Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
11. jan 2010

dudus....a co je ona nočna múra...ked sa ma za svetlom otocit 😅 😀 😀 😀 😀

wighy
11. jan 2010

dud ma vonku vsetky ale posledne stolicky idu okolo 3 rokov tak tera zsa jej deru tie uplne zadne

pipka
11. jan 2010

ja som citala, ze do dvoch rokov ma byt vonku kompletny mliecny chrup, nestras wigh ze az do troch 😅
ja ze uz v lete budeme mat pokoj 😝

dudu
11. jan 2010

sak neviem ale take su babske rady na nate 😀 😀 , vies co sak ja vyskusam asi z kazdeho trosku, najviac sa mi pozdava mat panvu vysie ako prsia aspon tri krat za den na 5 minut, ze to sa malej pacit nebude a ona sa potom otoci, no neviem neviem, alebo ze dohovaranim sa tiez mala moze otocit.... 😅 😉

pipka
11. jan 2010

no radsej jej dohovaraj...pri najhorsom jej pohroz trestom, ze bude chodit ku mne do skolky, ak sa neotoci 😠 😀 😀 😀 😀

wighy
11. jan 2010

pipka ja viem ze do troch rokov

dudus ved skus,s tym nic nepokazis ale to svietenie je srandaaaa heheheh by som si pozrela tvojho muza ako sa bude tvarit hehehehe

dudu
11. jan 2010

wigh, vidis ma tro ani nenapadlo mozem T povedat nech mi tam svieti a moze sa jej aj prihovarat, 😀 😀 😀 , no ak sa na to da tak si to nahram na kameru 😀

pipka
11. jan 2010

on sa nebude tvarit...on jej bude svietit 😀 😀 😀

wighy
11. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀

dudu
11. jan 2010

som bola u februaroviek a normalne ma ignoruju, som sa pztala ye ci uy maju vsetky babtka otocene , a oni ye nist 😕 😒

wighy
11. jan 2010

mozno si nevsimli otazku ak satam vela pise, alebo tam nikto neni nie???casto chodis medzi ne???

dudu
11. jan 2010

inac aj ten film na jojke je celkom doby, uz som ho videla ale asi si kuknem toto

dudu
11. jan 2010

wigh bola som tam asi tri krat, dost sa tam pise, to mas pravdu, ale uz som sa urazila 😉 , tak tam uz nepojdem, najdem si info inde 😉

wighy
11. jan 2010

dudu hehe 😀 😀 😀

ja tiez mam ako podmaz ten film ale ma nezaujal,resp, nemal sancu lebo mi pisu aj 2 kamosky tak skypujem hehehe

dudu
11. jan 2010

ako je dnes riskovi, juliska ma podpisane volno?
pipi dala si niekomu na dnes volno, ja nie, tak kde su vsetky? 😕 😅 😉

dudu
11. jan 2010

nejako mi stvrdli paty nikdy som ich nemala take tvrde, asi si ich pojdem vycvachtat

pipka
11. jan 2010

ja tiez nieee dudus 😠 😀 juliske pisem absenciu 😀

jul
11. jan 2010

JA SA nemozem prihlasit,ved cely den sa prihlasujem a nic,biele pozadie,to co je uz....vam to ako ide?

pipka
11. jan 2010

akurat dosiel v z roboty...tak vykecavame 😅

ja kukam na prime prerabky bytov...ako sa stavia sen 😉

jul
11. jan 2010

idem si vas precitat dozadu ked sa bude dat 😠

wighy
11. jan 2010

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jul je na FB apom ju tam vidim zelenuuuuuuuuuuuuuuu 😠 😀

pipka
11. jan 2010

ja som to mala tiez julis..ale ked som este raz SILNO klepla na enter, tak nabehol 😠 😀 hajzel kon

pipka
11. jan 2010

kon blbne furt od osmej vecer...o desiatej sa zrychli...to uz vsetky vzadaju a idu spat 😅

jul
11. jan 2010

ja som hrala tu farmu,ved ten kon echcel ist ani za svet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wighy
11. jan 2010

pipi presne

jul
11. jan 2010

wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig ty bonzackaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
11. jan 2010

a preco s tym nieco nerobia?

pipka
11. jan 2010

vraj robia...ale ze je zly server...len neviem, ci chcu cakat rok alebo kedy ho chcu vymenit 🙄 ved sa vsetky nasereme a prestaneme sem chodit 😠 😝 😀

jul
11. jan 2010

presne 🙄 🙄 🙄

a preco to nerobili cez sviatky 😅

aj ninka je na FB 😀

dudu
11. jan 2010

papam slaninu, syr, cibulu , strary chlieb a macam si nozky 😀