Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
14. okt 2009

pri telke, 😉

mixka
14. okt 2009

pipi, rada by som zavolala, ale orange mal dnes vypad a nedalo sa nikam volat ani poslat sms ☹

jul
14. okt 2009

no,aj stolar nadaval,ze orange nejde 😒

mne zase stale pada net,uz 20 minut sa snazim dostat na kona a nist 😒 ja to nechapem...trosku zafuka a uz nefunguje ziadna siet 😠

floskula
14. okt 2009

ahoj baby, prepacte ze rusim otazkou od veci, ale chcem vas poprosit o nazor, tyka sa byvania. zda sa vam v pohode, ze sa najskor namontuje kuch. linka a az potom sa tam da obklad na stenu, akoze pozadie linky?

dudu
14. okt 2009

floskula, v pohode :o) ja som sa dockala obkadu za linku az po 10 rokoch...

ajka23
14. okt 2009

cafte, som tu na chvilu, kym je u nas futbalovy osial... 🙄 🙄 🙄

pipka
14. okt 2009

zaujimave, ze ajka mi rano volala a ma orange...a o.i. mohla si napisat sem, ja som sem pozerala este o pol jedenastej a odkaz tu nebol ziadny...ale kasli uz na to...nebolo to prvy krat, co sme ta cakali a ty si nedosla.

dudu
14. okt 2009

ako sa mas ?

b.bardyova
14. okt 2009

ahoj kocky ..ako ste na tom kolko uz cakate na//

pipka
14. okt 2009

duduska..inak vilko ti odkazuje, ze sa veru pri papani nemusi pri tebe hanbit 😀 😀 😀 ze si s tebou hodla zasutazit 😀

dudu
14. okt 2009

jeeej tak ja som si pockala az po 3 IVF a druhom Ket.ku a cele sme to riesili asi 7 rokov, a ty kolko cakas?

jul
14. okt 2009

ozaj ved je futbal 😅

dudu
14. okt 2009

jeeej pipi, neveris ale ja som hladna 😀 , asi si dam ovocie alebo co sak takymto tempom sa do porodnice ani nedokotulam

ajka23
14. okt 2009

tak so mnou to nevyzera tak strasne, asi preto, ze som dnesd zjedla vsetko, co ma v sebe nejaky vitamin... 😀 😀 😀

floskula
14. okt 2009

dudu, dik za odpoved. a nezaspinili ti potom linku, alebo neposkriabali?

dudu
14. okt 2009

aji a bola si v praci?

jul
14. okt 2009

aji...ako futbal? kto vedie?

ajka23
14. okt 2009

moj muz kuka v kuchyni a vyhodil ma, vraj potrebuje klud a ja stale nieco vykrikujem a otec kuka v obyvacke, aspon mam pokoj... 🙂

ajka23
14. okt 2009

vyhravame, poliaci si dali gol... 😀 😀 😀 😀

dudu
14. okt 2009

floskula, ja so asi trosku iny pripad, mne to robil moj manzelicek, on je taky vsestranne zrucny, ale nevoem preco by ti mali zaspinit linku...., normalne bude zababrana ale aby ti ju znicili?..., neviem s tym skusenosti nemam

ajka23
14. okt 2009

bola som v praci dosla som o 21,15 a dobre som zmokla... 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄

jul
14. okt 2009

to fakt? 😀 😀 😀 😀

a ja ze co svokor tak hulaka a nahlas vyprava..... 😀 😀 😀

dudu
14. okt 2009

jeej poliaci maju asi lepsiu empatiu ako slovinci 😀

ajka23
14. okt 2009

dudu, no vies, po svete chodi vela zrucnych majstrov... 😖 😖 😖

pipka
14. okt 2009

ajus, tak to je ok, hlavne ze ti chutilo 😀 😀 😀

duduska, len si daj...kym mozes 😀 vilko to tu uz dorazil 😀 neuveris, ale ja som od toho obedneho segedinu nic nejedla a absolutne sa mi neziada...chvalabohu 😵 tak len cajik popijam ...a beham za fifinkou 😝 ☹ 😅
ale aspon osprchovat som sa stihla...vdaka futbalu 😀 😠 😀

ajka23
14. okt 2009

ja tiez zvyknem hulakat, nejako ma futbal nebavi, ale sa vzvam do toho a potom sa nepoznavam... 😀 😀 😀

dudu
14. okt 2009

aji viem, a preto moj sa snazi si to seecko porobit sam, ma to aj nevyhody lebo uz nema ten elan ako pred rokmi 😒

ajka23
14. okt 2009

aj ste sa pofotili? 😕 😕

ajka23
14. okt 2009

o elane mi hovor... 🙄 🙄 🙄

dudu
14. okt 2009

aji???? a preco si bola v praci a nesla si k dokimu? haaaaaaaaaaaaaa? !!!!!!!! 😠