Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. okt 2009

idem si dat sprsku, kym mi zacnu zufale mangelky 😉

dudu
8. okt 2009

sak ma tu len jeden super stroj a ten ani zapnut neviem 😒 , a ten malicky ma v Sali, cez vikend skusim nafotit

pipka
8. okt 2009

no som zvedava na teba 😕 😀

idem uz haji...dobru nocku 😵

zabka1124
9. okt 2009

Ahoj holky.Som tu nova a mam jednu otazocku, dufam, ze mi budete vediet pomoct.Pokusame sa o babo od maja, co nie je asi tak dlho.uz som si myslela, ze sa konecne zadarilo, ale neviem.Takze ak budete moct poradte.MS som mala naposledy 24.08 a odvtedy nic, zaciatkom sepembra mi byvalo asi tak 1 a pol tyzdna zle, normalne ako tehotenske navolnosti, no vse ustupilo.Spravila som si test,lebo sme isli na akciu, tak pre istotu, bol negativny. MS neprisla a od vcera 7.10 mam spinenie.Robila som si 3 testy s rozostupom 3-4 dni a vsetky boli negativne,takze neviem.Co myslite co sa moze diat s mojim telom? Mozem byt tehotna alebo sa moje telo len zblaznilo?Fakt neviem co si mam mysliet.Keby som bola na SVK tak bezim k dokimu, ale kedze som mimo SVK ,tak neviem co robit, ci ist alebo este pockat a spravit dalsie testy?Moc dakujem za radu, pomoc hocico. ☹

lia
autor
9. okt 2009

ahojte,

juliššš,na tie naliate prsia,zacali sa jej nalievat 😒 dufam,ze sa jej to nezapali.taka bola zlata ked sme jej to robili,nemoze sa ani pohnut 15 minut,na chrbte lezi,ani sa nepohne,my ju drzime,len chvostom sibe 😀
zabka1124,asi ti najlepsie pomoze len doktor,tazko ti niekto iny povie co sa s tebou deje.

jul
9. okt 2009

liuššš a to kde splasila Nelka toho feššaka? 😀 😀

dudu
9. okt 2009

lius a nelka je akoze aj v tom alebo ma len falosne priznaky? 😕

pipka
9. okt 2009

cafte...to mame dnes pocasicko 😠 🙄

pipka
9. okt 2009

zabka1124, ako lia pise..jedine doki ti asi pomoze...bud spravi krvne testy alebo ultrazvuk...my ti tu takto asi len tazko mozme povedat, co ti je 😒

pipka
9. okt 2009

tak my sme v tomto pocasicku uz aj vonku boli, v kauflande na nakupe..lebo vcera vilko zabudol pri plateni odovzdat listok od flias...tak som musela ist dnes nanovo a kupila som kilo cukru 😅 😀
hanula mala zachvat zurivosti, lebo som jej musela dat igelit na kocik a to ona nenavidi a stale to stahovala...tak mi jacala celu cestu 🙄 no parada proste 😔

pipka
9. okt 2009

idem si spagetky uvarit na obed, tak skusim nakuknut, ked sa napapam 😉

pipka
9. okt 2009

no mna tu v tomto nasom dome uz je...ne 😠 tak ked mi tu nesteka pes, a nehucia zbijacky pod oknom, tak tu akurat na obed sused vytiahne priklepku a zacne vrtat 😠 😠 😠 🙄 som zvedava, kedy to hanku zobudi 🙄

booze cele noci sa budi a este aj ked zaspi konecne cez obed, tak mi ju kazdy den nieco ine zobudi 😠 🙄 ja uz nevladzem tu z tych ludi 😔 🙄

jul
9. okt 2009

mali by sme zalozit uz dalsie pokracovanie trpezliviek,uz mame vyse 10000 prispevkov 😎 😎

