Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
24. nov 2009

ooo ešte som zabudla, pipi moja kámoška čo má bábo po umelom oplodnení, teraz čaká ďalšie prirodzene tak šup šup do toho

pipka
24. nov 2009

ninus, robime, co nam sily stacia 😅 😀

lia
autor
25. nov 2009

ahojte,

je mi hrozne 🙄 .

aji,drziiiimmmmm moooccc palcule nech vam to vyjde.vidim,ze mas poctiveho lekara,ja som tolko k mojmu nechodila,cize to budes mat urychlene a rychlo nasadi liecbu 😉
mixi,aj ja chcem robit zemlovku,aku si robila??len musim ist kupit nejaky ovocny puding

ajka23
25. nov 2009

cafet,
lius, dakujem, hadam to obiehanie bude mat zmysel... 😉
idem na to skolenie, joj jak sa mi chcelo vstavat... 🙄 🙄 🙄 🙄

jul
25. nov 2009

CAFET 🙂

ale je krasne a tepluuuucko vonku 😵

u nas sa robi na baraku o 106......svokor tu ma nejakych majstrov,tak tlcu a vrtaju a buchaju 🙄
neznasam to 😠

jul
25. nov 2009

Ajušššš,drzime siiiilno palce s rišššinom aj na nohach 😉 😉 😉 😉

jul
25. nov 2009

Liušššš VYDRŽ!!!!!!!!! 😉

lia
autor
25. nov 2009

držžžiiiimmmm 🤐
ale ked ma takto bude brucho boliet este tri tt,tak krasa 🙄

mixka
25. nov 2009

ahojte 🙂

lius, jahodovu som robila 🙂 jahody zmiesane s tvarohom a posypane kr. cukrom a troskou vanilkoveho 🙂 cela rodina sa za tym ide utlct 😀

lia
autor
25. nov 2009

ja idem robit tuto mixi,len cakam kedy mi R donesie suroviny,zatial zomriem od hladu 😠
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1476

dudu
25. nov 2009

ja som dnes na obedik mala prazenicku z troch vajicok, sa mi nechcelo nic varit 😝 , snad sa to zmeni ked bude krpata na svete 😕

lia
autor
25. nov 2009

snad dudu,aj ja dufam,ze tato hniloba mi raz skonci 😀

pipka
25. nov 2009

halooo, konecne na 5 minut som tu 😉

pipka
25. nov 2009

mnam lius, s pudingom som este nerobila, nabuduce robim bezpecne aj s pudingom... 😝 😵 😵
najlepsi je tam ten dovetok, ze mne sa nepodarilo ju nechat vychladnut...no to sa u nas asi tiez nestane 😅 😀 my tiez vsetko sežereme este teple 😝 😀 😀

pipka
25. nov 2009

ja mam kuraci perkeltik aj s haluskami 😉
hanule ako tie zuby vysli...aj jest konecne zacala 😵 uz pred spanim zjedla plnu misku halusiek a omacky 😉 po spanku uz dostane len kura do ruky 😀 😀

dudu
25. nov 2009

aj mne sa zapacila a mozno ju aj v soboru s prdkavou 😅 polievkou spravim 😕

dudu
25. nov 2009

pipi ,? nevykostujes kuriatko na perkelt?

pipka
25. nov 2009

robila som z kuracich prsicok...nescelo sa mi babrat s vykostovanim...a hanke dam samotne masko do misky 😀

pipka
25. nov 2009

no uz je fifinka hore, tak zatial paaa, vecer som tu 😉

dudu
25. nov 2009

s prsicok som este nerobila, hmmmm vykusam

mixka
25. nov 2009

ahojte 🙂

dudu, ja ked robim kuraci, robim iba z kuracich prs 🙂

lia
autor
25. nov 2009

mnaaammm pipi,to je moje najoblubenejsie jedlo,ale mali sme minuly tt,ze by som sa spravila,ze mam tehodemenciu?? 😀 s haluskami 😝
zemlovka sa pecie,som zvedava na nu,je vysoka jak mrakodrap 😀 ale ja robim z vianocky
aj ja kupim vzdy vykostene prsia a stehna a rychly obed za nami 🙂
ja mam chut na soso 😝

dudu
25. nov 2009

nooooo, sosovicku si tusim spravim len tak jednu porciu, lebo zajtra idem obvodacke a do roboty a to sa tam napapam.

jul
25. nov 2009

ja som zemlovku este v zivote nerobila?

ako to robite? 😒

mixka
25. nov 2009

julis, ja pokrajam rohliky na kolieska, namacam do mlieka, vyzmykam a ukladam do zapekacej misky natesno. na to dam tvaroh zmiesany s jahodami /odteceny kompot/, posypem rovnomerne krystalovym cukrom a vanilkovym, na to zase rohliky, zase tvaroh s jahodami, znova rohliky a polejem vajickom zmiesanym s asi 1dcl mlieka a dam piect zakryte alobalom a po cca 20. minutkach este doepciem odkryte 🙂 tot presny pracovny postup 😀

pipka
25. nov 2009

halooo, este uspavate? 😉

jul
25. nov 2009

podobne ako francuzske zemiaky 😀

dakujem,v piatok spravim 😉

zajtra varim L 😉 E 😉 Č 😉 O 😉

pipka
25. nov 2009

mnaaaam lečooooo 😝 😵

jul
25. nov 2009

CO KUKATE?
ja panelacik

pipka
25. nov 2009

ja přešlapy na prime 😉