Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
17. apr 2009

julis, nevadi, paraaaada... 😵 😵 😵
hlavne ze to citis a vidis na sebe ty... 😉

ajka23
17. apr 2009

tak ja sa idem balit a huraaaa na vikend na chatu, majte aj vy pekny vikend papapa 😉 😵 😵 😵 😵

zabka132
17. apr 2009

ahojte...u nas leje a leje. Fifco spi....ja chcem ist na postu, len keby prestalo rychlo prsat.

zabka132
17. apr 2009

mam jeden technicky problem....nemozem najst dazdnik 😝 🙄 😖

pipka
17. apr 2009

daj si prsiplast 😵 😅 😀

pipka
17. apr 2009

aj u nas je burka ako svet 😨 😒

pipka
17. apr 2009

Julis...vitaj ty stratena 🙂 ...kde si stale? 😕
gratulujem ku krasnej vahe...otakej ja mozem len snivat 😅

pipka
17. apr 2009

pomooooc tu je buuuurkaaaa 😨 😲

pipka
17. apr 2009
zabka132
17. apr 2009

juuuuj...pipi...ta burka je uz tu...u nas 😲 ....take ciernavy...bojim 😅

zabka132
17. apr 2009

kraaasne ciapocky...ale este krajsia paradnica v nich 🙂 😵

mixka
17. apr 2009

jej pipi krasne su 😵 , odkial ich mas ???

pipka
17. apr 2009

mixi objednala som si od jednej babeky na mimibazare 😉

pipka
17. apr 2009

burka prehrmela a slniecko vyslo...tak sme aspon poobede vysli na vzduch 😉 a potom na nakup...a potom klasicky vecerny frmol 😅 😎

a teraz uz kukame miss a bavime sa tu na tych pipinach 😀

jul
18. apr 2009

Aj my sme sa zabavali a kritizovali 😅

pipka
18. apr 2009

cafteeee 😉

pipka
18. apr 2009

konecne nam zase slniecko svieti 😎

julis, preco si zase zmizla? Vzdy len nakuknes a odides ☹ uz ta to tu s nami nebavi? 😕 😒 ☹

ja som teraz zase sama, vilko musel ist do zahrady mame zase kosit a branku opravit 😠 😒 furt tam len udrzbara musi robit...neviem naco jej ta zahrada je, ked uz nic nevladze 🙄
obed mam uvareny, haulka spinka, tak mam cas 😅

jul
18. apr 2009

my mame novu trojkolku a ideme ju von otestovat 😎
co si varila na obed? ja mrkvovu polievku z haluskami a cestoviny s tuniakom

pipka
18. apr 2009

neni mozne...ty si tu? jupiiiiiii 😵

pipka
18. apr 2009

kde ste kupovali trojkolku? 😕 mate taku s tou dlhou ruckou?

pipka
18. apr 2009

my mame hovadziu polievku so zeleninou a slizikmi a zapecene kuracie masko s porom zo vcera a pecene zemiaky

pipka
18. apr 2009

kde siiii juliiiis 😲

zabka132
18. apr 2009

jeeej, julis ja som robila taku istu polievocku 🙂 ...Filipko mi spinka, tak maminka oddychuje 🙂

pipka
18. apr 2009

tak my sme boli na dlllhej vychadzke...spapali sme asi sto zmrzliniek po ceste...vsade kde mali, sme si dali 😅 😀
hanula pospala...az 10 minut 😨 😀 tak sme dosli taki unaveni...ze my dvaja sme asi na 10 minut zaspali na zemi v obyvke a krpcek z ohradky len kecal a kecal a vykrikujeeee o 106 😅 😀 😀 😀
Vilko zahlasil, ze ona ma asi niekde tajne vmontovanu dobijacku energie 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
19. apr 2009

dobre rano a krasny dnik zaroven 😉

ja uz mam upratany bytik, este sa perie, vyvesim, naobedujeme sa a vyrazame do prirody 😎

ajka23
19. apr 2009

cafte, ja sa hlasim z chaty, mala som sa fajn, len tie komaaaaare... 😖 😖 😖 😠 😠 😠 u nas nie je ani jeden a tam som mala co robit aj po nastriekani repelentom aj cez prave poludnie... 🙄 🙄
inac cakala som dnes pol dna na kamaratku, co mala k nam prist a ona sa ozvala az teraz vecer, ze nestiha, ze mala je uz unavena, ze pojde okolo 7mej spat... 😠 😖 😒 nie ze by som koli nim piekla kolace, ale aj tak... 😒
nejako nam to tu v poslednej dobe viazne, cim to je?
julis, kedy je ta svadba? 😕 😕 😵 😵 😵

pipka
19. apr 2009

ajoooooj ajuuuus 😎

takze si prezila utok komarov 😕 😀

pipka
19. apr 2009

my sme dnes s hanulou zase prezili najazdy Slovanistickych fanusikov 😅 😝 😀 ...sme isli na vychadzku ze do ticha...a to sme netusili, ze dnes sa hra futbal Slovan - Dunajska Streda 😅 tak som stala uprostred parciku, hanula spala a ja s prstom na ustach som robila len Pššššt! a tisila som davy vyholenych fanusikov 😀 😀 😀 a cuduj sa svete...vsetci stichli, kukli do kocika, a pokracovali...a asi 50 m od nas zacali zase pokrikovat 😝
Ked som to doma Vilkovi rozpravala, len sa rehotal...ze ucitelka sa nezaprie 😀 iny by utekal od takych idividui prec a ja ich tam tišim 😀

ninka1234
20. apr 2009

dobré ránko 😉

tu sa asi ešte vyspáva 🙂