 2009

liuššš ako na poradni? ok?

lia
autor
19. nov 2009

musim ist do nemocnice,monitor nedopadol dobre,ak to bol plany poplach,budu ma pozorovat do soboty ,ak nie,budem musiet ist rodit,ale krcok este nevyzera na porod,tak mozno cisarsky,este sa musim modlit,aby tam vydrzala dva tt 😔 .caute

jul
19. nov 2009

kedy tam idešš? 😖

pipka
19. nov 2009

pipinoha hlasi nastup 😀

pipka
19. nov 2009

liuska veeelmi na teba budeme mysliet, drz sa nam 😉
a kedy tam mas nastupit? 😕

pipka
19. nov 2009

dudus, lebo bylinky maju velky vplyv na hormony a mohli by nastartovat porod...ale podla mna matovy alebo salviovy cajik si dat mozes...ved toho nevypijes kybel denne. To je myslene tak, ze denne by sa bylinky nemali uzivat 😉

pipka
19. nov 2009

a v lekarni su aj kvapky do nosa pre tehotne...sa popytaj a kup si 😉

jul
19. nov 2009

cafet
V dosiel v pohode?

pipka
19. nov 2009

ano ano o pol tretej uz lihal ku nam do postielky....siel v kuse aby bol co najskor doma 😵

a fifinka o tretej dobre rano...dzavotat zacala po tme...ani nerevala, len zacala rozpravat 😀 najprv som myslela, ze je namesacna, ale ona normalne reagovala, ked sme jej nieco povedali, tak sme si ju dali medzi seba a tam potom zaspala a spali sme vsetci az do devietej!!! 😨 😎

pipka
19. nov 2009

a potom som ju brala na cely den k babke a ja som povybavovala nejake vianocne nakupy a objednala nejake veci na tu V 40tku 😉