Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. dec 2009

aj my sme teraz take superneee v kauflande kupili, mnaaam, sladulinke, bezkostkove a ani tie biele supy nemaju, vynikakajúce 😀

jul
8. dec 2009

ja som uz prepla na profesionalov,nejak ma nechytil ten film 😒

pipka
8. dec 2009

ja neprepnem, ja vypnem...a asi idem hajat, nech pospim...co ked nam zase suseda spravi v noci budicek 😅

jul
8. dec 2009

to je zlata reklama ako ten maly hadze do akvarka tie pernikove rybky 😀

pipka
8. dec 2009

no, ze lybka plava... 😵 😀 😀 😀

pipka
8. dec 2009

no idem haji, tak do zajtra dobruuuu 😉

cez obed si musim kuk dnesnu ordinaciu, lebo som nic nemala z toho, sice som to tu mala zapnute, ale ked sme stale kecali, tak okrem toho, ze tam mali deti mikulasa, nic neviem 😅 😒

jul
8. dec 2009

cago 😉

ajka23
9. dec 2009

prva... 😉
tak som nazad z gyndy, ma sprdol, ze nemam plny mechur, jak keby sa to dalo nejako naplanovat, som od 6tej 1,5l vody vypila a nebol spokojny so mnou.... 😠 😠 😠 mam vpravo dva 17mm foliky, takze ovulka za dverami a musim tam ist zase v piatok... 🙄
v piatok ma dojst aj brat s celou rodinou, tak mam doma co robit, no radooooost... 🙄 julis, ten piatok musim zrusit... ☹

ajka23
9. dec 2009

mixku som tu dlho nevidela, zeby sa stahovali uz? 😕 😕 😕

ajka23
9. dec 2009

vcera sme tu boli po dlhej dobe sami, tak sme mali romantikus vecer... 😀 😀 😀

ajka23
9. dec 2009
lumah
9. dec 2009

naši pijú mliečko už len ráno a večer-ráno davdi 210 a Filip 270 a večer majú kašu alebo inú večeru a potom 160 každý a keď idem spať okolo 11tej tak ešte 150 každý. A aj napriek tomu sa david budí ráno o pol šiestej- dnes vypil mliečko a ešte spal do 7,45.

jul
9. dec 2009

😎 Ajuuuuušššššš,tak snazte sa prosim ta o 106,uz to praskne 😎

jul
9. dec 2009

varim dnes šošopolievku

lia
autor
9. dec 2009

cafte,

ajušššš,tak pome na to 😉 drzim vsetky prsty!! 😀 mala si si este ovu testy kupit 😉

pipka
9. dec 2009

halooo halooo, akurat som dokukala ordinejšn 😉

pipka
9. dec 2009

no pekne sa to zase skoncilo 😅 som zvedava na stvrtok 😎

pipka
9. dec 2009

no ajuska tak na piatok siiilno drzim palce 😵
inak aj ja v ten púiatok nemozem ☹ nebudem mat afto, tak by som aj tak nemala ako dojst 🙄 nechame to na inokedy 😉

pipka
9. dec 2009

my sme mali dnes cigansku s opekanymi zemiacikmi a uhorkovy salatik so smotanou 😉

pipka
9. dec 2009

no hanula uz je hore, tak koncim , idem jej dat papat a vyrazame von aspon na chvilku, lebo vecer tu mame zase navstevu 😅 🙂

a veru, mixka je kde? 😕

jul
9. dec 2009

pipi,zase ste sa dobre najedli ,co? 😝 😝 😝 😝 😝
mnaaaam,spravim aj ja nauduce 🙂

jul
9. dec 2009

zas kukam bez servitky a uz ma chxyta strasny hlad 🙄 😖

lia
autor
9. dec 2009

helou 😎
ja sa chystam si opiect mandle 😝

lumah
9. dec 2009

jul ja som varila kvasnicovú-chlapcom chutila. 🙂

lia
autor
9. dec 2009

co kvasnicovu lumi??pomazanku??mnam,tu milujem 😝 ale uz som ju 100 rokov nemala

mixka
9. dec 2009

ahojte 🙂

nestahujeme sa, to az vo februari 😀

nejak nestiham posledne dni a este k tomu vsetkemu ma od nedele bolia strasne zuby, ale tak nejak divne, ze vsetky a ucho a hlava, no psycho 🙄 zajtra idem k zubarke a len si na to pomyslim mi klesa tlak 😔 sipim, ze mi asi bude trhat osmicku 😢

jul
9. dec 2009

Lum,kvasnicovu polievku? ci pomazanku? ja som to nikdy nejedla a nepamatam si to teda vobec z detstva 😒

jul
9. dec 2009

liuššššš,ty vymyselnik 😀 ake dobrotky si robišššš 😎

jul
9. dec 2009

mixi...no vitaj 🙂

aj mna bolia nejak zuby,2 ked si ich cistim,to mam asi krckove kazy a jeden ma boli ked zakusnem vzadu a nic tam nemam 😠 ...ako keby sa mi uvolnovala blomba ☹

tak sa mi nechce ist teda zubarovi,ale co ked mi vypadne cez sviatky? 😢

jul
9. dec 2009

idem si konecne zapalit 🙂