Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
21. nov 2009

my sme dnes boli na meganakupe...ledva som to vsetko popratala do chladnicky...ty kokso...mam to tam take natrepane, ze neviem, ci sa mi to tam nepomaga 😖 najma ked tam budem chciet dat hrniec...tak neviem kam... a balkon nemame 🙄

pipka
21. nov 2009

aaa, ozaj, peknu oslavu mixiatkam 😵

nas caka oslava presne takto o tyzden 😝 uz nech to mam za sebou, lebo len robota pred sebou...a uz by som aj piect potrebovala na Vianoce...ale najprv musim toto absolvovat, nech to mame z krku 😒 😉

jul
21. nov 2009

cafko

nie to mame stareho,to sme dostali od tety,ked umierala,tak stale hovorila,ze toho konika hupacieho dajte prosim vas malemu Riskovi ☹

pipka
21. nov 2009

a kupili sme tie nove biele pampersky na vyskusanie a dostali sme baloniky a tricko...no nekupte to 😀
a k nutrilonu ciapocku.... 😀 dnes same darceky pre fifinku 😵

jul
21. nov 2009

🙄 jeeeezis pipi,mne uz je zle z tych tomasov 😝

pipka
21. nov 2009

zlataaaa 😉

my sme takeho podobneho, ale tusim je trolinku vacsi , kukali v moebelixe, aj erdží...ale nemam ho kam dat 😅

pipka
21. nov 2009

sak preto som ti to sem hodila 😀 😀 😀 😀 😀

esteze u nas zatial nic tak nefici 😅 😵

pipka
21. nov 2009

pisala som liuske...ale zatial sa neozvala 😖

jul
21. nov 2009

no zase si dnes mala nakupnu horucku? 😀

jul
21. nov 2009

neozvala sa? 😒

jul
21. nov 2009

kedy ides piect ten notbuk?

pipka
21. nov 2009

no dnes bol V nejaky nervny...asi dvakrat mi zakazal nieco dat do vozika 😅 😠 😀

asi tam bolo vela ludi...sak sme boli v sobotu, inokedy chodievame v tyzdni, to je vacsi klud 😅

jul
21. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda teda a co ti zakazal?

pipka
21. nov 2009

vo stvrtok by som chcela piect a kremom plnit a potierat a v piatok to potom potiahnut tou hmotou 😉
vykupúila som vsetky haribo cukriky penove 😅 😀 😀

jul
21. nov 2009

to sa robi z tych ruzovo-bielych penovych marsmalov? ci jak sa to vola?

pipka
21. nov 2009

zakazal mi take pekne servitky na jeho oslavu, ze sak mame obycajne...to pre bandu staci 😅 😀 😀
a potom taniere papierove...sa mi nechcelo po tolkych ludoch umyvat stale dokola... 😝 a ze on poumyva...no som zvedava 😠 😅 on oslavenec bude stat cely vecer pri dreze 😠 😀 😀 ale ja mu to spravim...ked frfle 😠 😀 😀 😀 a pritom tie papierove taniere 0,90€ 20 kusov a dva baliky som chcela...tak 1,80...ale no comment 😝 😅 nechala som to tak, nech teda umyva chalanisko 😀

pipka
21. nov 2009

z hocijakych, ja som take ruzove kupila, ale vraj ked sa to umyje, ostane to biele, a potom take smolkove, bledomodre a to uz nejako skombinujem snad 😉 😅

jul
21. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak si to kup v tyzdni sama a basta 😎

jul
21. nov 2009

take modre som este v zivote nevidela 😕 😕 😲 😲 😲

pipka
21. nov 2009

no ved nieco nam ostalo este zo svadobnej party a nieco z hankinej oslavy...a poratam to a dokupim si sama

to su take bielo-modre...takí šmolkovia 😉

jul
21. nov 2009

http://www.nanicmama.sk/node/1402

nasla som si dalsi recept...zeby som sa na to dala? 😅 😅

pipka
21. nov 2009

ja mam doma aj potravinarske farby, tak pri najhorsom aj trosku prifarbim 😉

jul
21. nov 2009

ale ved take tortove platy upecene uz predavaju hotove,nie?

pipka
21. nov 2009

no skus, mozno zvladnes 🙂

dudu
21. nov 2009

pipi? a uz si rozmyslala co na tu tortu napises? T mal napad ze DRUPAL 😉

dudu
21. nov 2009

booooze keby ste ma videli 😒 mam vyhadzanu celu pusu herpesom 🙄 😠

ajka23
21. nov 2009

dudus a co ten nadpis znamena, vysvetli mi ak mozes, ak to nie je tajne... 😉 😀 😀
julis, zvladnes to, neboj... 😉

dudu
21. nov 2009

aji to je program v ktorom sa programuje a V je do toho blazon aj preto bol v prahe na skoleni...

pipka
21. nov 2009

dudus...sak som chcela tu drupalovsku kvapku spravit 😀
ale nakoniec asi bez napisu...sak este uvidim, ci sa mi vobec podari to potiahnut 😅

ajka23
21. nov 2009

tak dnes tu budem uplne sama, sa od strachu aj po... ak zacne hucat alarm... 😖 😖 😖