Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
18. dec 2009

joj, jak to leti, uz mate tyzden... 😵 😵 😵 😵

lia
autor
18. dec 2009

dakujeme za chvaly,je naozaj naaadhernucka a hlavne ked spinka 😀
akych frajerov??
vcera som kupila 5 pravd 😀

ajka23
18. dec 2009

ja som si to o pravde precitala uz po funuse... 😒
akych frajerov? o nicom neviem... 😕 😕 😕
uz je malej lepsie? mliecko mas? 😕

lia
autor
18. dec 2009

noc katastrofa,v noci sme kojili dve hodiny a od 18tej do 23 vkuse na rukach so strasnym placom,vysavali sme sopliky,chudatko tolko jej toho stale ide ☹
stale jej len ublizujem ☹ uz nech to prejde

ajka23
18. dec 2009

brusko ju netrapi? 😕
chuda, tak je kratko na svete a uz je chorucka, co s nou v tej nemocke robili? 😠 😕 😕

lia
autor
18. dec 2009

mlieko mam chvalabohu.pipi pisala,ze Lei nasli uz aj frajerov 😀

lia
autor
18. dec 2009

sak ani nehovor aji,skoro som ich zabila a oni sa tvarili,ze sa nic nedeje ako,to je uuuuplne normalne 😠 😠
berie aj antibiotika a neviem coi ju aj hlava neboli z tych soplov

ajka23
18. dec 2009

chuda male, co tam mali prievan? 😕 😠 😠 😠
neterka ked sa narodila mala strasne zapalene oci, stale tam prievan mali, nechapem to... 😒 🙄

ajka23
18. dec 2009

a ty ako, pekne sa hoji rez? 😕
kedy ste sli do nemocky, niekedy v noci? 😕

ajka23
18. dec 2009

dosiel ten moj...
je hladny, tak asi idem nieco vytvorit, lebo je potom jak das, ked je hladny... 🙄 🙄 🙄

mixka
18. dec 2009

ahojte 🙂

lius neboj, ked malickej odsavas sopliky tym jej neublizujes, ja som to najprv vyskusala na sebe, kym som to zacala realizovat na detoch a je to pohoda 😀

ja som sa vratila akurat od lekara a mam atb, lebo dnes rano som sa zobudila a je mi este horsie, ako vcera ☹

ajka23
18. dec 2009

mixi, tak to potesi akurat teraz... 🙄 🙄 🙄
tak do skoreho vyzdravenia, dievcence su zdrave? 😕
kedy sa stahujete? 😕 😵

mixka
18. dec 2009

aji, veru som uplne nadsena, ze si nemozem chystat vianoce ☹ ledva som sa dotrepala domov 😢 krpky zacinaju kychat, ani sa radsej nezamyslam co bude dalej 😢

mixka
18. dec 2009

stahujeme sa zaciatkom marca dufam, vsetko sa nam to posuva kvoli papierom 😠 vsade treba na vsetko dlho cakat, na porazenie 😠

ajka23
18. dec 2009

mi hovor... 😒
idem na tie nakupy, papapapa 😒

mixka
18. dec 2009

kde ste vsetky 😕 ??? upratujete, peciete a darceky nahanate ???

jul
18. dec 2009

to je hrozne liuššš,to ako tam mohla prechladnut? 😖

co tam mali zimu?

jul
18. dec 2009

aj atb bere to male chudateko? boze 😖

jul
18. dec 2009

mixi aj ty mas atb? chuuuudato 😔

jul
18. dec 2009

tak sa vyliecte babule ,aj mixi aj leuššška,nech ste na vianoce zdraveeeeeee 🙂

lia
autor
18. dec 2009

dakujeme,mixi,aj tebe skore uzdravenie,davaj vitaminove bomby,aj R je chory,dnes je uz konecne s nami,caje mu robim,calcium s magnesiom,citron s medom a teplo.
juliššš,doktorka jej dala do nosa aj na očko,lebo uz aj to sa zacalo z tych soplov.nechcela som tie atb,ale zevraj to potrebuje,tak nemozem s tym nic,dala jej aj homeo a davame jej morsku sol na zvlhcenie pred odsavanim a este aj moje mlieko jej davam.ale uz je to lepsie o nieco,ked je odsata,tak je kludna,ale ked jej to nejde,tak moooozart najvacsi,bubienky nam praskaju.

mixka
18. dec 2009

ja to do vianoc snad stihnem, ale krpate len teraz zacinaju, tak sa obavam, ze to budu akurat v plnej parade 😖

dudu
18. dec 2009

booze vsetky ste chore cudence, ja som raz bola chora na vianoce, ale to som este byvala u nasich. mne to trochu na stedry den preslo ale chytila to mama a ocino tak sme si dali nieco pod zub sak nikomu noc nechutilo, rozdali darceky a sup do postele, a na striedacku sme si chodili varit caje... 😅
ani neviem ake darceky som v tedy dostala, ale mam celkom pekne spomienky na to ako sme sa hadali kto je na rade uvarit caj 😀

dudu
18. dec 2009

pipi, medovnicky su spravene, 😅 😀 😀 😀

mixka
18. dec 2009

asi je toho teraz vela, lebo ked som dnes napochodovala k dokimu, ludi jak natentovanych tam bolo 🙄 prijemne dve hodky som si odsedela 😅

dudu
18. dec 2009

no ved to je toho okollo mna vela a ja sa aj bojim aby som nieco nechytila..., 😅

mixka
18. dec 2009

ja som sa nebala a skocilo to na mna ani neviem kedy a kde 😅

jul
18. dec 2009

liušššš aj mnemaly furt reve ked ma sople ☹

ajka23
18. dec 2009

tak u nas uz od nejakej 4tej netecie voda, v pracke veci, riadov cela hora a ja by som chcela varit a nejde to, tak aspon peciem medovnicky, ale je to o nervy, vraj prasklo potrubie... 😖 😖
sa citim jak niekde v Rusku, ako keby bolo -30 stupnov... 😠 😠 😖 😖

ajka23
18. dec 2009

a vraj to spustia okolo polnoci, tak sa tesim... 🙄 🙄 🙄