Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. jan 2010

julis, ono to obsahuje nejake latky, co su navykove, tak ak by si to pila castejsie, tak by ti to mohlo sposobit problemy so zazivanim, tie caje podporuju vyprazdnovanie, oni vlastne posobia odvodnujuco a mas pravidelnejsiu stolicu aj niekolkokrat denne 😅 😉

pipka
4. jan 2010

no dudus...a na bruchu ich budem mat nazberkane 😅 😀 😀

dudu
4. jan 2010

pipi ja zajtra musim ist pre vysledky k diab...ke a musim tam byt medzi 10 az 12 , tak ako by sme sa dohodli?

no ten sexi riaditel z ruzovej ordinacie

jul
4. jan 2010

to je ten jej otec,on sa rozhodol dat k nim akoze? ci? nejak mi to uniklo

pipka
4. jan 2010

ved som uz napisala, ze vasut 😀 a po anglicky to hral 😎

jul
4. jan 2010

kdeeeeeee? Tomas????????? 😲 😲 😲 😲
boze co som slepa?

dudu
4. jan 2010

tak nie tanin ale nadin otec, ten co sa dal na tu robotu ako novy

pipka
4. jan 2010

tak od diabetologicky dojdi rovno ku mne, to uz budem doma, a ja potom pojdem do trznice si nieco kuk na seba

jul
4. jan 2010

tak Vasut alebo Tomas?

pipka
4. jan 2010

jaaaj nie, tomas hral jej tatka ale aj vasut tam hra, ale ten je na strane tych zlych 😅 on je taky zaporak 😀

dudu
4. jan 2010

myslis ze uz budes doma okolo pol 12?

jul
4. jan 2010

totoco je za trapnu scenu akoze na streche? nech uz Tomasa ukazu 😠

dudu
4. jan 2010

ano vasut je zly ale otec tej malej Tomas je dobry

pipka
4. jan 2010

e to este tak dlho trva? 🙄 no ja asi koncim dievcence...do pol druhej tu rozhodne nevydrzim 🙄 ☹

jul
4. jan 2010

tej malej co ju na zaciatku filmu uniesli?

jul
4. jan 2010

ty kks...to tak dlho pojde? 😲 🙄

pipka
4. jan 2010

dudus, mala by som byt...lebo s nasimi som sa dohodla, ze najneskor o jedenastej im tam malu donesiem, aby este dedo aspon na pol hodku ju vzal von a ja som sa mohla nenapadko vytratit...aby ma nevidela odchadzat, lebo by mohla zbytocne plakat...tak naco ju drazdit 😅 😵

dudu
4. jan 2010

julis , ano ten otec co nechcel pustit svoju malu do sveta a schoval jej pas, ale mala ho nasla a vnoci zdrhla, lebo si myslela ze bude modelka v amerike

pipka
4. jan 2010

no ja pre dnesok koncim...dobruuuu 😉

a ty mi dudus volaj, ked pojdes od dokiny 😉

dudu
4. jan 2010

tak OK ja dobehnem okolo pol 12...

dudu
4. jan 2010

budem volat , maj zapnuty zvuk na telefone 😅

lumah
4. jan 2010

do kelu vypol sa mi notebuk-vrrrrrrrrrrrrrrrr-prehrieva sa nejak.
wig už lietaju ako šarkani, tá žaba dufam že už zajtra nebude, dali sme fifovi vypiť taký sladký roztok, vraj to do rána zmizne-som zvedavá. Som čítala, vraj sa také biele povlaky robia po bratí atb- a oni ich ešte stále beru.

jul
4. jan 2010

jaaaaaaaj to asi 2 casti posebe idu 😒

dudu
4. jan 2010

krav co nezostala v dnu, tak najprv ohrozi malu, lebo ju chce mat pri sebe a nakooniec sa necha zastrelit krava 😠

jul
4. jan 2010

no hrozne to skoncilo,uz slziiiiiiiim 😔 😔 😢 😢 😢 😢

chuda Ivanka 😔

dudu
4. jan 2010

uz ide aj druha cast

lumah
4. jan 2010

pipi dvd mám už napálené, musím to skontrolovať zajtra na prehrávači, dnes som kupila tie 4,7 GB, ale mm mi vynadal, že prečo som kupila bez obalov-no porazí ma, je to všetko v jednom obale-teda 10 kusov. my máme doma len velké 8,5GB. Tak kým ti to skopčím-sú to 4DVD, chcem sa opýtať, či to chceš. Teda jedno vlastne už mám pre teba na tom 8,5, muž to na to skušal, tak je škoda to vyhodiť, skopírovala by som ti len tie tri ďalšie.

pipka
4. jan 2010

oki, zapnem rano 😀

to akoze ma viac casti ten film? 😕 to asi hned ide aj druha cast, ked je pisane do pol druhej 😒
no tak to uz si nepozriem 🙄

dobruuuuuuuuuuuuuu 😵

dudu
4. jan 2010

lumi a krpci spinkaju? nebudia sa?

jul
4. jan 2010

dufam,ze tu malu Ivanku jej dcerku nechaju uz napokoji