Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
23. mar 2009

tak to si teda pokecas... 😀 😀 😀 😀
co sa stalo? ci to cvo si pisala zo vcera? 😕

pipka
23. mar 2009

no to to to...nemam chut sa s nim bavit, lebo je furt nervozny, vsetko mu vadi...na nervy 😠 a to si neviem predstavit, ked odide z roboty a bude mi tu pit krv denne 😅 😀

pipka
23. mar 2009

rano sice odchadzal krotky ako baranok, aj pozdravil, ale kto vie v akej nalade pride domov...je nervozny z tych posratych dani...jak keby nic ine neexistovalo 🙄 sere na dieta, na mna...len dane, dane, dane...

ja neznasam, ked si vsetko nechava na poslednu chvilu a potom je z toho nervozny 🙄 😠 cely rok hadze papiere na jednu kopu a potom v tom ma bordel 😠 😠 😠 a o 5min 12 je na nervy 😠 😠

pipka
23. mar 2009

musim ist ocistit zemiaky...

ajka23
23. mar 2009

u nas boli nervy rano, lebo nemal ozehlene rifle, na ktore si spomenul vcera vecer, ze su spinave, tak som ich rychlo prala a mal ich na radiatore, kotol nam zhasol v noci pre ten vietor, tak ja tela som sla rano o 5tej ho zapinat, aby mal pan suche rifle a taku mi prejavil vdaku... 😠 😠 😠 😠 a este, ze co som mu s tym urobila, ze su mensie... 😠

ajka23
23. mar 2009

ok, tak pa ja sa idem chystat... 😖

pipka
23. mar 2009

no hotovo, ale este som zistila, ze mam doprate...tak idem vyvesat 😅

mala si mu povedat, ze nie su rifle mensie, ale brucho vacsie 😀

tak pekny dnik, paa 😉

lia
autor
23. mar 2009

no pekne aji,o 5 si vstavalaq kvoli jeho rifliam??a vdaka ziadna??hned by som mu ich namocila pred jeho ocami 😠
aji,ja mam aj bazalku,aj petrzlen,ako sa to ma polievat?? a ty si ich trhala alebo strihala??

pipka
23. mar 2009

uz sme doma z prechadzky...dobre nas tam zas vyfukalo 😝 😅 idem si uzit teplucko 🙂

ninka1234
23. mar 2009

hallooooooooooooooooo spííííííííííííííííííííííííííte?

pipka
23. mar 2009

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee, akurat som dorobila velkonocnu vyzdobu v byte 😵 😎

pipka
23. mar 2009

som dnes sama doma 😉 teda ak neratam spiacu krasavicu vedla v postielke 😀 😵 😵

ninka1234
23. mar 2009

a ja spiaceho krásavca na gauči 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , došiel domov a odpadol

ninka1234
23. mar 2009

idem aj ja do hajan. pa dobru nocku 😉

pipka
23. mar 2009

no to sme teda pokecali 😀 😀 😀

tak dobru nocku, idem poumyvat riady este a pojdem si lahnut aj ja 😵

zabka132
23. mar 2009

no caute...neviem, ci tu niekto este je......ale ja som dnes bola na gynde na preventivku....a nemam moc dobre spravy. Zevraj mam este stale malu ranku na krcku....z porodu....zevraj je to uz mensie, ale je to tam stale....tak mi dala nejake lieky a mam skusit pit alchemilkovy caj.....a ze ak sa to nezlepsi, tak operacia....pretoze v dnesnej dobe sa to uz nezmrazuje, ci co 😨 .
Tak mam troska bobky 😔

zabka132
23. mar 2009

a pozeram, ze chlopi posluchaju 😀 😝 🤐

ninka1234
24. mar 2009

ahojte dobré ránko 😉

zaby ja mám tu operáciu za sebou

lia
autor
24. mar 2009

ahojte,

zabi,fakt si kup alchemilku a pi ju,pomaha a moze ti pomoct 😉

pipka
24. mar 2009

ajojte 😉

zabi, alchemilka je dobra na tieto zenske veci, kludne ju pi, ak by aj nepomohla, urcite neublizi 😉

pipka
24. mar 2009

my sme boli dnes rano plavat, potom sme futasili do poradne, tak hanula uz ma 8260g a 74cm 😝 😎 riadny kvicht 😀
tak ju to zmohlo, ze spiiiiiia dufam, ze este aspon hodinku bude 😵

pipka
24. mar 2009

cefteee, kde steeee?

nove fotky z plavania : https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😎 😎 😎

mixka
24. mar 2009

ahoj pipi 🙂 my sme boli na poradni v piatok a krpate maju 9960 a 80 🙂 ty mas teda riadnu slecnu 😀

ninka1234
24. mar 2009

ahojte. my sme dnes boli v MC a bolo super. Konečne sa Zojča sama hrala a mamka pila kávu s vyloženými nôžkami 😀

pipka
24. mar 2009

a ja som dnes bola vecer konecne v kine 😵

pipka
24. mar 2009

mixi, tak to vas coskoro dobehneme 😅 😎

ninus...no tak na to sa uz aj ja tesim 😀 😀 😀

ninka1234
25. mar 2009

hallooooooooooooo to tu dnes nikto nieje?

pipka
25. mar 2009

ja som tuuuuuu 😉

ninka1234
25. mar 2009

jeeeeeeej ja že ste všetky vonku

ajka23
25. mar 2009

ja som tu len na skok, som sa neskoro vybalila z perin a o chvilu musim bezat do prace... 😖
zeby dnes aj slniecko bolo? 😕 😎