Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
26. dec 2009

baby ja som vcera aj dnes zhresila....., dala som si sladke 😕

jul
26. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dudušššššš

dudu
26. dec 2009

muselaa som 😒

inac aj mala sa zacala viacej hybat..., ako keby jej ta energia s toho cukru chybala alebo co

jul
26. dec 2009

jaaaaaaj aku mam dobru naladicku,taku som uz dlhooo nemala 😀

dudu
26. dec 2009

julis ako s R este je tam?

pipka
26. dec 2009

ano dudus...uz od augusta

no dnes ma V prekvapoval, stale mal nieco proti mame a mna sa zastaval, som bola milo prekvapena 😀 stale chcela malej nieco pred obedom cpat...chrumky, sladkosti... 😠 to nenavidim, ked ma jest a spat a ona len svoje stale...ze sak ona je dobrucka, ona obedik spapa... 😠 🙄 no ako keby som si nepoznala dieta 😅 🙄

pipka
26. dec 2009

jaaaj moja, ja sa rehocem furt...tak preco som jak slon 😠 😠 😀 😀 😀

dudu
26. dec 2009

svokra to asi porovnavala po V ked bol maly, aj on asi posluchal a obedik pekne popapal, sak mu to aj tusim ostalo 😅 😀 😀

pipka
26. dec 2009

dnes ma v noci V chytil za nohu...ze mamina pozor...hanka pada... 😀 😀 😀 a hanka pokojne hajala v postielke 😀 😅 😀 to ja som ho kopla, lebo chrapal...a on instinktivne moju nohu zachytil...ze fifi padaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

jul
26. dec 2009

duduššš...nie uz konecne vypadol,ved to bolo hrozne ked tu bol,takto je to super,ked dojde rano a vecer vypadne

dnes sme sa boli sankovat,bola sranda a vecer odisiel a pred chvilou uz volal,ze co robime,co maly a vykecaval sa 😅 asi pol hodinu...co predtym sme spolu volali asi tak 30 sekund aj to sme po sebe stekali

dudu
26. dec 2009

no ja som mala sen ze som potratila..., ked som sa prebrala tak som len brucho magala aby sa krpata zobudila ci je vsetko OK, a chvala bohu bolo

jul
26. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 pipi

ale to sa musis len rehotat a cely den nejest

pipka
26. dec 2009

no on apapal...zato fifi nepapa...hlavne nie, ked sa nacape chrumiek a inych hovadin 😅

ale nakoniec dostala pred spanim kasu, pospala v kociku hodku a pol a potom pekne spapala ryzu s maskom, a za tym uz krizom krazom vsetko...puding, hrozno, mandarinku, banan... 😅 😀

dudu
26. dec 2009

julis jemu je asi za vami smutno, asi by aj svami chcel byt ale nevie ako na to...,

pipka
26. dec 2009

jaaaaaaj...ja ze sa rehotat pri jedle 😀 😀 😀

mne by to tak najlepsie vyhovovalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

snow.angell
26. dec 2009

Ahojky holky, jsem tu nová tak snad mi poradíte. Ovu mi začala 18.12 a končila 22.12. S přítelem se snažíme o mimčo už nějakou dobu a teď v průběhu ovu jsme to skusily a od té doby mě pobolívá podbřišek. Včera jsem skoušela testík (asi je hodně brzo) a asi sem se zbláznila, protože se mi tam objevil malilinkatej tzv duch. Dnes mě vzaly záda a připadá mi bto jako kdybych měla před mrchou a ta má začít 4.1 a dneska test ukázal (pokud ty dvě // nevidí jen moje mysl) opět ducha. Fakt mám pocit že sem se zbláznila aa poslední 3 dny dost velká únava. Co si o tom myslíte?

jul
26. dec 2009

duduššš,to pochybujem 🙄

jul
26. dec 2009

duduššššš,to ku koncu byvaju take besne sny 😖

dudu
26. dec 2009

sak ale ja nekoncim 😅 , ci?

pipka
26. dec 2009

snow.angel...najlepsie by bolo asi pockat a testovat az jeden dva dni po ocakavanej ms, alebo tak tesne pred...alebo potom zajst k dokimu na krv 😉

jul
26. dec 2009

dudušššš,sak zachvilu je tu Tamarka,za 7tt,to uz finisuješšš 😎

pipka
26. dec 2009

dudus, to aj ja som takto magorila...ale to je vraj v tehu normalne 😉

julis a R, kde teraz akoze byva, ked nie je s vami? 😕

dudu
26. dec 2009

snow asi budes musiet pockat do 4-teho, lebo najhorsie su flosne nadeje...., ale drzim palce aby to bol naozaj duch prichadzajuceho babatka 😲
a posielam ti tehu virus
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pipka
26. dec 2009

musim vam sem pridat nove fotky 😎
mojich dvoch maniakov notebookovych 😀

jul
26. dec 2009

inac aj vam sa niekedy snivaju take debilne sny? ja som bola miule taka princezna a normalne som zila na zamku 😅

pipka
26. dec 2009

uz sme prepli...a 1389x kukame pretty woman 😀 😀 😀 romantika na vecer 🙂

pipka
26. dec 2009

julis...co sa babe chcelo...to sa babe snilo 😀 😀 😀 sa hovori 😅 😀

dudu
26. dec 2009

ano ano 😀 😀 😀

jul
26. dec 2009

pipi teraz byva tam kde sme predtym byvali

jul
26. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀
pip