lia
autor
9. okt 2009

nespalsila,iba to hra 😖
cecky ma kazdy den jak keby kojila 😖 prvy krat to ma,skusime par dni tie zabaly a ked to nezaberie,tak pekne tabletky alebpo injekcie nastupia.som z toho na nervy,fuuuuurt nieco sa sere.a dnes mam den K....
juliššš,pipi,vy ste nemalu zacpu v tehu??ja som normalne rodila teraz na wc ☹ .hroza,katastrofa.vyse hodiny mi to trvalo kym som to dala von.sorry,ze pisem o takychto veciach,ale uz fakt neviem co mam robit

lia
autor
9. okt 2009

asi ma klaustrofobiu z uzavretych priestorov pipi 😒
aj ja som si vcera rano lahla,ved nespim v noci a nezobudila som sa na vrtacku??!!tak som sa obliekla a nasrata isla fdo péčka 😠
juliššš,uz sa nezakladaju nove temy 😉
idem robit tu fasirku a omacku,bozew ,jak sa mi nechce 🙄

jul
9. okt 2009

liuššš,to vazne? to len akoze? to je sila,to som este nepocula 😀 preziva to tak strasne s tebou 😎

to naozaj sa uz nezakladaju nove temy? a preco?

ja som dnes piekla kura a sa mi veeeelmi podarilo,bolo bohovske 😎

dnes som viezla R,bola som prenho v servise a potom som ho viezla nazad a ma pochvalil,ze uz jak super soferujem 😎

jul
9. okt 2009

liuššš,ja som mala zacpu cele tehu,ja som mala strasne problemy s tym,ja som brala aj lieky na to.

jul
9. okt 2009

susene slivky si kup,to je na to

lia
autor
9. okt 2009

nooo,privolala si tehu,to suky robia 😖 veru,ona chce byt tiez tehulka 😀 kedze uz nema trening,tak sa rozhodla,ze chce mat havinkov,chúďa 😖
nezakladaju sa ked maju 10.000 prispevkov,sak konecne,na co to bolo dobre??
musis aj mna odviezt niekedy 🙂 co sa vtira?? 😉 😀
a kedy si ich jedla??

dudu
9. okt 2009

mna zase prehana , staci ze si dam pomaranc a potom pohar vody a za hodinku uz musim..., aj som rada lebo som pocula ze su s tym problemy, no mozno mi este len pridu 😒

lius - susene slivky su na to vyyyybornre, a hlavne je dobre pit vela tekutin aj 2-3 litre, a samozrejme ze treba papat polievocky

lia
autor
9. okt 2009

no tak to bud rada dudu,lebo to je fakt porod.to si ani nevies predstavit,ja som myslela,ze fakt rodim 🤐
ja uz robim vsetko preto,len tie slivky som si este nedala,mozem si dat teraz ci ako??

jul
9. okt 2009

liuššš,ja som ich jedla od zaciatku,ja som s tym mala hrozny problem 😖
no pomohli mi len trochu,stale som sa trapila 😒

jul
9. okt 2009

MNE KAZALI AJ NA CHIRURGII NECH SI KUPIM SUSENE slivky

lia
autor
9. okt 2009

ale mam ich namocit a az rano zjest??alebo susene si mam dat teraz??

jul
9. okt 2009

susene si daj teraz ale myslim si,ze aj taky slivkovy kompot by ti pomohol

jul
9. okt 2009

co varite zajtra? ja dukatove buchticky 😝 😝 😝 😝

lia
autor
9. okt 2009

zajtra idem na slivkovy nakup 🤐

lia
autor
9. okt 2009

ja nic,navarila som za kybel tej omajdy s fasirkou,ale fasirka asi nebude stacit,zajtra dojdu nasi,tak budem musiet dorobit 😅

lia
autor
9. okt 2009

my ideme zajtra dokupit vsetko co nam chyba,tak dufam,ze uz vsetko dokupime

jul
9. okt 2009

kam idete?