Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
3. jan 2010

bože baby David v kuse mrnčí, mňa už porazí, dala som mu aj vankúš, aby sa mu lepšie dýchalo, ale on sa zvezie dole aj tak a znovu bude mrnčať. Minulú noc to bolo v kuse-chodili sme ako mátohy, ešte aj sirup atb MM vylial-vypadla mu otvorená flaška do postielky, čo ani nevedel, čo robí, spal za pochodu.

dudu
3. jan 2010

booze lumi nezavidim ti, ale ved musis este vydrzat mozno v zjtra bude uz lepsie.., 😕 😅

jul
3. jan 2010

krasnucka princeznicka je Vivinka 😵

lumah
3. jan 2010

dudu mne je ho veľmi luto, jeho až na vracanie nadrapuje chudáka, ale neviem mu pomocť, idem, zas kašle.

pipka
3. jan 2010

julis, dlho sme sa nevideli a my ked sa stretneme...tak vzdy zranica 😅 😀 u nas aj u nich 😅

no presne dudus... 😒 my sme uz vcera chceli ist, ale ked tak fucalo, tak ze pojdeme dnes...a to po tej reportazi...tam cela bratislava bola...cesty neposypane, smykalo sa jak hovado 😠 🙄

jul
3. jan 2010

wig.....robila som dnes zemiakovu kyslu polievku,ale dala som tam aj trosinku brokolice a druhe som robila kuracie sote

a zajtra robim kuracie kridla pre chlapcov a svokra mi doniesla sosovicovu polievku tak to bude zajtra na obed

pipka
3. jan 2010

aj hanka sa pred chvilou zobudila 🙄 ale ani sa nedivim...ta hlucha babka tam ma stale kamosku...tiez babku hluchu a revu po sebe 😠 🙄 ...a este aj po madarsky 😝 😅

jul
3. jan 2010

a kde ste to boli pipi? si mi eodpovedala ece,ja som ziadnu reportaz nevidela,tak neviem o com je rec

lumah
3. jan 2010

sme sa s mm dohodli, že si ho dáme medzi seba komplet aj s paplonikom, aby sme nemuseli-teda muž skákať-on spí na jeho strane v postielke.
pipi kto je vivi?
Ja som si dala na večeru ryžu s mozzarelou a paradajkami a trochu olivovým olejom pokvapkala.
Za to cez deň som aj čokoládku jedla, ja proste bez nej nevydržííííííím 😒

jul
3. jan 2010

lum...no to je najhorsie,ked mame deti chore 😔

wighy
3. jan 2010

jul mnamkaaa 😅
aj zajtra je u teba R???

lumi uff mas to tazke, ja ked mam malu nahodov choru som total na nervy aty mas k tomu ece 2 male deticky, snad uz zajtra bude lepsie

pipka
3. jan 2010

ja vobec neviem, co mam zajtra varit 🙄 uz sme dnes podojedali uuuplne vsetko a musim zajtra nieco spravit...

jul
3. jan 2010

zase su tam hluchane hlucheeeeee 😅 😀

pipka
3. jan 2010

ale zemiaky mame, aj klobasku, aj vajcia, smotanu a syr...asi francuzaky spravim 😎

pipka
3. jan 2010

no julis...ved u nas furt neco 🙄 😠

jul
3. jan 2010

wiiig,ano aj zajtra je tu...ja nechapem preco vlastne odisiel,ked ho tu mam nasadeneho skoro denne....zajtra sa sam ponukol,ze kupi kridla a ze spravime obed a ze potom pojdeme s malym von a vecer na velky nakup 😅

aj teraz mi furt mms posiela...predchvilou odisiel 🙄

dudu
3. jan 2010

mi hovor o sladkkom lumi...., sak aj preto som dnes tak trosku makala, lebo som si rano dala par medovnikov..., soce som ich robila s polkou porcie medu a nie su az take sladke ako by mali byt ale predsa ke ja sladke mam zakazane.... 😝

pipka
3. jan 2010

😉 Julis...na Kolibe, ved som to vcera pisala, ze na KOlibu ideme...som myslela, ze vies, plepac 😉

jul
3. jan 2010

🙂 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam francuzskeeee 😝 😝 😝 😝 😝

wighy
3. jan 2010

pipka mnaaaaaaaaaaaaaam

ja som si dnes na veceru urobila spagety so sugom ale krpana mi to furt vyjedal tka mi vela neostalo a uz som hladna 😝 😝 😝

jul
3. jan 2010

pipi,nevedela som presne ci na kolibe,ci u dedkovcov v dubravke alebo sa mi tam este plietla zelezna 😅

pipka
3. jan 2010

lumi, vivi je tu z temy ona sem chodievala ...len teraz uz nema tolko casu pri malej...a inak je to aj moja a duduskina kamoska...co sa pozname ako rodiny 😉

lumah
3. jan 2010

dudu no ja by som umrela bez sladkého a ešte keby mi to zakázali, tak sa zbláznim. Ale ty to máš len dočasne, porodíš a bude dobre zas, nie? To máš len tehotenskú cukrovku, nie?

wighy
3. jan 2010

jul 😕 to co sa s nim porobila ale neva len nech sa angazuje 😀 😀

jul
3. jan 2010

boze,ten film na jojke je ale paradna chujovina...sa divim,ze som to este neprepla 🙄

dudu
3. jan 2010

ano lumi, sak ja sa tak napraaaaskam cokolady alebo niecoho ineho ked sa mala narodi.. 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
3. jan 2010

ja som si vyberala medzi stv 1 a markizou , ale notting hill som uz videla, tak vyhrala markiza a alibaba 😉

jul
3. jan 2010

aj ja som videla 2x vivi na zivo

jul
3. jan 2010

ja vobec sladke nepotrebujem 😎

jul
3. jan 2010

wiiig...mozno si dal novorocny zavazok,ze bude konecne normalny 😅