Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
30. nov 2009

vy ste nalepko maniacky... 😀 😀 😀 😀

pipka
30. nov 2009

halo halo...co sa stalo? kuriatko sa pokakalo 😀

pipka
30. nov 2009

lumi, no pre nase babatko urcite nie 😅 😀 my sme nepsíková rodinka 😀
ale mail krasny, tie steniatka rozkosne...ale len na fotkach 😀 😎

pipka
30. nov 2009

ajuska...notebook ti treba, ako mame my 😎

pipka
30. nov 2009

julis, tu mas prierez torticky a ten strikovany notebook pre vilka 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jul
30. nov 2009

ty kokos pipi...to tam aj pismenka ustrikovala??? 😲 😲
to je sila,to by som v zivote nezvladla 😖
perfektny je 😵

jul
30. nov 2009

to je ta hmota cukrikova taka hruba?
ja som si to predstavovala uplne tenke 😅
ale aj zvnutra vyzera super 😉

jul
30. nov 2009

lum ja som isla do tesca hned

aj v lidli maju? to ma nenapadlo veru,ale uz mam,uz nebudem kupovat,mam to tu uz ako v skolke 😀

lia
autor
30. nov 2009

mnaaammmm pipi,to bola aka torta??boze,ao dobre vyzera 😝

dudu
30. nov 2009

a ja som uju aj jedla, 😕 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ha ha ha 😉 😀

dudu
30. nov 2009

halooo, na de ste? 😕

pipka
30. nov 2009

na tuuuuu 😀 ale kukame bez servitky a slintame... 😝

pipka
30. nov 2009

lius, klasicke mramorove piskotove cesto, plnka je slahacka a ladove gastany a rozkrojene banany 😉

julis, je to take tenke alebo take hrube ako si to vyvalkas 😉 mne sa to na jednom rohu trochu natrhlo, tak som to este takym pasom obalila z tej hmoty, aby nebolo vidno dieru, preto je to na bokoch trosku hrubsie 😉

pipka
30. nov 2009

my sme dnes boli vyzdvihnut tie kalendare pre babky na Vianoce s ahnulkinymi fotkami...su naaadherneeee 😎

jul
30. nov 2009

a kde si si to dala robit? v BA? aj ja by som si dala,ale mne sa nechce 😒 kebyze to je to u nas niekde..mozno Lum by vedela o niecom 😅

jul
30. nov 2009

ja som neslintala,ja som predtym jedla paradajkovu polievku a potom som este pila kavu,tak som bola jak sudok,len som zblnkala 😀

jul
30. nov 2009

kolko to trvalo tie kalendare?

dudu
30. nov 2009
dudu
30. nov 2009

jeej ahoj juliska 😅 😉

dudu
30. nov 2009

dnes som bola v praci odniest listok na peniaze, a skoro kazdy mi hovoril zed mi to tehu pristane, ze ci nahodou nebudem mat chlapca 😕 😅 , tak neviem ci nechceli len lichotit.... 😉

dudu
30. nov 2009

sa tesim na ordinaciu, ale musim este absolvovat jednu malu navstevu tak mi trosku toho zdeja ubudne, ale cakam ze to tu budete komentovat.. 😉

lumah
30. nov 2009

jul ja som išla o 13tej do tesca, tam už nemali tie, čo som kupovala minule, ale v Lídli ich mali a dokonca mali aj krásne farebné, som neodolala a kamoške kúpila tie farebné-takí snehuliačikovia 🙂 , ona nechcela svojmu synovi (ten je o 1 deň starší ako naši), vraj majú na okne žalúzie, tak som mu kúpila ja a povedala som jej nech ich nalepí na spodok a žalúzie len trochu vytiahne. Ona mi potom vravela, že sa veľmi tešil keď to nalepila na okno. Mne sa tie farebné už nehodia k tým mojim, ale sú fakt krásne. 😀
Si predstavte že v Lídli boli tie moje drahšie ako v tescu-boli to presne tie isté, čo mám.
Uff, bola som si o 17tej zahrať s kamoškou squash, no riadne som sa zapotila teda. 😝

jul
30. nov 2009

dudu,ordinacia je az zajtraaaaaaaaa 😀 😀 😀

jul
30. nov 2009

lum,ja som nakupila farebne v tescu,mikulasov a este jeden vlacik a aj take velke nalepky A4 som kupila ...maly sa tesiiiil hned ako sa zobudil,mal prekvapenie 🙂

jul
30. nov 2009

duduššš a nam kedy ukazes aktualne brusko? aj my chceme lichotit 🙂

jul
30. nov 2009

no idem si konecne zapalit druhu cigaretu dnes 🙄
pri malom nemam sancu ked nespi 😖
a idem pozerat vyhadzovanie 🙂

lumah
30. nov 2009

jul videla som, aj v tescu boli pekné tie farebné 😉 . ja som si tam kúpila aspoň vianočné servítky a kahančeky do modra ladené a malým miláčiky - keď už som tam nabehla.
baby tak kto dnes vypadne? Tipujte. ja tipujem Bagárovú.

jul
30. nov 2009

ja som tiez kukala na tie servitky,krasne boli,no potom som si to rozmyslela,mam doma plno servitkov 🙄 ,tak som uz nevymyslala 😅
aj koko salonky som kupila

jul
30. nov 2009

no dufam,ze konecne pojde bagarka 🙄

jul
30. nov 2009

bola si sama ci s drobcami?