Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
14. dec 2009

ta babka bola dobra co drb.a tomu co na nu trubil s kabelou do auta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
14. dec 2009

ja musim zajtra zase prat 🙄

pipka
14. dec 2009

aj ten dedko, co si vyzliekol tie mokre plavky v hoteli 😀 😀 😀

ja periem denne, takze nic nove 😅 to je jeden vecny kolobeh 🙄

pipka
14. dec 2009

boze zase reklama 🙄 ked som si konecne sadla...tak reklama 😅

dudu
14. dec 2009

ja idem asi do hajan, som uz zadriemala 😅 a tak som chcela vidiet webmastra, lebo som ho uz dlho nevidela..,

dobruuuu

jul
14. dec 2009

kam zmizla dudušš?

jul
14. dec 2009

jeeej tu si? dobruuuuuuuuu 🙂

jul
14. dec 2009

idem aj ja 😉
paaaaaaaaaa zajtraaa pri ordinaciii 😵

pipka
14. dec 2009

dobruu , padam aj ja 😉
ak mi V nezakaze jeb..ty serial kukat, tak som tu 😅 😀

mixka
15. dec 2009

ahojte bosorky 🙂 ja som dnes prva, neverim 😀 co liuska, uz je doma s leou ???

jul
15. dec 2009

nebooooj pipi,dnes bude zase vsetko po starom a on bude pri tebe slzit pri tych jebn.tych serialoch 😀

jul
15. dec 2009

mixi ahoooooj,ty aj ziješšš????? 😀

mixka
15. dec 2009

julis, zijem 😀 len nestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiham, tie nase tornada su cim dalej tym narocnejsie 😖 😀

pipka
15. dec 2009

nooo, tak som na chvilku tu 😵

za hodku dojdu babka s dedom a beru fifinku von, tak ja idem piect 😉

pipka
15. dec 2009

julis, no dnes rano zmizol uz o pol siedmej ako gafor 😅 ale nastastie vynimocne aspon hanku nezobudil 😉

ale uz mi volal z roboty, ze dojde dnes uz o stvrtej, aby si hanku uzil a ze ked chcem , aj von ju vezme...akurat ze s nou uz budu vonku nasi 😅 ...ale neva...aj snaha sa ceni 😎 aspon ked budeme sami, tak sa mozeme porozpravat 😵 ale povedal, ze ho ten vcerajsok mrzi, lebo bol unaveny a nepodarilo sa mu spravit, to, co si naplanoval... 😒 a ze dnes rano to uz dorobil 🤐

pipka
15. dec 2009

mixiii, uz mas napecene? ze nestihas... 😅 lebo ja len dnes zacinam a tiez mam tento rok pocit, ze nestiham a to mam len jedno 😝 😅 ale do nedele by som to vsetko chcela mat napecene, tak uz budem kludnejsia 😎 😀

dnes sme boli doobeda vonku a pred tescom sme pozerali na kapriky...hanula bola z nich uplne hotova...sa tesim, ked nam bude plavat vo vani 😅 😀

pipka
15. dec 2009

a co ta liuska...uz je doma? 😕

pipka
15. dec 2009

hladala som...ale o liuske a leuske nikde nic 😒

mixka
15. dec 2009

pipi, nemam napecene a ja tento rok ani nejak blbnut nebudem 😅

pipka
15. dec 2009

budete doma mixi, ci idete niekam na sviatky?

mixka
15. dec 2009

doma budeme 🙂 akoze jeden druh napeciem a ostatne kupim, lebo pri babach sa neda totalne nic, to je hotova pohroma 🙄

dudu
15. dec 2009

ahojte, tak hlasim vysledky od doktorov.
mala ma 2232g, este nei je otocena hlavickou dolu ☹ , a velkostou zodpoveda na 33tt, takye ta tehu cukrovka asi uz zauradovala a malej sa ten cukor uklada , budeme mat pampusika... 😕

no a u diabe...ky mi povedali ye cukrovka tu je a sup na dietu, takze ziadne sladke ani med, y ovocia len jablko alebo banan a to len vecer, chleba a zemiakz len obmedzaene a samozrejme veeeela zeleniny. Takye som nebola velmi nadsena.

ozaj vecer tu nebudem idem sa jasit s kolegovcami, a mam este jednu otazku co to znamena ze : placenta II

jul
15. dec 2009

pipi,ved sme to vsetky vedeli,ze samu nieco v praci nedarilo dnes to olutuje 😅

ale len ty si z toho vyviazla s nasledkami......zozrala si koli tomu celuuuu cokoladu 😀 😀 😀 😀

jul
15. dec 2009

tak super,ze si priznal chybu a ze ju chce hned napravit...a ze aj skor dojde...no tesim sa 😉

jul
15. dec 2009

ja nepeciem...lebo ani neviem 😅 😅 😅

jul
15. dec 2009

mne R kupi 2 marlenky zase jednu medovu a druhu klasicku 😅

mnaaaam....uz vidim ako sa to zozere hned a potom budeme kukat...ale ved pecu vsetky babky,tak snad nam daju 😅

jul
15. dec 2009

duduuuuš tak mas dietuuuuuu???? 😖 😖 😖

tamarka je uz pekny cvalik 😎 😵

mixka
15. dec 2009

ja by som napiect vedela, ale som si povedala, ze sa nebudem stresovat a nervovat, to mi za to nestoji... radsej to kupim, do akeho-takeho upratania zapojim aj nasho ocka a radsej budem cez vianoce spokojna, kludna a usmiata mamina a nie vynervovana troska z nahanania sa... aj ja si chcem s detmi vianoce uzit 🙂

pipka
15. dec 2009

no dudus...co to citam...uz mi T referoval po telefone 😒 no tak moja...ziadne tehu obzerstva...ale pekne dietka bude 😵 sak by si snad nescela mat malu jak slonika...a ece aby bola nedajboh chora 🙄 😔 to ti za to nestoji 😉

pipka
15. dec 2009

no tak nas tatino dnes dosiel o pol piatej 😨 navrtal co odkladal uz mesiac, ja som uz mala aj linecke aj orechove kolieska napecene, takze sme aj pokecali...a uz tu so mnou kuka, ten...serial 😅 😀